2

@Encore Ja dopiero spać się wybieram :P

8

@Gibbon_FCB Ja wiem że flashbacki z 2013, ale nie przesadzałbym z tym roz**** :P

2

@Coutinho007 Tak, ciężka przeprawa przed nami xD Jak przejdziemy Bayern i City to o PSG czy Atalante powinniśmy być spokojni, ale Atletico mnie najbardziej martwi. Tym razem nie darują sobie tego finału

0

@Coutinho007 Nie, Ci dopiero ewentualnie w finale. Na nas po drodze czeka jeszcze City ^^ (Nie wierzę w Lyon)

2

@katalonczyk987 Myślę że ta większość istniała w tamtym sezonie, Semedo złapał w końcu regularność zyskując przy tym przychylność kibiców. Cieszy mnie to tymbardziej, że nigdy nie chciałem go sprzedawać ^^

5

@Coutinho007 Jedno jest pewne, to będzie zajebiste widowisko, gdzie o wyniku zadecydują detale

2

@Coutinho007 Griezmann też mimo hejtów zagrał okej, w drugiej połowie całkiem zgasł, ale jak cała drużyna więc :D

24

Miło poczytać jak kibice Bayernu na ich stronie podchodzą z pokorą i szacunkiem do naszej drużyny, zupełnie inny poziom niż w kafejce, ale chyba nie ma się co dziwić :P

2

@arasz1819 Ciesz się, że są spusty nad Bayernem liderowanym przez rodaka, niż nad Realem :P

8

Po dzisiejszym meczu najbardziej cieszy mnie gra de Jonga i Semedo. Ten drugi wielokrotnie wypychany z klubu przez kibiców, ale w końcu zaczął regularnie pokazywać swoje zalety. Szybkość, drybling i w miarę dobre podanie to coś czego trzeba nam na PO, a i w defensywie też jest całkiem solidny.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Nic tak dobrze nie wytłumaczy jak prosty, przejrzysty regulamin ^^
https://www.fcbarca.com/liga-typerow/regulamin.html

0

@BarcaInfo Szkoda że wasza presja pozwoliła Wam strzelić tylko jedną bramkę :P

0

@Colon Teraz nazywa się ich Kosmonitos

1

@RonnieVEB Typowy ból dupy, olać takich gości :P

0

@RonnieVEB Zależy czy strzeli czy nie

1

@Majsteer Ta jego "ruletka" wyglądała jakby specjalnie upadł, może Messi go szantażował :P

0

@Colon Okazało się, że nie ma galaktyk. Galaktyki wymyślili dziennikarze

0

@Rewolucja123 To też na pewno ^^

0

@Colon Ja ale straciłem część pamięci więc podam tylko kto awansował, a więc: PSG, Atleti, Barca i City ^^

0

@Rewolucja123 E no bez przesady, myślę że każdy pamięta najlepszy zespół w historii, który zdobył sekstet i rozjeżdżał każdego jak walec :D

4

@Rewolucja123 Oj nie byczku -1, to Guardiola zapoczątkował ten trend

1

@Piorun Pamiętam jak Messi był w wieku de Jonga :(

4

@MarioVeB! Śmieszna podnieta xD

0

@Encore 3.5 na remis, kusi kusi

1

@sebo939 Przypomnę tylko, że warto odróżnić konstruktywną krytykę od płaczu na wszystko co się da, a tego drugiego niestety zazwyczaj jest pełno tuż po meczu

1

@kodi77 Biali szczekają, karawana jedzie dalej

1

@Elosek Ale weź to wytłumacz gościom, którzy z trenerką mieli do czynienia tylko na padzie, a udają ekspertów :P

1

@norbi77 Coo? xD Że niby Semedo i Griezz źle zagrali? Rakieta mimo błędów też w pressingu fajnie działał. Każdy dzisiaj zagrał całkiem dobrze, jedni dłużej inny krócej, ale każdy dzisiaj według mnie wniósł coś dobrego

1

@Hushovt Wszyscy trzej, po każdej z lini :P

4

@mr_robot Bayern, City, Atletico :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?