2

@highflymind Po tym w jakim stylu i po jakiej grze przez cały sezon Real zdobywał parę Lig Mistrzów z rzędu absolutnie nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć, choćby i finał Atalanta - Lyon

1

@LuisSalvano Wgl to przerąbane że biorą Ci kartę i pobierają hajs. U nas raz jak dostałem mandat to spłacałem go przez cały rok w kilku ratach(nie oceniać bieda wtedy była :P), a kumpel kiedyś przez 3 lata spłacał i dowalili mu tylko jakieś śmieszne odsetki.

6

Komentarz usunięty

2

@Coutinho007 Staaare ale jare :P

10

@MesQueUnClub96 Jego też sięgnął oddech Shiby

1

@Kidd Czekam na Hawkinsa z Robertsonem, zapowiada się dobra zabawa ^^

1

Panowie typerzy łączmy się. Jak myślicie, wypłacać Cashout za 150 czy liczyć na BTS w Bayern - Chelsea i awans Barcy za 400 zł? Chelsea bez paru kluczowych piłkarzy, ale Mount i Giroud w formie, a z całą pewnością będą atakować od samego początku. Bayern też pewno coś ustrzeli przy otwartym meczu. Co do naszej kochanej Barcy liczę na doświadczenie i asa w rękawie w postaci Messiego ^^
@okiemtypera_lucaxx95

1

@Munio Prawda jest taka, że żaden rząd nie jest idealny, a ludzie zawsze będą narzekać ^^

1

@KSSniper Nie wiesz może jaki jest rekord ogólnie występów dla jednego klubu?

0

@jacobFCB Bayern to jeszcze nic, ja się najbardziej obawiam Atleti

9

@AdiKingu96 A po co mu to wiedzieć i tak by miał wolne :P

2

@Kingzor FullMatchesAndShows.com

3

@Aqualitek A Bale się śmieje bo urlop ma cały rok ^^

1

Zajebiście City przechodzi, Lyon przechodzi i kupon wchodzi :P

0

@szkutnik91 Myślałem że tylko ja to słyszę haha

1

Tu trza przyznać Hajtowi rację

9

Uwielbiam słuchać Hajto, zawsze się pośmiać można :D

7

Patrz, Gundogan

0

@barteq Nie, ale mam brata Hazardzistę

1

No i kamień z serca xD

0

@BarcaInfo Jakby to pierwszy raz był :D

0

@Barcaa12 A to jakiś zły gol? xD

0

Kurde mam nadzieję że under 3.5 na podbicie wejdzie w meczu Juve xD

3

Muahahahahahahhahah

0

@Kozinho. No jakby się zgodził na śmieszną pensję to czemu nie xD

0

@MrMischol Co do grosza ^^

0

@Encore Już wpłacam milion na Lewego

0

@messi564 Nie tyle co mu się nie chce grać, co woli robić na złość Zidanowi i zarządowi. Tam o grubszą akcję l chodzi :D

0

@Encore Myślę że Trump wyciągnie

1

No to po grze raczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?