Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ElPonczato Bo to dla ludzi inteligentnych, dużo taktyki i rozkminiania, więc jak nie lubisz dużo myślenia to nie polubisz tej gry ^^
2
Selby zniszczył Robertsona dzisiaj, szkoda :/
1
Dobrze Blondi kończ to
1
O pierwszy raz remis widzę
1
@Chakalaka Z drugiej strony Blondi też fajnie z tego wyszedł na raz :D Ale sama odstawna kozak
1
@tobiasson92 Z tą niebieską co schował?
9
@Przemek2323 Pompować to można było Piątka, albo Lautaro. Lewy sam się spompował przez te wszystkie sezony i na ten moment jest topem wśród Napastników, to chyba dobrze że się docenia rodaka :)
0
@Fake69 Ale co chciałeś zyskać tymi zmianami? Wprowadzając takiego Puiga i Fatiego, Setien zaryzykowałby osłabieniem naszej całkiem stabilnej defensywy, co przy rozpędzonym Napoli, które musiało strzelić 2 gole mogłoby się skończyć strzałem w kolano. Ja wiem że każdy by chciał żebyśmy dominowali rywala przez 90 minut niezależnie od wyniku, ale nie zawsze jest to możliwe. Przypominam że nie mogliśmy skorzystać również z Busquetsa i Vidala, więc uwzględniając fakt, że pod koniec chcieliśmy bronić wyniku, odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: Nie, nie było
1
Robertson coś nie w formie :/
1
@michaleu Maenczester, z tym że "a" i "e" na początku wymawiasz bardzo szybko zaraz po sobie i w rezultacie słychać bardziej "e" ^^
1
@AllBundy I dla Ciebie również ^^
3
@AllBundy Chcesz mieć okazję do picia co? Spokojnie, mój stary ma za dwa dni to możesz już zaczynać ^^
2
@Bykunn Ale masz 13 i jeszcze nie możesz :(
0
@Fake69 Jakbyśmy nie prowadzili dwoma bramkami tylko remisowali grając taką kupę jak w drugiej połowie to gwarantuję Ci, że wpuściłby Ansu i Puiga już w 70tej. Czasami warto zastanowić się dlaczego trener podejmuje taką, a nie inną decyzję zamiast pochopnie na niego napier***
3
@qbsonFCBarca Raczej Inter będzie bardziej wyrównany, dlatego też wybieram ten mecz ^^
2
@adam444 Zdradzę Ci sekret, który sprawi że będziesz miał +100% do zdania. Zlikwiduj stres, rozluźnij się i włącz maksymalne skupienie, jak to zrobisz to już Twoja bajka :P
0
@Zip Prędzej remis Interu i handicap -1 dla United jak chcesz większy kurs mieć, ale to i tak niepewniak :P
0
@Nigaki Arthur to taki Geralt tyle że na dzikim zachodzie :P
0
@LuisSalvano 1 i 2 nie grałem, trochę tylko w 3 i 4 więc nie sugerowałbym się za bardzo moją opinią, ale większość ludzi ogólnie poleca zacząć od 3 olewając pierwsze części ^^
1
@MNSbEstEver Do żadnej i ta oryginalność właśnie sprawia, że się na to tak wyczekuje
3
@LuisSalvano Nie słuchaj go, pewnie go nie stać na nowsze części :P Zacznij sobie od trójki
0
@Jakchcesz Myślę że wezmą, w końcu fabuła to jeden z istotnych elementów gry, a opinia o niej jest podzielona bardziej niż nasza Polska :P
0
@Jakchcesz Jako konkurenta w grze roku upatrywałbym bardziej Ghost of Tsushima, a nie grę która na każdym kroku jest hejtowana i większych szans raczej nie ma :P
3
@Vebrol Że kupiliśmy go za miliony
2
@Coutinho007 Mam nadzieję że nie dopuścimy by trwało to dłużej niż 20 minut
3
@Dembouz1899 Trzeba przyznać że ten spokój ala Atletico był skuteczny
1
@Joe_Pesci Ale było warto hehe
1
@Hiacynk Fajne żeby z dziewczyną sobie obejrzeć :P
0
@Kacper1432 I jeszcze na deser Atleti, które lubi z nami grać w LM :P
2
@arkasath Gdyby Dembe dostał takiego kopa, to poleciałby dalej niż piłka