Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@highflymind Po tym w jakim stylu i po jakiej grze przez cały sezon Real zdobywał parę Lig Mistrzów z rzędu absolutnie nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć, choćby i finał Atalanta - Lyon
1
@LuisSalvano Wgl to przerąbane że biorą Ci kartę i pobierają hajs. U nas raz jak dostałem mandat to spłacałem go przez cały rok w kilku ratach(nie oceniać bieda wtedy była :P), a kumpel kiedyś przez 3 lata spłacał i dowalili mu tylko jakieś śmieszne odsetki.
6
Komentarz usunięty
2
@Coutinho007 Staaare ale jare :P
10
@MesQueUnClub96 Jego też sięgnął oddech Shiby
1
@Kidd Czekam na Hawkinsa z Robertsonem, zapowiada się dobra zabawa ^^
1
Panowie typerzy łączmy się. Jak myślicie, wypłacać Cashout za 150 czy liczyć na BTS w Bayern - Chelsea i awans Barcy za 400 zł? Chelsea bez paru kluczowych piłkarzy, ale Mount i Giroud w formie, a z całą pewnością będą atakować od samego początku. Bayern też pewno coś ustrzeli przy otwartym meczu. Co do naszej kochanej Barcy liczę na doświadczenie i asa w rękawie w postaci Messiego ^^
@okiemtypera_lucaxx95
1
@Munio Prawda jest taka, że żaden rząd nie jest idealny, a ludzie zawsze będą narzekać ^^
1
@KSSniper Nie wiesz może jaki jest rekord ogólnie występów dla jednego klubu?
0
@jacobFCB Bayern to jeszcze nic, ja się najbardziej obawiam Atleti
9
@AdiKingu96 A po co mu to wiedzieć i tak by miał wolne :P
2
@Kingzor FullMatchesAndShows.com
3
@Aqualitek A Bale się śmieje bo urlop ma cały rok ^^
1
Zajebiście City przechodzi, Lyon przechodzi i kupon wchodzi :P
0
@szkutnik91 Myślałem że tylko ja to słyszę haha
1
Tu trza przyznać Hajtowi rację
9
Uwielbiam słuchać Hajto, zawsze się pośmiać można :D
7
Patrz, Gundogan
0
@barteq Nie, ale mam brata Hazardzistę
1
No i kamień z serca xD
0
@BarcaInfo Jakby to pierwszy raz był :D
0
@Barcaa12 A to jakiś zły gol? xD
0
Kurde mam nadzieję że under 3.5 na podbicie wejdzie w meczu Juve xD
3
Muahahahahahahhahah
0
@Kozinho. No jakby się zgodził na śmieszną pensję to czemu nie xD
0
@MrMischol Co do grosza ^^
0
@Encore Już wpłacam milion na Lewego
0
@messi564 Nie tyle co mu się nie chce grać, co woli robić na złość Zidanowi i zarządowi. Tam o grubszą akcję l chodzi :D
0
@Encore Myślę że Trump wyciągnie
1
No to po grze raczej