Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@El dominatore Sam jesteś średniakiem, tyle że wśród kibiców :P
14
Jesteśmy w pułapce
https://zapodaj.net/d35bc7231584e.jpg.html
1
@tristan87 Parę innych gazet też o tym pisze, myślę że warto zwrócić uwagę, ale jednak z dystansem póki co
0
Jaką następną reklamę obstawiacie po Maleńczuku? Może Zenek :P
1
@okiemtypera_lucaxx95 Też się zastanawiałem, ale wygrał BTS ^^
0
@mr_robot Jes aj em
0
@Kurkmen Wszystkim idzie się zainteresować, a jednak dobre zarobki to coś o czym większość ludzi marzy ^^
1
Piękna kradzież frejma hehe
0
@Gomess Eurosport, na C+ 113
2
No to koza gra dalej ^^
0
@msmsms Williams "dotknął" kijem żółtą bilę co było praktycznie nie do wychwycenia, a mimo to sam z siebie się przyznał i poprosił o faul :D
3
O co chodzi z tą wolną bilą, wytłumaczy ktoś?
5
Jeaniutki z własnej woli mu 4 pkt oddał, szacun ^^
1
@IronSanHybrid Są tam dajcie się nacieszyć młodym zauroczeniem ^^
4
A to cwaniaki, dopalacze w postaci oliwki :D
1
@tadzik447 Moje top:
Regis, Gaunter i Geralt ^^
0
@Colon Mało tego w koszulce białych i z całą rodzinką ^^
1
@Colon Jak nie, przecież powtórkę se odpali jak zdobywał LM z Realem
0
@krefi10 Wygrać powinna, ale z tym luzem to przesada :P
1
@mr_robot Taxi driver ^^
1
@mr_robot Myślę że dużo ludzi się znajdzie, w tym ja ^^
1
@FilipeX Maciej Janiak
2
@Lincolm Ja jestem na całodobowej warcie dziś, muszę uzbierać na konto premium
1
@Coutinho007 A łonyt oooool!!
1
Rabarbar !!!!!!
1
@LuisSalvano hahah pierwszy raz to oglądnąłem właśnie i w sumie śmieszy, ale po paru razach pewnie by mnie to gorączki doprowadzało :D
5
-Kochanie chcesz jakiś jogurt czy kefir z lodówki?
- Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
Ta reklama dobija mnie bardziej niż Maleńczuk
0
@Hushovt Zrobiłbyś kiedyś cykl o Wiedźminie :P
2
@ElPonczato Jak lubisz szachy to odstawisz je na rzecz snookera :P Wikingowie zajebiści, kończę właśnie pierwszy sezon i zacząłem interesować się nawet mitologią Nordycką hehe
2
@ElPonczato Też niedawno myślałem że to gra dla starych dziadków na zaśnięcie, ale poczytałem zasady, oglądnęłem 2 mecze i jakoś się wkręciłem :D