2

@macio_944 Tak, ale znając ją nie doczekasz się ^^

8

@clyde Kiełba z ogniska :)

1

@MesQueUnClub_87 Zimne i gorące kąpiele na zmianę, masaż, rolowanie, żel również robi robotę. A najlepiej to spiąć tyłek i wytrzymać ból, ćwiczyć regularnie i "zakwasy"(Poprawna nazwa DOMS) nie będą się pojawiać, a jak już to słabe :)

18

Zaraz znowu jakaś brunatna Weronika puści plotę, że Messi się wypowie za parę godzin i wszyscy będą czekać jak na darmowe lody.

2

@clyde Skąd ja to znam, a las w połączeniu z górami to już wgl cudeńko ^^

0

@kodi77 Griezz albo Cou za plecami napastnika i można śmigać ^^

0

@Uukasz_93 Kolego, nikt Ci nie da za 33 letniego dziadka (kimkolwiek by on nie był) z rocznym kontraktem i w dobie koronawirusa 100 melonów i dwójkę kluczowych graczy, a gdzie jeszcze Garcia (ok 300 mln łącznie) :D To nie jest FIFA mordko :) 150 mln to jest max jakie City się zgodzi wyłożyć czy to w gotówce czy w piłkarzach

10

@Kurkmen Da się. Dostać oklep w ćwierćfinale Ligi Europy 8 2 od Borussi Monchengladbach

3

@Uukasz_93 Po "Załóżmy, że oferta City 100 mln euro + Jesus, SIlva i Garcia są prawdziwe." przestałem czytać sory :D

0

@Suzu Mądrzy Ci prawnicy

1

@tobiasson92 Dawać ten Londyn, Piastuś idzie po puchar

2

@emeu A jeśli Bartomeu odejdzie to @emeu usuwa :)

0

@442 @LuisSalvano Kolega jedną złowił może pomoże ^^

0

@Malina1994 Bo Niemcy zamiast w transfery inwestują w sterydy i jak widać popłaca

0

@Kamilos84 Ee to wszystko wyjaśnia, opija ilość i komentarzy aż do dziś :P

0

@marcin000019 Piast wygrał z Mińskiem i z tego trzeba się cieszyć

0

@Adamski69 Hah mocne :D

0

@justfootball Może sam pomaga w remoncie za darmową kawę :P

1

@norbi77 Potwierdzam

3

@justfootball Podobno zatrzasnął się w kibelku w kawiarence ^^

3

@NeroTFP A piraci jak robili abordaż to tak naprawdę rzucali niemowlakami w kupieckie statki

4

@justfootball Gdzie mnie z polityką jak tu saga z Messim się toczy, ustawić się w kolejce proszę

0

@Nicko Jak nie będzie frytek to ewentualnie Koloseum

1

@Suzu Może frytki do tego xD

13

Taa i Guardiolę jeszcze w pakiecie xD

1

@Ermitano Gdzie schował się Bartomeu

1

Co za Amator z tego ahdhshsj

7

@BarcaInfo Dobra koniec czytania plotek na dziś :D

4

@RonaldoNazario Proste jak zorganizowanie konferencji Verattiego

1

Widzę że mamy nowego herbodawce ^^ @onavlaSsiuL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?