Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 Wiadomo, ale nie uwierzę póki nie zobaczę :P
1
@IronSanHybrid Nie znasz się, wiaterek w upalny dzień to jest moc ^^
0
@RobsonPL Albo facet dobrze kłamie, albo mówi prawdę
0
@barcelonaLM F punkt
0
@Barca1992 E no bez przesady Lech nie może sfrajerzyć aż tak :P
1
@MESSIah16 Cała nadzieja w tym, że kupią se jakiegoś Lałtaro albo kogoś, ale to raczej złudne nadzieje
0
@gimmeq1 Stawiam że jeśli już to max 150 mln łącznie z piłkarzami czyli załóżmy 100 mln i Garcia/Jesus
0
@Nieznajomy el President :)
1
@Salwik92 Fajnie by to wyglądało w prawdziwym życiu, wychodzisz na środek miasta i nawijasz jakiś monolog, goście przychodzą i komentują, rzucają herby itd itp xD
0
@Arnold1234 Chyba Sociedad na Anoecie :P
0
@Salwik92 Nie no wszystko okej, ale śmieszy trochę to powtarzanie się i ocenianie wszystkiego z góry, liczę na to że dotrze trochę pokory do jakiejś części użytkowników, ale to chyba złudne nadzieje :P
1
@`Sin Oj tak też widziałem :D
1
@Triv44 Nu Zajec, pagadi !!
2
Ehh ten okres kiedy jest jakaś afera od paru dni, media podłapują temat i wymyślają plotkę za plotką i każdy użytkownik musi napisać od siebie jakąś moralną litanię na parę akapitów, którą i tak mało osób przeczyta, bo widząc już słowo Messi człowiek rziga i przewija dalej, jeśli zauważy tylko że nie jest to cenne info w sprawie odejścia :D Te wszystkie wasze mądrości powtarzają się panowie, ja rozumiem że każdy chce być ekspertem psychoanalitykiem i przewidzieć co myśli Messi, później ocenić czy jest to moralne czy nie, ale poczekajmy może chociaż do cholery na oficjalne info w tej sprawie :D
0
Messi z Neymarem na tej okładce wyglądają jakby już po wielu próbach zniechęceni dalej starali się złapać stopa :P
1
@BOIXOS1 700 haha, ej dzieciaki :P
2
@matirix20 Śmieszne bo prawdziwe :)
28
@justfootball No co Ty Pep
1
@Czarny19 Kutek dobre riposty nawija do publiczności, czasem zbyt aroganckie, ale tak to już jest, nie zawsze jest się w stanie coś inteligentnego odpowiedzieć :P
3
@HERORICH2 iks de
7
@Messibestplayerintheworld Nie zrozumiałeś ;)
2
@Pilka_jest_okragla Szkoda że jedna z tych grubych ryb mu spierdziela
0
@mekston Taką FC Messiną bym se pograł w Fifę
0
@Pawlak1992 Bardzo oryginalne
1
@Pawlak1992 Campeones po Portugalsku znaczy to samo co po Hiszpańsku ;)
0
@Pawlak1992 Może dlatego że turniej był w Portugalii :P
1
@MichVeB Kawał chłopa :D
2
@Kurkmen Sieczka nie sieczka, po prostu lubi być w centrum uwagi, po co to rozkminiać w ogóle ^^
1
@MichVeB Co Cię tak pilnują i usuwają :P
0
@Transu96 BarcaInfo mógłby się z Shibą zamienić w tym roku trofeami :P