0

@Barca1992 Wiadomo, ale nie uwierzę póki nie zobaczę :P

1

@IronSanHybrid Nie znasz się, wiaterek w upalny dzień to jest moc ^^

0

@RobsonPL Albo facet dobrze kłamie, albo mówi prawdę

0

@barcelonaLM F punkt

0

@Barca1992 E no bez przesady Lech nie może sfrajerzyć aż tak :P

1

@MESSIah16 Cała nadzieja w tym, że kupią se jakiegoś Lałtaro albo kogoś, ale to raczej złudne nadzieje

0

@gimmeq1 Stawiam że jeśli już to max 150 mln łącznie z piłkarzami czyli załóżmy 100 mln i Garcia/Jesus

0

@Nieznajomy el President :)

1

@Salwik92 Fajnie by to wyglądało w prawdziwym życiu, wychodzisz na środek miasta i nawijasz jakiś monolog, goście przychodzą i komentują, rzucają herby itd itp xD

0

@Arnold1234 Chyba Sociedad na Anoecie :P

0

@Salwik92 Nie no wszystko okej, ale śmieszy trochę to powtarzanie się i ocenianie wszystkiego z góry, liczę na to że dotrze trochę pokory do jakiejś części użytkowników, ale to chyba złudne nadzieje :P

1

@`Sin Oj tak też widziałem :D

1

@Triv44 Nu Zajec, pagadi !!

2

Ehh ten okres kiedy jest jakaś afera od paru dni, media podłapują temat i wymyślają plotkę za plotką i każdy użytkownik musi napisać od siebie jakąś moralną litanię na parę akapitów, którą i tak mało osób przeczyta, bo widząc już słowo Messi człowiek rziga i przewija dalej, jeśli zauważy tylko że nie jest to cenne info w sprawie odejścia :D Te wszystkie wasze mądrości powtarzają się panowie, ja rozumiem że każdy chce być ekspertem psychoanalitykiem i przewidzieć co myśli Messi, później ocenić czy jest to moralne czy nie, ale poczekajmy może chociaż do cholery na oficjalne info w tej sprawie :D

0

Messi z Neymarem na tej okładce wyglądają jakby już po wielu próbach zniechęceni dalej starali się złapać stopa :P

1

@BOIXOS1 700 haha, ej dzieciaki :P

2

@matirix20 Śmieszne bo prawdziwe :)

28

@justfootball No co Ty Pep

1

@Czarny19 Kutek dobre riposty nawija do publiczności, czasem zbyt aroganckie, ale tak to już jest, nie zawsze jest się w stanie coś inteligentnego odpowiedzieć :P

3

@HERORICH2 iks de

7

@Messibestplayerintheworld Nie zrozumiałeś ;)

2

@Pilka_jest_okragla Szkoda że jedna z tych grubych ryb mu spierdziela

0

@mekston Taką FC Messiną bym se pograł w Fifę

0

@Pawlak1992 Bardzo oryginalne

1

@Pawlak1992 Campeones po Portugalsku znaczy to samo co po Hiszpańsku ;)

0

@Pawlak1992 Może dlatego że turniej był w Portugalii :P

1

@MichVeB Kawał chłopa :D

2

@Kurkmen Sieczka nie sieczka, po prostu lubi być w centrum uwagi, po co to rozkminiać w ogóle ^^

1

@MichVeB Co Cię tak pilnują i usuwają :P

0

@Transu96 BarcaInfo mógłby się z Shibą zamienić w tym roku trofeami :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?