2

@dominik127pl Ten wstyd, te ślepia użytkowników wpatrujące się w moją bezradność, dłużej tego nie wytrzymam.. Otwieram nową flaszkę

1

@Coutinho007 Jak to każdemu lajka jak leci, myślałem że mnie ktoś lubi w końcu ehh znowu dałem się nabrać :(

6

@BorzyKrzys Oni nie grają, oni nie żyją

2

@Andi18 Oj tak byczku, bimberek dziadziunia ponad wszystko

2

@Moriarty Pytanie czy możemy nazywać się jeszcze Polakami :P

2

@IronSanHybrid I ta jej mina xD

2

@Andi18 Ale komercyjnego Jacka to pan szanuj, jedna z niewielu, które da się smakować :P

2

@tadzik447 Nigdy nie miałem problemu z alkoholem.. Zawsze pod dostatkiem ^^

15

Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie cierpi czystej wódy, a uwielbia Whisky? Jeśli tak, napijmy się

7

@NeroTFP To nie kafejka czy Facebook żeby lajki dawać, mamy własne oryginalne oznaki aprobaty i proszę je szanować

1

@Grzegorz12366 Będzie dobrze mordko, tylko pamiętaj, szczerość to podstawa w związku i naucz ją tego

1

@Grzegorz12366 Niepokój może budzić ten wykręt z prawem jazdy, nie napawa to optymizmem, ale pogadaj z nią szczerze o tym

6

@Grzegorz12366 Z doświadczenia wiem że laski jak już się skumplują to piszą nonstop i wolą same sobie pobalować, chłopy zresztą też nieraz :D Jak się nie będzie do Ciebie odzywać to cienko, ale głowa do góry kolego, to nie musi być odrazu typ zdrajcy, zwłaszcza że mówisz że jest wstydliwa, a takie zazwyczaj nie lubią się gździć po kątach. Po twoim zamartwianie się domyślam się że traktujesz ją dobrze i widzi w Tobie stałego partnera :D

31

@Grzegorz12366 Powiedz jej że to dla Ciebie ważne i chcesz mieć pewność że do nich jedzie, jeśli nic nie ukrywa i jest normalna to nie obrazi się, a wręcz ucieszy że jesteś zazdrosny i pokaże Ci smsy ^^

5

@Grzegorz12366 Grunt to szczerość w związku, ale nie powiedziane odrazu że jedzie się z kimś puścić.. Ciężko ocenić to Ty ją znasz, jak myślisz mogłaby zrobić Ci coś takiego?

0

@Colon Jak pato-sąsiad dre ryja zaś na swoją żonę

1

@dzagos Tak naprawdę dzisiaj to loteria, jedna sytuacja o wszystkim może zadecydować

0

@KmN Ja postanowiłem dać wina dla PSG w trzech kuponach, nie powinno się tego robić, ale nie sądziłem że aż tak mnie zawiodą :(

0

@Gall Podobno trochę cukierkowy w sam raz dla młodzieży, ale warto będzie obczaić ^^

0

@Hushovt O byczku czegoś takiego szukałem, jednak Wikingowie poczekają ^^

2

@MichalZZZ Zależy też od stylu bo np. ta Robbie to średniawka
https://zapodaj.net/6e73060994138.png.html
Ale już ta kozak ^^
https://zapodaj.net/469708ba90f04.jpg.html

0

@donleo12 Pokonuje* @LuisSalvano zażądałby przeprosin na piśmie od całej Rambli :P

0

Dobra niech Rambla zdecyduje, który serial wybrać/zacząć o podobnej tematyce :P Proszę o głosowanie te osoby, które obejrzały oba
https://strawpoll.com/bxava4gv9

1

@Bamboleo Szkooda, ale Wikingów chyba sobie zacznę

0

Polećcie proszę jakiś serial typu Gra o Tron, Merlin, Wiedźmin. Chodzi o średniowiecze i magię ^^

12

@dawo17 Aha to jak na "stadionie" to mój stary, jego brat i ich kolega

17

@BarcaInfo To powinno być jasne, nowy sezon nowe koszulki, nawet jeśli obecne nie są krzykiem mody

7

@dawo17 Messi, Ronaldinho, Neymar, uwielbiam drybling więc nie powinno zaskoczyć ^^

0

@SonBarcaGoku Ja będę się chciał na kimś wyżyć to wiem żeby dzwonić do Cb ^^

9

@BarcaInfo Jak w ogóle można złożyć taką propozycję :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?