Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 Tak, ale znając ją nie doczekasz się ^^
8
@clyde Kiełba z ogniska :)
1
@MesQueUnClub_87 Zimne i gorące kąpiele na zmianę, masaż, rolowanie, żel również robi robotę. A najlepiej to spiąć tyłek i wytrzymać ból, ćwiczyć regularnie i "zakwasy"(Poprawna nazwa DOMS) nie będą się pojawiać, a jak już to słabe :)
18
Zaraz znowu jakaś brunatna Weronika puści plotę, że Messi się wypowie za parę godzin i wszyscy będą czekać jak na darmowe lody.
2
@clyde Skąd ja to znam, a las w połączeniu z górami to już wgl cudeńko ^^
0
@kodi77 Griezz albo Cou za plecami napastnika i można śmigać ^^
0
@Uukasz_93 Kolego, nikt Ci nie da za 33 letniego dziadka (kimkolwiek by on nie był) z rocznym kontraktem i w dobie koronawirusa 100 melonów i dwójkę kluczowych graczy, a gdzie jeszcze Garcia (ok 300 mln łącznie) :D To nie jest FIFA mordko :) 150 mln to jest max jakie City się zgodzi wyłożyć czy to w gotówce czy w piłkarzach
10
@Kurkmen Da się. Dostać oklep w ćwierćfinale Ligi Europy 8 2 od Borussi Monchengladbach
3
@Uukasz_93 Po "Załóżmy, że oferta City 100 mln euro + Jesus, SIlva i Garcia są prawdziwe." przestałem czytać sory :D
0
@Suzu Mądrzy Ci prawnicy
1
@tobiasson92 Dawać ten Londyn, Piastuś idzie po puchar
2
@emeu A jeśli Bartomeu odejdzie to @emeu usuwa :)
0
@442 @LuisSalvano Kolega jedną złowił może pomoże ^^
0
@Malina1994 Bo Niemcy zamiast w transfery inwestują w sterydy i jak widać popłaca
0
@Kamilos84 Ee to wszystko wyjaśnia, opija ilość i komentarzy aż do dziś :P
0
@marcin000019 Piast wygrał z Mińskiem i z tego trzeba się cieszyć
0
@Adamski69 Hah mocne :D
0
@justfootball Może sam pomaga w remoncie za darmową kawę :P
1
@norbi77 Potwierdzam
3
@justfootball Podobno zatrzasnął się w kibelku w kawiarence ^^
3
@NeroTFP A piraci jak robili abordaż to tak naprawdę rzucali niemowlakami w kupieckie statki
4
@justfootball Gdzie mnie z polityką jak tu saga z Messim się toczy, ustawić się w kolejce proszę
0
@Nicko Jak nie będzie frytek to ewentualnie Koloseum
1
@Suzu Może frytki do tego xD
13
Taa i Guardiolę jeszcze w pakiecie xD
1
@Ermitano Gdzie schował się Bartomeu
1
Co za Amator z tego ahdhshsj
7
@BarcaInfo Dobra koniec czytania plotek na dziś :D
4
@RonaldoNazario Proste jak zorganizowanie konferencji Verattiego
1
Widzę że mamy nowego herbodawce ^^ @onavlaSsiuL