1

@Veb1233 Dokładnie, nie jego wina że trafił na wielki Bajern

1

@Kamilos84 Trzeba ponarzekać bo inaczej się nie sprawdzi

1

@Veb1233 Również Lucho i jak przychodził to było czuć tą motywacyjną aurę i chęć rewolucji ^^

0

@socha To było do przewidzenia, że będzie walczył resztkami sił by obronić swój wizerunek, co poskutkuje jeszcze większym jego zniszczeniem xD

1

@IronSanHybrid W sumie to zależy od rywala, jak będzie autobus to będzie klepanie, jak wyjdzie wysoko to szybka piłka :P

0

@GadulkiGembulki Busquets jest młody

0

@krefi10 Miłość do Barcy mocniejsza niż do kraju ^^

2

@IronSanHybrid Za rok ich nie będzie więc to nie ich problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore Kiedy sezon rusza w Premier?

1

@BarcaInfo Trza mu psychologa dobrego ogarnąć i będzie śmigał jak ta lala

0

@justfootball Skyler z Breaking Bad

1

@Shad Tak wgl to Hajto był pod wpływem bo już nie pamiętam?

1

@Danny Gaucho Jeszcze Danny, jeszcze taki nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

43

Ale trzeba być ułomem, żeby taką furą z promilem alkoholu jeździć

0

@Rudi35 Setien poleci to oczywiste, ale ludzie chcą się upewnić czy Bartomeu ma jaja i zwoła wcześniejsze wybory

0

@Chaoss Herbatka, której się nie pije ^^

1

@Dr_Cabasisi No nie wiem czy takie słabiaki, jak tylko skuteczność poprawią to będą koksić, Sevilla miała wczoraj dużo szczęścia ^^

0

@xVENUMx We wszystkich bukach chyba :D Ja gram na Fortunie, po zwycięstwie z United spadło do 1.9 i na ten moment są faworytem. Inter masz za 2.35, Szachtar za 8.0

0

@xVENUMx Ja się skusiłem na remis i nie pykło, ale za to puściłem triumf Sevilli w LE przy 4.0 ^^

2

@betonito W Barcelonie zaś stworzył drużynę prawie z samych wychowanków, grającą najpiękniejszy dla oka futbol, zdobywając przy tym 2 ligi mistrzów w tym raz sekstet. Wielki trener ^^ Jak widać pieniądze nie grają, czasem potrzeba trochę szczęścia

1

@Pepiko Inspektor główny kazał zrobić spis, więc pomyślałem, że Rambla pomoże :P

0

@Libar Zdradzisz gdzie? ^^

1

@RudY Gruz się nie liczy, chodzi mi o jakościowy towar ^^

1

@Varg Ciesz się że na górze za długo nie myślałeś, bo ja im wyżej tym bardziej zaczynałem sobie wkręcać, że się odepnę czy coś xD Strach przeogromny, ale ulga po skoku i adrenalina w trakcie rekompensują wszystko :D

1

@Shapiro Lecę po hurt haha

1

@Shapiro Pewnie tak, w Wawie też słyszałem że 50 już ^^

1

@Shapiro Radziłbym się upewnić jeśli nie siedzisz często w temacie, u nas przez rok z 40stu podskoczyło ^^

1

Tak z ciekawości panowie, po ile u was chodzi luksusowy towar zwany przez niewtajemniczonych marihuaen ? ^^ Cena za gram i miasto poproszę. Zakopane 50 :P

1

@Arn3th Nam się pofarciło że nie dostaliśmy do zera :P

4

Ale się pofarciło Sevilli, jak wczoraj Lyonowi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?