7

@marcin000019 Potem się nie dziw że masz hejterów hehe :P

0

@tadzik447 Myślę że sam sobie odpowiedziałeś :P

0

Walka wieczoru xDDD Babilon haha

2

@SamuraJack Żeby nam podbić cenę i dobić Bartomeu :P

0

@clyde Ja Cię kojarzę bo jesteś kobitką, a płeć żeńska to jednak zdecydowana mniejszość tutaj :P

1

@marcin000019 Swoje zdanie to jedno, ale żeby umieć je przekazać w przyjazny dla otoczenia sposób to inna sprawa ^^

1

Oglądaliście może serię starszych filmów "Karate Kid"? Na Netflixie są już dostępne 2 sezony "Cobra Kai". Serial jest kontynuacją serii, a akcja rozgrywa się 30 lat po pierwszej części filmu :D

0

@Pepiko 2.0

0

Dajesz Olga!!!!

7

@Kusco15 Ja pier.. następny xD

1

Ryzykował tym sprowadzeniem do parteru no i nie wyszło

3

@mate92 Proste jak remont łazienek na Santiago Bambarył

0

@xVENUMx To Franek se z was jaja robi, a nie Wy z niego

1

@Katalończyk 99 Raczej chodzi o to że za dużo tego wszystkiego :P

2

@ksobi Mi obrzydziły połowę Messiego, ale całego raczej nie

0

@janbuzd Co masz na myśli mówiąc druga strona :P Bo kurs na zostanie w Barcy to 1.9 a na City 1.8 ^^

0

@Trepyveb Nie no myślę że 3 miliardy to by jednak przytulił :)

0

@AduŚ07 Ale by mu rispekt skoczył

4

Dobry kurs jest, że Leo przejdzie do Slavia Praga bo aż 3750, polecam każdemu stówę rzucić i czekać na bycie milionerem ^^

0

@itmustbejoke A to kłamczuch, mi mówił że tylko ze mną :/

0

@LuisSalvano Każda szkoła ma swoje perełki, które będą nieśmiertelne. Newschool to nie tylko braga i nawijanie o pieniądzach starych, chociaż przyznam że tego mnóstwo ostatnio ^^

13

@MSN30 Amputejszyn

2

@Yolo1994 Właśnie nie jest pewne czy chce odejść czy wywiera presję na Bartomeu, bo jeśli to drugie to zaszedł trochę za daleko i chyba sam się pogubił nie wiedząc do końca co z tym zrobić.

0

@tobiasson92 Podobno Internet Explorer już skończył karierę, ale chyba sam musi się jeszcze do tego zaktualizować :D

0

@MasterKrzych Gdyby to była tylko plota to Messi już by dawno ją zdementował, tymczasem milczy jak grób próbując coś ugrać. To czy odejdzie wcale nie jest takie pewne

1

@D10SLEO A ja słyszałem zaś, że będzie ustawka zamiast solówy i Amigosi będą się nawalać z zarządem

9

@Tuc Ja czuję jakby co pół roku przychodził na nowo xD

5

Aa czyli narazie dalej faza planowania, no to tak pod koniec okienka jak znalazł udzieli :D

0

@MesQueUnClub_87 Po przerwach zawsze tak jest, dlatego ważne żeby było ich mało :P

2

@TheNekro94 Do tej pory jadłem Schabowego z ziemniaczkami, ale zainspirowałeś mnie i spróbuję na odwrót ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?