6

@LucaBrasi Chcesz zabłysnąć czy co? Dodaj do ignorowanych jak Cię drażni

0

@DarekFCBnaZawsze No tak właśnie jest z tymi kobitkami

0

@DarekFCBnaZawsze @SonBarcaGoku To z kolei moja kuzynka ( 22 lata) jeździ lepiej niż niejeden facet i to nie tylko osobówkami, ale i mniejszymi busikami. No ale tak to jest jak ojciec ma firmę budowlaną więc niech się uczy kobita życia :D

5

@SonBarcaGoku To nasze laski by się dogadały. Moja ma wyjeżdżone 45 godzin, a drugi raz na placu oblała bo nie zmieściła się w pieprzonej kopercie xD

0

@donleoJR To raz, a dwa nie zawsze człek na nocnej warcie siedzi.. Szkoda trochu :(

0

@GIGAKOKS Jeśli w LM zajmą lepsze, albo takie same miejsce jak my to nie widzę powodów żeby miał tu wracać. Obecnie projekt sportowy we Francji wcale nie jest gorszy od naszego, niektórzy nawet pokuszą się o stwierdzenie, że jest lepszy. O pieniążkach już chyba nie trzeba wspominać ^^

1

Comedy Club w Comedy Central !!!!

0

@escarabajo Albo robotę skończył :P

5

Jeleń - Byk i łania
Sarna - kozioł (rogacz) i koza

1

@Joe_Pesci Dwurożec :P

7

@AlexDark00 Łania

0

@Ghotti Origins właśnie ogrywam, ale ogólnie to Black Flag zrobił na mnie chyba najlepsze wrażenie. No i oczywiście cała seria z przygodami Ezia i Desmondem, kuurła aż by się przeszło od nowa

0

@Ghotti Ja właśnie nadrabiam Asasyny od Unity w górę, z tym że pominąłem Unity narazie i Syndicate ^^

2

@Ghotti Cuszima najłatwiej dla Polaków :P

1

@Ghotti Tyś widział Tokuszime xD

1

@Coutinho007 Fakt, trzeba trzymać jakieś standardy

3

Się zastanawiam czemu Maleńczuk, a nie @Danny Gaucho . Rambla chętniej by w reklamę klikała, a i nasz łysy kolega trochę by zarobił grosza

1

@cchesterr43 Skąd masz latający rower :O

0

@Lord_Vader Pogubiłem się który jest który, czas odstawić Ramblę

41

@Lord_Vader Zmień ten Avatar proszę Cię, bo czuję się jakbym czytał gościa z rozdwojeniem jaźni xD

0

@emeu Da się da, to że ma bardzo radykalne myślenie w tej sprawie nie znaczy że się nie da merytorycznie pogadać, tu akurat się zgodzę z Luisem

1

@zmiter912576 Myślę że w takich sytuacjach wypada napisać coś od serca, nie musi to być referat na szóstkę (nikt tego nie będzie oceniał ), tylko szczere wyznanie, no chyba że koniecznie chcesz to zrobić na pokaz (no offense) to wygoogluj sobie parę przykładowych przemów i pokombinuj ^^

1

@LuisSalvano Nie chcę się czepiać ale dawno bana nie miałeś? Ten na wakacjach się nie liczy czy co :P

0

@Danny Gaucho To nie studia przyrodnicze

6

@MichalZZZ Lepiej dmuchać na zimne, niech przejdzie dłuższą rehabilitację opuszczając LM i może będziemy mieli zdrowego komara na następny sezon, z naciskiem na Może.

10

@Chwytliwy Fakt, kto by stał przy Harnasiu

2

@BarcaInfo Można wiedzieć kto był lepszy w pozostałych i które to były lata? ^^

11

@PatrychoO A co będzie się rozgadywać

18

Maleńczuk kurła ile razy mam Ci mówić, że nie lubię rabarbaru

2

@marcin000019 Z drugiej strony my też :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?