0

A to Piotruś Pan

3

@MesQueUnClub_87 Czytasz mnie w myślach kolego :P

1

Trzeba będzie teraz pocierpieć i pokazać jak się gra z kontry

9

@mr_robot Ja zaś gratuluję inteligencji wszystkim fanom teorii spiskowych przeciwko nam xD

0

Rakieta kaleko :(

3

W sumie to Messi mu tam podłożył te nogę dość szybko więc nie dziwię się że nie dał kartki, aczkolwiek karny słuszny jak najbardziej

0

Niech Suarez strzela

0

@VenoM Wszyscy do kąta za kare

1

To kto tam narzekał na skład?

0

Wrócił stary Messssssiii !!!!!!!!

1

@koksik2700 To wyłącz

0

I co biali my też umiemy :P

3

Mamy swojego Varana xD

0

Jedziemy z nimi panowie, pokażcie że stać was na ten puchar!!!!

0

@Vhaeraun Mi dekoder nie działa więc coś w tym jest xD Na szczęście TVP nie zawaliło dzisiaj

0

@lucca87 Pokora synu, pokora. Nie mamy realnego wpływu na to jaki skład wybierze trener, naszym zadaniem jest oglądać mecz i kibicować, więc schowaj to narzekanie w kieszeń i rób to co do kibica należy :)

0

@Szpadla tak

0

Nie no zajebiście obraz mi nie łapie z dekodera, akurat dzisiaj się musiało coś spieprzyć :(

0

@Gomess 4 3 1 2 gdzie 1 to Messi/Griezmann

4

@BarcaInfo Lepiej bym tego nie ujął, trzeba wyjaśniać narzekaczy :P

0

@Criss18Barca Akurat ostatnio całkiem zajebiście mu szło w pomocy ;)

0

Dobrze jest panowie, narzekanie przed meczem czyli gładka wygrana :D

1

@Coutinho007 @myscooter Będziemy oceniać po meczu :P

0

A jaki wy chcieliście skład? Nie mamy za bardzo w czym wybierać :D Dobrze, Riki i Fati wejdą na podmęczonego rywala to nawet lepiej

2

@4drian0 Zakopane, na szczęście już tam mieszkam :P Góry, cisza i spokój po za sezonem, a w sezonie szansa na zarobienie sporo hajsu ^^

9

@Katalonbar They go crazy on referees

1

@MaTt_BarcaFan Nie ma artykułu żadnego na głównej i stąd te pytania :P

2

@MaTt_BarcaFan Mnie też to drażni, ale z drugiej strony nie każdy przegląda Ramble 24 na dobę jak My :P

1

@BarcaInfo To by było nawet lepsze, ale nie wiem jak bardzo Setien ufa de Jongowi po kontuzji

1

Stawiam tak:
Puig - Rakitić - Roberto i w drugiej połowie za któregoś de Jong.
Chociaż możliwe że de Jong wyjdzie w podstawie i to Riki będzie jokerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?