0

@kacperek2005letsgo I dlatego jest królem strzelców w LM.. No fakt, przecież tutaj też trafiali na ogórki, 8-2 poważnej drużynie się nie wbija :D

0

@Gibbon_FCB Zwracam honor i herby ziomuś ^^

4

Lewy jak Sterling :D

1

@FCBarcelonista To niby nie graliśmy tak przez 20 minut jak Lyon? Inna sprawa że tylko przez tyle nasi wytrzymali psychicznie :P

0

@messi564 Taa 10 0 odrazu :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@neeed O nie, Moussa po mefedronie może zniszczyć marzenia Lewego :/

1

@PatrychoO Oj Ludwiczku chyba jednak nici z diety :)

1

@Bartunek Na deser będzie batonik Lyon :)

0

Fajne te klopsiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Gdzie ta kuchnia mistrzów? Nie oglądałem tego jeszcze . Edit: Okej już jest :D

2

@MichVeB To teraz Ty możesz ich wyśmiać

3

To co, Lewy dzisiaj wyjątek od reguły? :P
https://zapodaj.net/b998a7db18641.jpg.html

0

@Encore Pierwsze piwerko z patologicznymi kolegami w wieku 13 lat. Jakieś mocniejsze alkohole to na Sylwestra, albo urodziny się kombinowało :P Aż dziw że nie jestem jeszcze alkoholikiem, chociaż każdy alkoholik tak mówi ^^

2

@FCMichalo przydałby się hattrick rodaka w końcu, ale może być ciężko bo Lyon umie w defensywe ostatnio

17

1

@Esio Pyszniutkie, z tych komercyjnych jak dla mnie najlepsze razem z Tyskim ^^

0

@arasz1819 Również nie chciałem zwalniana Valverde i ufam Koemanowi, ale to nie ma żadnego znaczenia. Oceniasz i wysnuwasz czarne scenariusze na podstawie wypowiedzi, które w większości są podsycane populizmem mającym na celu skłonić wyborców do oddania na Niego głosu. Ja wolę ocenić po czynach i być może za jakiś czas przekonamy się kto miał słuszność ;)

1

@arasz1819 Trochę masz ograniczony pogląd.. Jeśli zespół będzie świetnie prosperował to zwolnienie Koemana wcale nie musi oznaczać zepsucia dobrej układanki ;) Nikt nie powiedział, że przyjście Fonta będzie się równało z wywróceniem wszystkiegoo o 180 stopni. Profesjonaliści wprowadzają zmiany stopniowo i na pewno będą dostosowywać się do panującej sytuacji.

1

@arasz1819 Trochę źle to wszystko widzisz. Facet ma swój projekt, nad którym pracuje od dawna i oczywistym jest, że będzie wolał go wdrożyć w życie, zamiast ciągnąć wizję swojego poprzednika. W polityce przeważnie tak bywa kolego. Nie jego wina, że Bartek sprowadza nowego trenera na pół roku przed wyborami ;)

1

@FafitFCB Nic dziwnego, pierwszy raz w historii klubu weszli do finału więc ^^

1

@okiemtypera_lucaxx95 Dokładnie, nie zawsze się chce herba klikać, a mimo to się czyta i bierze do do głowy ^^

1

@okiemtypera_lucaxx95 Tylko żeby Ci się nagle nie odechciało dodawać i żebyś nie myślał, że nikt Tego nie odecenia ^^

28

@sceri Iksde

1

@okiemtypera_lucaxx95 Robisz mordo fajną robotę z tymi statystykami, nie ważne jaka liga by grała to zawsze jakieś smaczki znajdziesz :D

0

@Presnel Aa to mogłeś go umieścić obok Suareza w sumie :D

0

@Presnel Suarez przed Messim? Szok :D Ile Messi tak btw

0

@daniel32778 Jak to :o

2

No i jest oficjalka !! ^^

0

@MontelQ Tak, do City, a Sterling do Nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?