3

@ElPonczato Bo to dla ludzi inteligentnych, dużo taktyki i rozkminiania, więc jak nie lubisz dużo myślenia to nie polubisz tej gry ^^

2

Selby zniszczył Robertsona dzisiaj, szkoda :/

1

Dobrze Blondi kończ to

1

O pierwszy raz remis widzę

1

@Chakalaka Z drugiej strony Blondi też fajnie z tego wyszedł na raz :D Ale sama odstawna kozak

1

@tobiasson92 Z tą niebieską co schował?

9

@Przemek2323 Pompować to można było Piątka, albo Lautaro. Lewy sam się spompował przez te wszystkie sezony i na ten moment jest topem wśród Napastników, to chyba dobrze że się docenia rodaka :)

0

@Fake69 Ale co chciałeś zyskać tymi zmianami? Wprowadzając takiego Puiga i Fatiego, Setien zaryzykowałby osłabieniem naszej całkiem stabilnej defensywy, co przy rozpędzonym Napoli, które musiało strzelić 2 gole mogłoby się skończyć strzałem w kolano. Ja wiem że każdy by chciał żebyśmy dominowali rywala przez 90 minut niezależnie od wyniku, ale nie zawsze jest to możliwe. Przypominam że nie mogliśmy skorzystać również z Busquetsa i Vidala, więc uwzględniając fakt, że pod koniec chcieliśmy bronić wyniku, odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: Nie, nie było

1

Robertson coś nie w formie :/

1

@michaleu Maenczester, z tym że "a" i "e" na początku wymawiasz bardzo szybko zaraz po sobie i w rezultacie słychać bardziej "e" ^^

1

@AllBundy I dla Ciebie również ^^

3

@AllBundy Chcesz mieć okazję do picia co? Spokojnie, mój stary ma za dwa dni to możesz już zaczynać ^^

2

@Bykunn Ale masz 13 i jeszcze nie możesz :(

0

@Fake69 Jakbyśmy nie prowadzili dwoma bramkami tylko remisowali grając taką kupę jak w drugiej połowie to gwarantuję Ci, że wpuściłby Ansu i Puiga już w 70tej. Czasami warto zastanowić się dlaczego trener podejmuje taką, a nie inną decyzję zamiast pochopnie na niego napier***

3

@qbsonFCBarca Raczej Inter będzie bardziej wyrównany, dlatego też wybieram ten mecz ^^

2

@adam444 Zdradzę Ci sekret, który sprawi że będziesz miał +100% do zdania. Zlikwiduj stres, rozluźnij się i włącz maksymalne skupienie, jak to zrobisz to już Twoja bajka :P

0

@Zip Prędzej remis Interu i handicap -1 dla United jak chcesz większy kurs mieć, ale to i tak niepewniak :P

0

@Nigaki Arthur to taki Geralt tyle że na dzikim zachodzie :P

0

@LuisSalvano 1 i 2 nie grałem, trochę tylko w 3 i 4 więc nie sugerowałbym się za bardzo moją opinią, ale większość ludzi ogólnie poleca zacząć od 3 olewając pierwsze części ^^

1

@MNSbEstEver Do żadnej i ta oryginalność właśnie sprawia, że się na to tak wyczekuje

3

@LuisSalvano Nie słuchaj go, pewnie go nie stać na nowsze części :P Zacznij sobie od trójki

0

@Jakchcesz Myślę że wezmą, w końcu fabuła to jeden z istotnych elementów gry, a opinia o niej jest podzielona bardziej niż nasza Polska :P

0

@Jakchcesz Jako konkurenta w grze roku upatrywałbym bardziej Ghost of Tsushima, a nie grę która na każdym kroku jest hejtowana i większych szans raczej nie ma :P

3

@Vebrol Że kupiliśmy go za miliony

2

@Coutinho007 Mam nadzieję że nie dopuścimy by trwało to dłużej niż 20 minut

3

@Dembouz1899 Trzeba przyznać że ten spokój ala Atletico był skuteczny

1

@Joe_Pesci Ale było warto hehe

1

@Hiacynk Fajne żeby z dziewczyną sobie obejrzeć :P

0

@Kacper1432 I jeszcze na deser Atleti, które lubi z nami grać w LM :P

2

@arkasath Gdyby Dembe dostał takiego kopa, to poleciałby dalej niż piłka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?