Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odcinkowy @inViNcibl3 Przeczytajcie sobie mój ostatni komentarz do kolegi Mata, może w końcu załapiecie o co mi chodzi ;)
0
@Mat_Cat Sam wypunktowałeś swoją głupotę nazywając mnie socjalistą :) Nawet jeśli bym nim był to pokazujesz jak bardzo jesteś zapatrzony w swój pogląd, pewnie twoim bożkiem do którego się modlisz codziennie jest Korwin z Bosakiem, no bo kto inny nawijałby tylko o obniżaniu podatków ;) Cieszy mnie fakt, że mam do czynienia z poważnym przedsiębiorcą, niestety nie mam takiego zaszczytu i muszę zadowolić się prowadzeniem mniejszej firmy w turystycznym mieście, na której pandemia wywarła bardzo duże straty. Ciekawe jak twoje cudowne lekarstwo na wszystko (obniżenie podatków) zrekompensowałoby mi brak przychodów przez parę miesięcy i umożliwienie przeżycia :) Nie mówię już o ludziach w podobnej sytuacji, ale dodatkowo na kredycie. Jak zauważyłeś punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) Tylko proszę Cię nie wyjeżdżaj mi z tekstem, że można przecież przewidzieć pandemię i zrobić sobie zapas pieniędzy bo walnę śmiechem xD Nie każdy ma odłożone pieniążki i niestety musi się liczyć, że jest w dupie w takiej sytuacji, a uwierz mi że takich osób w Polsce jest wieelu. Sam jestem za obniżaniem podatków na rzecz zlikwidowania socjalu, ale nie w dobie kryzysu stary w pieprzonej Polsce :D
0
@rust I wróciła na następny turniej :) W reprezentacji się gra co parę lat turnieje, a w klubie przez cały rok ^^
1
@l0Messini Wyobrażasz sobie, że Messi prosi o podwyżkę podczas kryzysu finansowego, gdzie Bartomeu ostatnio mówił o konieczności obniżenia pensji? Raz że nie sądzę, żeby Messi był ujem, a dwa kibice by go zjedli :D
0
@l0Messini Bez przesady :D Jeśli Messi będzie chciał ugrać podwyżkę w obecnej sytuacji to ludzie mu nie wybaczą, tu chodzi o coś innego
0
@LukaszFan Skoro nie dementuje to powinno dać do myślenia, że być może sam puścił te informacje by coś zyskać :) Ciężko powiedzieć
0
@Mat_Cat Chłopie nie pogrążaj się, myślałem że kolega @Odcinkowy mnie rozśmieszył, ale przebiłeś właśnie system swoim ograniczonym myśleniem :) Nie ma to jak generalizować i wrzucać mnie do grona socjalistów i jeszcze przypisywać partię tylko dlatego, że stanąłem w obronie PiSu w jednym konkretnym przypadku :) Ta dyskusja panowie nie ma sensu, oboje macie swój cudny tok myślenia, ja ma swój i wątpię żebyśmy się dogadali, jedyne czego mogę życzyć to mniej radykalizmu, nienawiść do PISu przyćmiewa wam mózg :)
0
@Odcinkowy Możesz sobie nawet na ścianie powiesić, może po latach namysłu dojdziesz do tego, że ten facet jednak miał rację :) No dawaj, wymień mi te kraje i powiedz co osiągnęły, tylko nie szukaj za dużo w google bo się jeszcze pogubisz ;) A zdajesz sobie sprawę, że są kraje, które nieco się różnią pod względem gospodarczym od Nas, czy według Ciebie każdy kraj jest na równi naszemu :) Już widzę jak u Nas zlikwidowanie/obniżenie podatków i brak socjalu podczas koronawirusa by wyglądało xD Po twoim wpisie widać, że nie znasz podstaw przedsiębiorczości i nie miałeś do czynienia z prowadzeniem firmy, ale najlepiej wiesz co by pomogło przedsiębiorcom :D Szkoda tłumaczyć bo i tak będziesz mądrzejszy, miłego dzionka ;)
7
O czym my wgl rozprawiamy.. Serio ktoś wierzy, że żywa legenda klubu postanowiła go zostawić w dobie kryzysu, mając świadomość jak ważną jest postacią i ile dobrego może jeszcze dać drużynie? Że nagle karze się dzieciakom żegnać z kolegami i uczyć nowego języka? No chyba że powrót do Argentyny na wcześniejszą emeryturę :P Messi pogrywa sobie z Bartomeu i dlatego puszcza mediom takie informacje, z kolei następne podłapują temat i zaczynają się ploteczki, które tak wszyscy uwielbiają :) To jest oczywiście tylko moje zdanie, ale nie jestem w stanie uwierzyć że Messi od tak sobie gdzieś odejdzie :D
1
@PlanetFCB No obyś nie miał :)
0
@Odcinkowy Zaorał xD Chyba tylko w Twojej i jego głowie panie nosacz :) To nie jest rozsądek wręcz przeciwnie, oboje jesteście wartymi siebie ekspertami. :) Ehh kolego, jakby obniżenie podatków w dobie kryzysu było tak prostą rzeczą jaką Ci się wydaje to świat byłby cudowny. Zajmijcie się czymś innym niż polityką dobrze wam radzę, mniej nerwów to kosztuje ;)
0
@Odcinkowy Jest i pan od bicia brawa xD
0
@Mat_Cat Szach mat xD No przecież to takie proste, nie zrobić lockdownu i nie wprowadzić polityki socjalnej. Panie polityku, aż żal w sercu, że nie mamy takiego zaszczytu byś rządził naszym krajem ;) Ciekaw jestem, które kraje wspadły na tak świetny pomysł i nie zrobiły lockdownu, ani nie rozdały pieniędzy przedsiębiorcom? Somalia? Syria? Ciekawe czemu xD Najgorsze jest to, że ludzie biją takim ekspertom jak Ty brawo, każdy jest mądry i umie wytykać błędy, pytanie dlaczego sam nie siedzi tam jeszcze na górze ;)
1
@Maciej061 @DaPi zadanie dla Ciebie ^^
0
@FafitFCB Zielony
0
@wierbafcb A mi nawet ich nie żal. Narazka.
0
@Mat_Cat Cały świat obecnie przechodzi przez kryzys, wiele państw się dodatkowo zadłuża z powodu pandemii, a Ty wyjeżdżasz tutaj że będziemy mieli największy deficyt w historii :D Ciekaw jestem jak Ty byś zareagował na ich miejscu chcąc uratować gospodarkę. Gdyby nie tarcza antykryzysowa, którą zdecydowali się wprowadzić wiele firm popadałoby jak muchy, w tym pewnie i moja. Nie wiem czy zauważyłeś, ale kto by nie rządził krajem będzie go zadłużał czy to mniej czy więcej bo w takiej dupie już jesteśmy od dziesiątek lat :) Nie od dziś wiadomo że nasi politycy to szuje, które grabią jak najwięcej dla siebie, ale szanujmy się, inni wcale lepiej by tu nie zadziałali :)
0
@Mat_Cat Nie lubię PiSu pewnie tak samo jak Ty, ale trzeba brać poprawkę na to, że jednak pandemia odbiła się mocno na finansach :) Wiele osób tutaj broni Platformę, mówiąc że musieli rządzić w dobie kryzysu, ciekawe czy będą potrafili przyznać to samo Pisowcom ^^
8
@macio_944 Oj tak. Przeważnie Ci wielcy patrioci to kibole i goście, którzy nienawidzą policji chodzący na manifestacje byle tylko dać upust swoim emocjom. Ilu ja znam takich delikwentów :D
0
@Bobo25 Wiedziałem, niech se idzie kapitan od siedmju boleźci
0
@Bobo25 Rozmawiałeś z nim? Mi mówił że nie odchodzi, czyżby w uja mnie robił :/
0
Głosujemy panowie dalej, póki co lekką przewagą wygrywa Bayern ^^
https://strawpoll.com/rvb7vgdfe
8
@Prezes_sycylijczyk Ale czas zapieprza, a jeszcze wczoraj było 315
1
@HansLanda Właśnie wiem, nie wiesz czy planują zrobić jakiś remaster jedynki czy coś?
1
@HansLanda To że zrozumiał swój błąd jest pewne, dobrze że nie zostawili go jako tego całkiem złego, bardzo lubię tę postać. RDR 1 muszę nadrobić bo zacząłem przygodę od dwójki ^^
1
@Globus1902 @HansLanda W ogóle metamorfoza postaci jest świetnie zrobiona w tej grze. Dutch, który od początku dba o dobro całej bandy, po wielu niewypalonych planach, presji otoczenia i chciwym wpływie Micah doprowadza się do szaleństwa i staje się chujem i czarnym charakterem. Gra wywołuje wiele emocji i jeśli chodzi o klimat to żadne GTA nie ma podejścia nawet :D
0
@LuisSalvano To już inna sprawa, pamiętam jak się miało 10 lat i szesnastolatkowie byli w naszych głowach tacy potężni, dorośli xD
8
@LuisSalvano Ale ma to swoją podstawę. Zawodnik po 30 stce przeważnie już traci dużą część swoich atutów, częściej łapie kontuzje. Idealnym przykładem jest nasz Suarez, który jest cieniem tego Suareza, który do Nas przychodził :D
3
@LuisSalvano Piłkarze żyją jako piłkarze jednak dużo krócej niż do swojej śmierci :P Stąd potocznie mówi się, że 30-35 letni piłkarz to już emeryt. Można powiedzieć że Ibra wrócił z emerytury by grać dla Milanu :P
1
@Crack18 Niektóre laski są takie, że lepiej dogadują się z facetami i sam przyznam, że moja dziewczyna taka jest. Różnica jest taka, że nie spotyka się z żadnymi, a ogranicza do pisania o pierdołach co nieraz było przeze mnie kontrolowane :P Jeszcze jedna sprawa, nie wiem czy masz jak to sprawdzić, ale czy spotyka się z facetami, których znała wcześniej niż Ciebie, czy poznaje sobie nowych kolegów? I czy jak się z nimi widuje to sam na sam czy z grupką swoich znajomych. Ciężko to wszystko ocenić, nie znam jej i nie wiem czy można ufać, różne są dziewczyny. Jedna będzie skakać z kwiatka na kwiatek żyjąc chwilą i szukając swojego idealnego, a druga będzie wierna i ograniczać się tylko koleżeństwa.