Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@marcin000019 Potem się nie dziw że masz hejterów hehe :P
0
@tadzik447 Myślę że sam sobie odpowiedziałeś :P
0
Walka wieczoru xDDD Babilon haha
2
@SamuraJack Żeby nam podbić cenę i dobić Bartomeu :P
0
@clyde Ja Cię kojarzę bo jesteś kobitką, a płeć żeńska to jednak zdecydowana mniejszość tutaj :P
1
@marcin000019 Swoje zdanie to jedno, ale żeby umieć je przekazać w przyjazny dla otoczenia sposób to inna sprawa ^^
1
Oglądaliście może serię starszych filmów "Karate Kid"? Na Netflixie są już dostępne 2 sezony "Cobra Kai". Serial jest kontynuacją serii, a akcja rozgrywa się 30 lat po pierwszej części filmu :D
0
@Pepiko 2.0
0
Dajesz Olga!!!!
7
@Kusco15 Ja pier.. następny xD
1
Ryzykował tym sprowadzeniem do parteru no i nie wyszło
3
@mate92 Proste jak remont łazienek na Santiago Bambarył
0
@xVENUMx To Franek se z was jaja robi, a nie Wy z niego
1
@Katalończyk 99 Raczej chodzi o to że za dużo tego wszystkiego :P
2
@ksobi Mi obrzydziły połowę Messiego, ale całego raczej nie
0
@janbuzd Co masz na myśli mówiąc druga strona :P Bo kurs na zostanie w Barcy to 1.9 a na City 1.8 ^^
0
@Trepyveb Nie no myślę że 3 miliardy to by jednak przytulił :)
0
@AduŚ07 Ale by mu rispekt skoczył
4
Dobry kurs jest, że Leo przejdzie do Slavia Praga bo aż 3750, polecam każdemu stówę rzucić i czekać na bycie milionerem ^^
0
@itmustbejoke A to kłamczuch, mi mówił że tylko ze mną :/
0
@LuisSalvano Każda szkoła ma swoje perełki, które będą nieśmiertelne. Newschool to nie tylko braga i nawijanie o pieniądzach starych, chociaż przyznam że tego mnóstwo ostatnio ^^
13
@MSN30 Amputejszyn
2
@Yolo1994 Właśnie nie jest pewne czy chce odejść czy wywiera presję na Bartomeu, bo jeśli to drugie to zaszedł trochę za daleko i chyba sam się pogubił nie wiedząc do końca co z tym zrobić.
0
@tobiasson92 Podobno Internet Explorer już skończył karierę, ale chyba sam musi się jeszcze do tego zaktualizować :D
0
@MasterKrzych Gdyby to była tylko plota to Messi już by dawno ją zdementował, tymczasem milczy jak grób próbując coś ugrać. To czy odejdzie wcale nie jest takie pewne
1
@D10SLEO A ja słyszałem zaś, że będzie ustawka zamiast solówy i Amigosi będą się nawalać z zarządem
9
@Tuc Ja czuję jakby co pół roku przychodził na nowo xD
5
Aa czyli narazie dalej faza planowania, no to tak pod koniec okienka jak znalazł udzieli :D
0
@MesQueUnClub_87 Po przerwach zawsze tak jest, dlatego ważne żeby było ich mało :P
2
@TheNekro94 Do tej pory jadłem Schabowego z ziemniaczkami, ale zainspirowałeś mnie i spróbuję na odwrót ^^