Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to transfer Depaya kwestią okienka transferowego :P
0
@PatrychoO Przecież było wiadome że odejdzie :P
1
@ArdoFCB Tylko Innos wie, co jest dobre a co złe
2
@Napoleon_I Mówi się to i owo
3
@justfootball He he herbata mi stygnie zaraz wracam
2
@Barwindg Stój!! śmieciu!!
7
@RonnieVEB Bardzo naiwne założenie, ale miejmy nadzieję :P
2
@Hushovt Jakich mało ^^
17
@tristan87 No to Pique sobie zarobi u bukmachera :D
10
@Jakchcesz Moja taka, że potrafię zadziewiczyć rozdziewiczoną kobitę
0
@TR3YWAY Kuurła kiedyś się grało, ale najwięcej czasu straciłem na Gladiatusa z tych przeglądarkowych :P
2
@IronSanHybrid @Wiki8271 No dlatego po ostatnim sezonie wiem żeby zbyt pochopnie nie wyciągać wniosków, bo Blondina też nie lubiłem do czasu :P
1
@IronSanHybrid Taki drugi Blondino, chociaż Blondi był akurat spoko :P. Dajmy im czas wszystkim, nie ma co oceniać pochopnie :P
1
@PanZagadka @VamosRakieta Chyba powiadomienia do końca życia będziesz miał :P
0
@Songo91 Tak, ale mimo że był jego uczniem, to on uczył Bruce'a ^^
4
@Jaca27 Dobrze że napisałeś że żartujesz bo bym nie zczaił :D
0
@Jakchcesz No chyba nie :P
1
@Ermitano No proste, jeszcze ten jesienny zapach :D
0
@kuz @AlwaysBlaugrana Zrozumta, że to jest część teatru i wywierania jakiejś tam presji na zarządzie. Nie pochwalam takiego zachowania, ale to jest czasem przymus przy tego typu radykalnych negocjacjach. Messi ma doradców, którzy mówią mu jak pogrywać i jak najkorzystniejszej wyjść z tej szopki, wstrzymałbym się od wyzywania go po prostu :)
0
@kuz O ja straszne, Coutinho też nie ma bo się opala, niech oboje wypier*** w podskokach xD
2
@Ermitano O tak jesienna aura to magia ^^
1
@sebasek99 Bo w ten radosny sposób musieli sobie jakoś tłumaczyć wojenne porażki :)
39
Nie mogę z Was ludzie serio :D Nadajecie na Messiego po każdej najmniejszej plotce jakby wam rodziców conajmniej okaleczył. Powiedzcie mnie jaki piłkarz wypowiada się publicznie podczas trwania negocjacji z klubem/ami, które trwają czasem nawet przez całe okienko, a przypominam że chodzi tutaj o nie byle jaki ewentualny transfer. Media wycelowane w Messiego czy Bartomeu nakręcają tylko całą tą wojenkę i próbują oczernić jednego i drugiego. Nie wiadomo co skłoniło Messiego do pójścia na miecze, opcji jest kilka, ale proszę was wstrzymajcie się z tymi żałosnymi ocenami typu zdrajca, dzieciak, fochmen, chociaż do momentu aż facet się wypowie i ten cały cyrk się skończy. Wydaje mi się że na tyle chyba zasłużył przez te wszystkie lata.
2
@Chaoss W sumie to piekło trwa po części aż do dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@zadafcb W upalny dzień, będąc cholernie spragnionym smakuje lepiej, albo na kaca :P
4
@BarcaInfo Messi zostanie jeszcze sezon [ Mario96w - SZYNKA]
0
@vota Don't reason, just feel
1
@BarcaInfo Pytanie w którą środę lub czwartek :P
1
@reloaded No nie wiem czy jest się czym chwalić, ale ważne żeby to był Twój ideał ^^
4
@Dari0G Szkoda tylko że Suarez wszystkie posiłki Busiemu kradnie