3

@El dominatore Sam jesteś średniakiem, tyle że wśród kibiców :P

14

1

@tristan87 Parę innych gazet też o tym pisze, myślę że warto zwrócić uwagę, ale jednak z dystansem póki co

0

Jaką następną reklamę obstawiacie po Maleńczuku? Może Zenek :P

1

@okiemtypera_lucaxx95 Też się zastanawiałem, ale wygrał BTS ^^

0

@mr_robot Jes aj em

0

@Kurkmen Wszystkim idzie się zainteresować, a jednak dobre zarobki to coś o czym większość ludzi marzy ^^

1

Piękna kradzież frejma hehe

0

@Gomess Eurosport, na C+ 113

2

No to koza gra dalej ^^

0

@msmsms Williams "dotknął" kijem żółtą bilę co było praktycznie nie do wychwycenia, a mimo to sam z siebie się przyznał i poprosił o faul :D

3

O co chodzi z tą wolną bilą, wytłumaczy ktoś?

5

Jeaniutki z własnej woli mu 4 pkt oddał, szacun ^^

1

@IronSanHybrid Są tam dajcie się nacieszyć młodym zauroczeniem ^^

4

A to cwaniaki, dopalacze w postaci oliwki :D

1

@tadzik447 Moje top:
Regis, Gaunter i Geralt ^^

0

@Colon Mało tego w koszulce białych i z całą rodzinką ^^

1

@Colon Jak nie, przecież powtórkę se odpali jak zdobywał LM z Realem

0

@krefi10 Wygrać powinna, ale z tym luzem to przesada :P

1

@mr_robot Taxi driver ^^

1

@mr_robot Myślę że dużo ludzi się znajdzie, w tym ja ^^

1

@FilipeX Maciej Janiak

2

@Lincolm Ja jestem na całodobowej warcie dziś, muszę uzbierać na konto premium

1

@Coutinho007 A łonyt oooool!!

1

Rabarbar !!!!!!

1

@LuisSalvano hahah pierwszy raz to oglądnąłem właśnie i w sumie śmieszy, ale po paru razach pewnie by mnie to gorączki doprowadzało :D

5

-Kochanie chcesz jakiś jogurt czy kefir z lodówki?
- Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak

Ta reklama dobija mnie bardziej niż Maleńczuk

0

@Hushovt Zrobiłbyś kiedyś cykl o Wiedźminie :P

2

@ElPonczato Jak lubisz szachy to odstawisz je na rzecz snookera :P Wikingowie zajebiści, kończę właśnie pierwszy sezon i zacząłem interesować się nawet mitologią Nordycką hehe

2

@ElPonczato Też niedawno myślałem że to gra dla starych dziadków na zaśnięcie, ale poczytałem zasady, oglądnęłem 2 mecze i jakoś się wkręciłem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?