Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wijnaldum, brzmi jak jakiś Nordycki jarl.. Dobre to w ogóle jest?
2
@BarcaInfo I to jest biznes
0
@LuisSalvano Nie, ale jest coraz bliżej tego ^^
0
@NeroTFP Chyba rzeczywiście tylko niektórzy wierzyli w to, że nie przedłuży tego kontraktu :D
3
@LuisSalvano ;)
0
@AlexDark00 Albo jak Coutinho w Bayernie :)
3
@Coutinho007 Nie no Setienizm się jeszcze nie zaczął, a już się skończył :D
23
@Chakalaka Tusk mówiący o godności i prawdzie, zawsze śmieszy :D
6
@BarcaInfo @VamosRakieta Byłeś świetnym użytkownikiem, tyle herbów ile nam dałeś przez te lata.. No cóż, powodzenia na nowej drodze życia :/
0
@Transu96 Idę idę tylko znajdę tego karła
0
@Transu96 Również 3 razy na Nie proszę pana
3
@Majkel12 @Transu96 Noł noł noł
2
Where is Messi?
6
A tak btw to wolę Natkę od sąsiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@NeroTFP O tak, do Rosołku podstawa ^^
3
@Hushovt Grunt to wyrazić skruchę haha
0
@Hushovt Zedytuj bluźnierstwo bo moderacja wstanie lewą nogą i wrzucą Cię do Mordoru :P
0
@Volk Słabe te kursy, na Fortunce masz lepsze ^^
https://zapodaj.net/40a057565e885.jpg.html
5
@Majkel12 O Jezu ale złoto haha
1
@dominik127pl Mój imiennik i idol xD
3
@MesQueUnClub96 Najgorsze jest to, że nas zakopali, wykopali i zakopali jeszcze głębiej
4
@robsesh a Fati to co, pies?
4
@Pewex Dopóki nie będzie oficjalki to łzy trzymam na wodzy. Jestem jednym z niewielu, którzy wierzą że zostanie, ale coraz bardziej zaczynam wątpić :/
0
@FCMichalo Yy a na co liczyłeś :D Jak dla mnie całkiem spoko, grunt żebyśmy wzmocnili atak, przede wszystkim 9
0
@Iberatista W sensie mnie czy kolegę :D
1
@arasz1819 Nie odpisuje na smsy
1
@Hushovt Wszystko okej tylko ta muzyka mi nie pasuje do klimatu czytania książki. No ale też zależy jaka :P
0
@BigVu I adekwatnie ja mam prawo życzyć sobie co chcę i nic Ci do tego :P
5
@BigVu Oby moderacja zabrała Ci możliwość pisania postów ^^
0
@MaŁolat No sami są sobie winni