3

@Coutinho007 Biała czekolada to cudo ^^

4

@badej60 Ja wolę grillowanego kurczaka z mizerią, więcej mięcha

2

@Chakalaka F punkt!!

2

Piliście już to fjużyn od Milera?

1

@tristan87 Fakt, na szczęście nie muszę podejmować tak ciężkich decyzji ^^

3

@Hushovt Kto normalny je płatki jak można samo mleko :D

1

@tristan87 Jasne że korzystnie, tylko nie dla Nas :P

1

@Danny Gaucho Wiadomo, ale chyba się zgodzisz, że to zaszło już trochę za daleko :P , facet ma dość i najchętniej by się pogodził ze wszystkimi, a mimo to wciąż mu się docina. Już nawet nie chodzi o jego brak dystansu do żartów, ale te prowokacje często bywają chamskie i perfidne. Też nie śledzę każdej dyskusji na Rambli więc nie mogę obiektywnie ocenić kto w rzeczywistości prowokuje, ale nie da się ukryć że chłop ma już dość :D

1

@Danny Gaucho Zgodzę się, ale też nie można wylatywać z takimi tekstami, że ktoś szuka dowartościowania się i niech lepiej się żoną zajmie, trochę nie fajnie się czyta coś takiego :/ Jeśli ktoś ma potrzebę bycia gwiazdą niech se nią będzie, zawsze istnieje opcja blokuj :P

3

Attention please, Attention please, pora wyjaśnić to raz na zawsze :D
https://strawpoll.com/3526za227

6

@NeroTFP Brawo załapałeś, każdy z Nas jest atencjuszem, również Ty ;) Edit: Hmm myślę że w większości jednak można się odnieść do pierwotnej wersji, ludzie się cieszą jak dostaną herba bo ktoś się z nimi zgadza, więc szacunek jest :P

11

Zauważyłem że istnieje tu jakaś fobia i chęć gnębienia kogoś kto szuka w internecie atencji, czy nawet w jakiś sposób dowartościowania się. Powiem Wam tak, co to kogo obchodzi w jaki sposób ktoś stara się o uznanie.. Jesteśmy ludźmi i w większości mamy już taką potrzebę akceptacji i przynależności do społeczeństwa i nie ma znaczenia czy w internecie czy na żywo, to jest tylko forma.. Pomyślcie czy sami nie wytykając komuś szukania atencji nie robicie dokładnie tego samego już w momencie pisania komentarza.. Ja wiem że pewne osoby tutaj potrafią zajść za skórę swoim zachowaniem i wyrobiły sobie nieciekawe opinie, które prowadzą później do masowych docinek w ich kierunku, ale myślę że te same osoby wyciągnęły już jakieś wnioski i chyba czas najwyższy skończyć je prowokować, zwłaszcza że same nalegają na rozejm. Nie będę się bawił w szukanie winnego, żadna ze stron nie jest święta, ale myślę że jest szansa podać sobie dłoń i nie nakręcać już głupich kłótni ;)

2

Aaaaaahahahah... Nie no szkoda mi go trochę, ale i tak śmieszy

1

@Encore Jego też presja się trzyma :P

3

Ależ będą się bić o tego buta do samego końca

1

@jeyx77x No może za rok jak nie odejdą :P

3

Igułajn wtf... xD

1

@KmN Jaki kursik

1

@SHIBA Musisz sobie wielkie akwarium sprawić ^^

3

Powiem wam że ten Rabiot nieźle śmiga :P

2

@Lord_Vader Weź że mu już odpuść mordo :P

1

@MESSIah16 Też myślałem że znalazłem bratnią duszę, a ten chyba jakiś zakład przegrał :P

7

@FafitFCB A rzeczywiście pardą ^^

3

@Tomek_TF Tak. Ewentualnie 7 ^^

3

@shinthps Na południu też już po tyle chodzi, inflacja robi swoje :P

1

4

@Suzu Wtedy spada do Segunda B bo jest za dobra żeby grać tak wysoko

2

@BarcaInfo Jesteś niezastąpiony dzięki, na Twitterze śmiga jak marzenie :P

3

@BarcaInfo Trza mieć konto? Tamten link mi nie chodzi :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?