0

No to transfer Depaya kwestią okienka transferowego :P

0

@PatrychoO Przecież było wiadome że odejdzie :P

1

@ArdoFCB Tylko Innos wie, co jest dobre a co złe

2

@Napoleon_I Mówi się to i owo

3

@justfootball He he herbata mi stygnie zaraz wracam

2

@Barwindg Stój!! śmieciu!!

7

@RonnieVEB Bardzo naiwne założenie, ale miejmy nadzieję :P

2

@Hushovt Jakich mało ^^

17

@tristan87 No to Pique sobie zarobi u bukmachera :D

10

@Jakchcesz Moja taka, że potrafię zadziewiczyć rozdziewiczoną kobitę

0

@TR3YWAY Kuurła kiedyś się grało, ale najwięcej czasu straciłem na Gladiatusa z tych przeglądarkowych :P

2

@IronSanHybrid @Wiki8271 No dlatego po ostatnim sezonie wiem żeby zbyt pochopnie nie wyciągać wniosków, bo Blondina też nie lubiłem do czasu :P

1

@IronSanHybrid Taki drugi Blondino, chociaż Blondi był akurat spoko :P. Dajmy im czas wszystkim, nie ma co oceniać pochopnie :P

1

@PanZagadka @VamosRakieta Chyba powiadomienia do końca życia będziesz miał :P

0

@Songo91 Tak, ale mimo że był jego uczniem, to on uczył Bruce'a ^^

4

@Jaca27 Dobrze że napisałeś że żartujesz bo bym nie zczaił :D

0

@Jakchcesz No chyba nie :P

1

@Ermitano No proste, jeszcze ten jesienny zapach :D

0

@kuz @AlwaysBlaugrana Zrozumta, że to jest część teatru i wywierania jakiejś tam presji na zarządzie. Nie pochwalam takiego zachowania, ale to jest czasem przymus przy tego typu radykalnych negocjacjach. Messi ma doradców, którzy mówią mu jak pogrywać i jak najkorzystniejszej wyjść z tej szopki, wstrzymałbym się od wyzywania go po prostu :)

0

@kuz O ja straszne, Coutinho też nie ma bo się opala, niech oboje wypier*** w podskokach xD

2

@Ermitano O tak jesienna aura to magia ^^

1

@sebasek99 Bo w ten radosny sposób musieli sobie jakoś tłumaczyć wojenne porażki :)

39

Nie mogę z Was ludzie serio :D Nadajecie na Messiego po każdej najmniejszej plotce jakby wam rodziców conajmniej okaleczył. Powiedzcie mnie jaki piłkarz wypowiada się publicznie podczas trwania negocjacji z klubem/ami, które trwają czasem nawet przez całe okienko, a przypominam że chodzi tutaj o nie byle jaki ewentualny transfer. Media wycelowane w Messiego czy Bartomeu nakręcają tylko całą tą wojenkę i próbują oczernić jednego i drugiego. Nie wiadomo co skłoniło Messiego do pójścia na miecze, opcji jest kilka, ale proszę was wstrzymajcie się z tymi żałosnymi ocenami typu zdrajca, dzieciak, fochmen, chociaż do momentu aż facet się wypowie i ten cały cyrk się skończy. Wydaje mi się że na tyle chyba zasłużył przez te wszystkie lata.

2

@Chaoss W sumie to piekło trwa po części aż do dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@zadafcb W upalny dzień, będąc cholernie spragnionym smakuje lepiej, albo na kaca :P

4

@BarcaInfo Messi zostanie jeszcze sezon [ Mario96w - SZYNKA]

0

@vota Don't reason, just feel

1

@BarcaInfo Pytanie w którą środę lub czwartek :P

1

@reloaded No nie wiem czy jest się czym chwalić, ale ważne żeby to był Twój ideał ^^

4

@Dari0G Szkoda tylko że Suarez wszystkie posiłki Busiemu kradnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?