Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
@AnnaMarianna Szyja mojej dziewczyny :)
4
@jeyx77x Prędzej Injury-injury
1
@Nazio87 Zresztą jedno z drugim może iść w parze nikt nie broni :P
1
@FLYP O kurła dzięki, człek się uczy całe życie :D
2
@Nazio87 Bez klasy jakoś przeżyję, a z jego hajsikiem bym poszalał :P
0
@AdiBarca87 Dokładnie tak samo uważam, zresztą postawiłem nawet 5 stów że zostanie :P
11
@Jakchcesz A ja kasy ^^
0
@Malkey95 Również ^^
5
@IronSanHybrid Ja pier oplułem się herbatą gorącą dzięki ajron xD
1
@NaFazieHitman Nawet nie chodzi o staż, Pique zawsze był charyzmatyczną postacią i myślę że poradziłby sobie w roli kapitana ^^
2
@Mroziu Na jego miejscu oddałbym Piquejowi
2
@Pilka_jest_okragla Prawda, niezależnie czym się kierował to jego wizerunek dość mocno ucierpiał, a Bartemou nie dał sobie dmuchnąć w kaszkę. Messi musi walnąć teraz naprawdę dobrą przemowę, żeby wyjść z tego z twarzą. Osobiście go nie oceniam, ale widziałem jak wielu kibiców zdążyło się już podpalić :P
0
@BarcaInfo Dajcie im się w spokoju napić i pogadać, parszywe paparaci
0
@jeyx77x Jak nie jest to jakieś drogie auto za roczną pensję to raczej zostawiają i na miejscu nowe. Też zależy czy zamierzają wracać w miarę często (wakacje) do starego miejsca i czy mają tam wciąż dom. Albo rodzinie dają popilnować na przykład :P
0
@bialagora O ile strojenie fochów i wkurzenie można jeszcze jakoś zrozumieć po tylu latach porażek, tak braku zaangażowania przez cały sezon podczas trwania kotraktu kibice by mu nie wybaczyli nigdy. Messiemu nie chciałoby się ciągnąć już tej wojenki i robiłby co do Niego należy
0
@LeoMessi1994 Czej obczaję jego kompilki na YT i dam znać
3
@Agent005 Jestem antyteistą, czyli nie wykluczam istnienia jakiegoś Boga, ale uważam że religie to tylko wytwór ludzkiej wyobraźni :)
0
@justfootball Cóż byczku, każdy kto myśli inaczej niż my jest chyba z Madrytu
2
@TR3YWAY Messiego z tatą
0
@marcin000019 Odejdzie odejdzie, ale za rok :P
27
Jezu 10 minut bez Rambli to jak wieczność, nie róbcie tego nigdy więcej proszę :/
5
@BarcaInfo Ciekaw jestem co Arthur powie, pewnie coś podobnego :D
0
@kkbarca To coś xD To coś również wygrało ligę mistrzów bawiąc się z naszymi zawodnikami jak z juniorami. Zresztą czas pokaże, pamiętam jak się śmiali że sprowadzamy starego Paulinho ;)
12
@kkbarca Ale starego Thiago jakby kupili to byś miał mokre majty xD
1
Progres jest taki, że starszy Messiego w końcu doleciał. Za 2 tygodnie spotkanie z Bartkiem, a początkiem października Messi wychodzi na mównicę i wygłasza oficjalkę
0
@socha Bo stary Messiego to kłamczuszek
1
@LioMessi10 Najpierw umyj ręce bo coś kupą zalatuje
42
Jak było to pardą :D
https://zapodaj.net/ce799e282ac85.jpg.html
0
Wijnaldum.. A myślałem że szukamy kogoś na prawą stronę pomocy :P
1
@Kwiatek67 Mój gust :)