Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to Piotruś Pan
3
@MesQueUnClub_87 Czytasz mnie w myślach kolego :P
1
Trzeba będzie teraz pocierpieć i pokazać jak się gra z kontry
9
@mr_robot Ja zaś gratuluję inteligencji wszystkim fanom teorii spiskowych przeciwko nam xD
0
Rakieta kaleko :(
3
W sumie to Messi mu tam podłożył te nogę dość szybko więc nie dziwię się że nie dał kartki, aczkolwiek karny słuszny jak najbardziej
0
Niech Suarez strzela
0
@VenoM Wszyscy do kąta za kare
1
To kto tam narzekał na skład?
0
Wrócił stary Messssssiii !!!!!!!!
1
@koksik2700 To wyłącz
0
I co biali my też umiemy :P
3
Mamy swojego Varana xD
0
Jedziemy z nimi panowie, pokażcie że stać was na ten puchar!!!!
0
@Vhaeraun Mi dekoder nie działa więc coś w tym jest xD Na szczęście TVP nie zawaliło dzisiaj
0
@lucca87 Pokora synu, pokora. Nie mamy realnego wpływu na to jaki skład wybierze trener, naszym zadaniem jest oglądać mecz i kibicować, więc schowaj to narzekanie w kieszeń i rób to co do kibica należy :)
0
@Szpadla tak
0
Nie no zajebiście obraz mi nie łapie z dekodera, akurat dzisiaj się musiało coś spieprzyć :(
0
@Gomess 4 3 1 2 gdzie 1 to Messi/Griezmann
4
@BarcaInfo Lepiej bym tego nie ujął, trzeba wyjaśniać narzekaczy :P
0
@Criss18Barca Akurat ostatnio całkiem zajebiście mu szło w pomocy ;)
0
Dobrze jest panowie, narzekanie przed meczem czyli gładka wygrana :D
1
@Coutinho007 @myscooter Będziemy oceniać po meczu :P
0
A jaki wy chcieliście skład? Nie mamy za bardzo w czym wybierać :D Dobrze, Riki i Fati wejdą na podmęczonego rywala to nawet lepiej
2
@4drian0 Zakopane, na szczęście już tam mieszkam :P Góry, cisza i spokój po za sezonem, a w sezonie szansa na zarobienie sporo hajsu ^^
9
@Katalonbar They go crazy on referees
1
@MaTt_BarcaFan Nie ma artykułu żadnego na głównej i stąd te pytania :P
2
@MaTt_BarcaFan Mnie też to drażni, ale z drugiej strony nie każdy przegląda Ramble 24 na dobę jak My :P
1
@BarcaInfo To by było nawet lepsze, ale nie wiem jak bardzo Setien ufa de Jongowi po kontuzji
1
Stawiam tak:
Puig - Rakitić - Roberto i w drugiej połowie za któregoś de Jong.
Chociaż możliwe że de Jong wyjdzie w podstawie i to Riki będzie jokerem