1

No to po grze raczej

1

Ale ma do odrobienia

1

No Higgins nadrabiaj

1

Zaś fail z tym przyrządem xD

0

@mekston 12 12 będzie coś czuję i finałowy frejm :D

2

Haha 20 pkt w tyłek ale uparł się i zrobił te brązową :D

4

Coś czuję że Malfin po tej grze będzie się szkolił w uderzeniach z przyrządu :P

0

@marcin000019 To za każdym razem dawaj z siebie więcej niż poprzednio, nie ma lepszej drogi do progresu :) Oczywiście należy pamiętać o odpowiedniej regeneracji i czasami się deloadować

0

@Dosq Przeciętny krzykacz jak Ty właśnie tak pomyśli, ale jakbyś bardziej się zagłębił w temat to byś wiedział, że leczenie zachowawcze również może przynieść upragnione efekty. W tym przypadku niestety się to nie udało :)

4

I cyk century break, to będzie dobry mecz :D

5

@MesQueUnClub96 Ja jestem w trakcie, kazał tylko wysłać 2 tysiaki na jego konto i czekać aż się zwróci

6

@MesQueUnClub96 Taa i przypadkowo też masz rude włosy? Nie ma takich przypadków.

6

@BarcaInfo Po fakcie łatwiej się nam ocenia, ale nie krytykowałbym go aż nadto. Podjął ryzyko, które mu się nie opłaciło i tyle. Szkoda bo chłop był w formie topem

1

@VamosRakieta Ale w Bałtyku nie ma tylu meduz co w Bałtyckim

3

@VamosRakieta Nie bo Morskie Oko

3

@Ramos9248 Jeszcze z KFC pani tortilla klasyczna

3

@MichalZZZ @Shroud No powiem wam, że warto, wkręca się człek dość szybko :D

12

Dobra, pora odpalić tych Wikingów w końcu bo już za długo zwlekam. Mam nadzieję, że będzie choć w połowie tak dobre jak Gra o Tron ^^

3

@DaPi Myślę że nie tylko Ciebie to drażni, sąsiedzi pewnie też o tym myśleli. Zróbcie jakiś donos zbiorowy bo dla jednej osoby miasto nie będzie się fatygowało codziennym patrolem, albo fotoradarem, a tak to jest chociaż cień szansy. Bo co z tego że nagrasz, zaniesiesz i nawet jak ich wyłapią to pojawią się następni

5

@DaPi Łoo Ty przykonfidencić chcesz? Leegiaa Warszawa, to najlepszy klub, kto nie wierzy, to uj mu w dziób (uj mu w dziób) *Jeb*

11

@DaPi Co to w ogóle za pytanie.. Jasne że z owłosionymi, cieplej jak się przytula

0

@Szreko Ok chciałem się upewnić właśnie dzięki :D

1

Wytłumaczcie mi panowie jak to jest w tym snookerze. Bo jeśli gracz zdobędzie podczas frejma na tyle dużo punktów, że przeciwnik nie będzie w stanie zdobyć ich więcej grając bilami, które zostały na stole, to musi się uciec do snookerowania i liczenia na popełnienie błędu przez przeciwnika. Ale często jest tak, że ten który zdobył te wymagające punkty w końcu popełnia błąd i odchodzi od stołu już jako zwycięzca frejma. I tu moje pytanie, czy przeciwnik sam wybiera czy podchodzi dalej do gry lub poddaje frejma? Albo czy jest jakaś przewaga, która z góry daje zwycięstwo? :D

1

@MichalZZZ Moja ma niedługo kolejny egzamin na prawko to Ci nagram specjalnie ^^

2

@damianex10 Mój ulubiony ich kawałek to "Lili" :P

0

@BorzyKrzys Czekaj bo żelazko testuje xD

1

@Szicek10 Weź tak nie pisz bo w razie "W" biali zrobią screena i Cię dojadą :P

0

Jaki obstawiacie finał LE? Chyba najprawdopodobniejszy wydaje się Man United - Inter

2

@SHIBA Teraz już nie masz wyjścia, Rambla potrzebuje pogromcy mitów :P

0

Którego z Polaków widzielibyście na ten moment w Barcelonie? Po za Lewym oczywiście. Odpowiedź "żadnego" się nie liczy ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?