Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Coutinho007 Biała czekolada to cudo ^^
4
@badej60 Ja wolę grillowanego kurczaka z mizerią, więcej mięcha
2
@Chakalaka F punkt!!
2
Piliście już to fjużyn od Milera?
1
@tristan87 Fakt, na szczęście nie muszę podejmować tak ciężkich decyzji ^^
3
@Hushovt Kto normalny je płatki jak można samo mleko :D
1
@tristan87 Jasne że korzystnie, tylko nie dla Nas :P
1
@Danny Gaucho Wiadomo, ale chyba się zgodzisz, że to zaszło już trochę za daleko :P , facet ma dość i najchętniej by się pogodził ze wszystkimi, a mimo to wciąż mu się docina. Już nawet nie chodzi o jego brak dystansu do żartów, ale te prowokacje często bywają chamskie i perfidne. Też nie śledzę każdej dyskusji na Rambli więc nie mogę obiektywnie ocenić kto w rzeczywistości prowokuje, ale nie da się ukryć że chłop ma już dość :D
1
@Danny Gaucho Zgodzę się, ale też nie można wylatywać z takimi tekstami, że ktoś szuka dowartościowania się i niech lepiej się żoną zajmie, trochę nie fajnie się czyta coś takiego :/ Jeśli ktoś ma potrzebę bycia gwiazdą niech se nią będzie, zawsze istnieje opcja blokuj :P
3
Attention please, Attention please, pora wyjaśnić to raz na zawsze :D
https://strawpoll.com/3526za227
6
@NeroTFP Brawo załapałeś, każdy z Nas jest atencjuszem, również Ty ;) Edit: Hmm myślę że w większości jednak można się odnieść do pierwotnej wersji, ludzie się cieszą jak dostaną herba bo ktoś się z nimi zgadza, więc szacunek jest :P
11
Zauważyłem że istnieje tu jakaś fobia i chęć gnębienia kogoś kto szuka w internecie atencji, czy nawet w jakiś sposób dowartościowania się. Powiem Wam tak, co to kogo obchodzi w jaki sposób ktoś stara się o uznanie.. Jesteśmy ludźmi i w większości mamy już taką potrzebę akceptacji i przynależności do społeczeństwa i nie ma znaczenia czy w internecie czy na żywo, to jest tylko forma.. Pomyślcie czy sami nie wytykając komuś szukania atencji nie robicie dokładnie tego samego już w momencie pisania komentarza.. Ja wiem że pewne osoby tutaj potrafią zajść za skórę swoim zachowaniem i wyrobiły sobie nieciekawe opinie, które prowadzą później do masowych docinek w ich kierunku, ale myślę że te same osoby wyciągnęły już jakieś wnioski i chyba czas najwyższy skończyć je prowokować, zwłaszcza że same nalegają na rozejm. Nie będę się bawił w szukanie winnego, żadna ze stron nie jest święta, ale myślę że jest szansa podać sobie dłoń i nie nakręcać już głupich kłótni ;)
2
Aaaaaahahahah... Nie no szkoda mi go trochę, ale i tak śmieszy
1
@Encore Jego też presja się trzyma :P
3
Ależ będą się bić o tego buta do samego końca
1
@jeyx77x No może za rok jak nie odejdą :P
3
Igułajn wtf... xD
1
@KmN Jaki kursik
1
@SHIBA Musisz sobie wielkie akwarium sprawić ^^
3
Powiem wam że ten Rabiot nieźle śmiga :P
2
@Lord_Vader Weź że mu już odpuść mordo :P
1
@MESSIah16 Też myślałem że znalazłem bratnią duszę, a ten chyba jakiś zakład przegrał :P
7
@FafitFCB A rzeczywiście pardą ^^
3
@Tomek_TF Tak. Ewentualnie 7 ^^
3
@shinthps Na południu też już po tyle chodzi, inflacja robi swoje :P
1
@Filek25 Macie, tylko nie kapujcie na mnie :P
https://mobile.twitter.com/FCBW_Media0992/status/1287438751766020096?s=19
4
@Suzu Wtedy spada do Segunda B bo jest za dobra żeby grać tak wysoko
1
@19Riki20 @MesQueUnClub96 @jaras121 https://mobile.twitter.com/FCBW_Media0992/status/1287438751766020096?s=19
2
@BarcaInfo Jesteś niezastąpiony dzięki, na Twitterze śmiga jak marzenie :P
3
@BarcaInfo Trza mieć konto? Tamten link mi nie chodzi :/