0

Wijnaldum, brzmi jak jakiś Nordycki jarl.. Dobre to w ogóle jest?

2

@BarcaInfo I to jest biznes

0

@LuisSalvano Nie, ale jest coraz bliżej tego ^^

0

@NeroTFP Chyba rzeczywiście tylko niektórzy wierzyli w to, że nie przedłuży tego kontraktu :D

3

0

@AlexDark00 Albo jak Coutinho w Bayernie :)

3

@Coutinho007 Nie no Setienizm się jeszcze nie zaczął, a już się skończył :D

23

@Chakalaka Tusk mówiący o godności i prawdzie, zawsze śmieszy :D

6

@BarcaInfo @VamosRakieta Byłeś świetnym użytkownikiem, tyle herbów ile nam dałeś przez te lata.. No cóż, powodzenia na nowej drodze życia :/

0

@Transu96 Idę idę tylko znajdę tego karła

0

@Transu96 Również 3 razy na Nie proszę pana

3

@Majkel12 @Transu96 Noł noł noł

2

Where is Messi?

6

A tak btw to wolę Natkę od sąsiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@NeroTFP O tak, do Rosołku podstawa ^^

3

@Hushovt Grunt to wyrazić skruchę haha

0

@Hushovt Zedytuj bluźnierstwo bo moderacja wstanie lewą nogą i wrzucą Cię do Mordoru :P

0

@Volk Słabe te kursy, na Fortunce masz lepsze ^^
https://zapodaj.net/40a057565e885.jpg.html

5

@Majkel12 O Jezu ale złoto haha

1

@dominik127pl Mój imiennik i idol xD

3

@MesQueUnClub96 Najgorsze jest to, że nas zakopali, wykopali i zakopali jeszcze głębiej

4

@robsesh a Fati to co, pies?

4

@Pewex Dopóki nie będzie oficjalki to łzy trzymam na wodzy. Jestem jednym z niewielu, którzy wierzą że zostanie, ale coraz bardziej zaczynam wątpić :/

0

@FCMichalo Yy a na co liczyłeś :D Jak dla mnie całkiem spoko, grunt żebyśmy wzmocnili atak, przede wszystkim 9

0

@Iberatista W sensie mnie czy kolegę :D

1

@arasz1819 Nie odpisuje na smsy

1

@Hushovt Wszystko okej tylko ta muzyka mi nie pasuje do klimatu czytania książki. No ale też zależy jaka :P

0

@BigVu I adekwatnie ja mam prawo życzyć sobie co chcę i nic Ci do tego :P

5

@BigVu Oby moderacja zabrała Ci możliwość pisania postów ^^

0

@MaŁolat No sami są sobie winni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?