Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kacperek2005letsgo I dlatego jest królem strzelców w LM.. No fakt, przecież tutaj też trafiali na ogórki, 8-2 poważnej drużynie się nie wbija :D
0
@Gibbon_FCB Zwracam honor i herby ziomuś ^^
4
Lewy jak Sterling :D
1
@FCBarcelonista To niby nie graliśmy tak przez 20 minut jak Lyon? Inna sprawa że tylko przez tyle nasi wytrzymali psychicznie :P
0
@messi564 Taa 10 0 odrazu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@neeed O nie, Moussa po mefedronie może zniszczyć marzenia Lewego :/
1
@PatrychoO Oj Ludwiczku chyba jednak nici z diety :)
1
@Bartunek Na deser będzie batonik Lyon :)
0
Fajne te klopsiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Gdzie ta kuchnia mistrzów? Nie oglądałem tego jeszcze . Edit: Okej już jest :D
2
@MichVeB To teraz Ty możesz ich wyśmiać
3
To co, Lewy dzisiaj wyjątek od reguły? :P
https://zapodaj.net/b998a7db18641.jpg.html
0
@Encore Pierwsze piwerko z patologicznymi kolegami w wieku 13 lat. Jakieś mocniejsze alkohole to na Sylwestra, albo urodziny się kombinowało :P Aż dziw że nie jestem jeszcze alkoholikiem, chociaż każdy alkoholik tak mówi ^^
2
@FCMichalo przydałby się hattrick rodaka w końcu, ale może być ciężko bo Lyon umie w defensywe ostatnio
17
Przecież to oczywiste ^^
https://zapodaj.net/7570ce9c4ba64.jpg.html
1
@Esio Pyszniutkie, z tych komercyjnych jak dla mnie najlepsze razem z Tyskim ^^
0
@arasz1819 Również nie chciałem zwalniana Valverde i ufam Koemanowi, ale to nie ma żadnego znaczenia. Oceniasz i wysnuwasz czarne scenariusze na podstawie wypowiedzi, które w większości są podsycane populizmem mającym na celu skłonić wyborców do oddania na Niego głosu. Ja wolę ocenić po czynach i być może za jakiś czas przekonamy się kto miał słuszność ;)
1
@arasz1819 Trochę masz ograniczony pogląd.. Jeśli zespół będzie świetnie prosperował to zwolnienie Koemana wcale nie musi oznaczać zepsucia dobrej układanki ;) Nikt nie powiedział, że przyjście Fonta będzie się równało z wywróceniem wszystkiegoo o 180 stopni. Profesjonaliści wprowadzają zmiany stopniowo i na pewno będą dostosowywać się do panującej sytuacji.
1
@arasz1819 Trochę źle to wszystko widzisz. Facet ma swój projekt, nad którym pracuje od dawna i oczywistym jest, że będzie wolał go wdrożyć w życie, zamiast ciągnąć wizję swojego poprzednika. W polityce przeważnie tak bywa kolego. Nie jego wina, że Bartek sprowadza nowego trenera na pół roku przed wyborami ;)
1
@FafitFCB Nic dziwnego, pierwszy raz w historii klubu weszli do finału więc ^^
1
@okiemtypera_lucaxx95 Dokładnie, nie zawsze się chce herba klikać, a mimo to się czyta i bierze do do głowy ^^
1
@okiemtypera_lucaxx95 Tylko żeby Ci się nagle nie odechciało dodawać i żebyś nie myślał, że nikt Tego nie odecenia ^^
28
@sceri Iksde
1
@okiemtypera_lucaxx95 Robisz mordo fajną robotę z tymi statystykami, nie ważne jaka liga by grała to zawsze jakieś smaczki znajdziesz :D
0
@Presnel Aa to mogłeś go umieścić obok Suareza w sumie :D
0
@Presnel Suarez przed Messim? Szok :D Ile Messi tak btw
0
@daniel32778 Jak to :o
2
No i jest oficjalka !! ^^
0
@MontelQ Tak, do City, a Sterling do Nas