1

@Encore Ja już nawet zacząłem pić Rabarbar byleby reklama zniknęła

0

Na Polsat Sport Premium finał LM 2009 w formie dokumentu, odpalcie sobie :D

16

@PatrychoO U mnie była i powiedziała Nie. Szkoda bo chciałem wyremontować samochód, na nic tłumaczenia, że w nim mieszkam :(

1

@NeroTFP Mam na kuponie awans Atleti, kursik całkiem duży, a ich doświadczenie podpowiada że to "pewniaczek" ^^

0

@escarabajo Prędzej focha na sędziego niż bramkę

4

@Encore Myślę że zrobią wszystko by grał u nich do końca kariery i oby im się udało bo Mbappe w Realu to trochę przypał :D

0

@ObiektywnyKibic121 Nie obchodzi mnie to w sumie :D Ja mówię za siebie, nic do Neymara nie mam, ale nie ściągałbym go tutaj. Ludzie mają do niego żal, że poszedł za hajsem i chciał być liderem nowej drużyny. Aha no i o to że niby napluł na klub xD A w rzeczywistości pokłócił się zarządem i tyle

9

@Colon Mój ma tylko 16 :(

0

@musli1989 Też chorowałem z 2 tygodnie temu, ale nie robiłem żadnych testów, przeleżałem w domku i przeszło ^^

13

@ObiektywnyKibic121 Tu nie chodzi o to, że ludzie go nie chcą, tylko jakim kosztem. W ostatnich latach przekroczyliśmy limit wydawania potężnych kwot za zawodników, którzy okazali się złym trafem. I to się tyczy również wymienienia kilku drogich graczy. Przyjdzie Neymar, któremu trzeba będzie zabulić kolejną chorą pensję i zaraz się okaże, że facet spędzi sezon w szpitalu dłużej niż Dembele :D Można zbudować świetną drużynę za zdecydowanie mniejsze pieniądze i inwestować w młodzież, a nie ściągać kolejnego "staruszka" za krocie .
@LuisSalvano Jasne że temat ruszy, media sobie nie odpuszczą, a pelikany będą łykać wszystko co napiszą :P

0

@KmN No u mnie podobnie, dzisiaj 2 stówy, a jak City awansuje to też tysiak wpada ^^

0

@rainyy Skrzydłowa dziesiątka

0

@Nicko W drugiej połowie nie istnieli, a PSG zostawiało serce na boisku do samego końca ^^

11

@LuisSalvano Neymar właśnie wszedł do półfinału z PSG, zarabia ogromne pieniądze nie wspominając już o premii przy przedłużeniu kontraktu, a Ty dalej wierzysz że on tu przyjdzie? :D

1

@IronSanHybrid F punkt!!!!

2

No to według mnie oficjalnie Neymar przedłuża kontrakt ^^

0

@Janiama Jednym z faworytów jak już ^^

0

@jeyx77x BTTS xD

0

@semafor Jasne xD

0

Aaaaaahahhahahha pięknie Francuzi jazda z nimi

0

Jest!!!! Jest!!!! Hahahha dobrze kuponik uratowany xD

0

Jakie to PSG jest bezpłciowe

5

@Firestone Taa raz na 10 dryblingów go zatrzymają xD

1

@NeroTFP Nie całą

0

@Moriarty Tak, a dokładnie 50zł minus 12% (podatek) czyli 44 i pomnożone przez kurs 12.16 czyli 535 złociszy ^^

0

@barcelonaLM Taki kurs jeszcze na podbicie ujdzie, ale za 1.15 już się nauczyłem że nie warto :D

0

Propozycja małego tasiemca na dziś :P

Atalanta - PSG : Obie drużyny strzelą - kurs 1.52
RB Lipsk - Atletico : Awans Atletico - kurs 1.67
Barcelona - Bayern : Obie drużyny strzelą - kurs 1.47
Man City - Lyon : Wygrana City (regulaminowy czas) - kurs 1.26

Łączny kurs 4.7

Aha no i jak ktoś woli "pewniaczka" to polecam puścić tylko BTTS dla Barcy i Atalanty przy 2.23 ^^

1

Czy ktoś oprócz mnie kibicuję dziś PSG? Jeśli nie to nie bijcie proszę xD

0

@pawello10 Na logikę bez wcześniejszej nauki? To albo zdawałeś 30 lat temu albo miałeś farta równego trafienia szóstki w totka xD Obecna teoria mimo że jest do wykucia na 100% to do łatwych wcale nie należy, a statystyki tylko to potwierdzają

5

@SHIBA Teraz to mnie zagiąłeś xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?