2

@Kuracjusz Yberion czy to Ty? Nie Messi tylko Śniący Ty demencyjny starcze

0

@cyron1 Bardziej mi chodzi o całą otoczkę związaną z niepewną przyszłością, a nie stricte pogawędki przy kawie :P

0

@kamilop Zrozum gościu, że żaden piłkarz podczas negocjacji nie zabiera głosu dopóki się nie zakończą :D Daj mu się wypowiedzieć chociaż

6

@justfootball Boli ich wielki Bartomeu

1

Ja bym radził się jeszcze wstrzymać mimo wszystko z szampanami.. Saga z Neymarem nauczyła, że to się może ciągnąć do samego końca :P

3

@Barwindg Polecam whiskey zamiast wódy, wtedy nie ma niesmaku

0

@covidout In the garden or forest

1

@MXFCB The king is dead, long live the king !!

0

@gurales Bo cicha woda brzegi rwie ^^

0

@blaugrana_36 Mnie również bo wygram 5 stów :D Ale wątpię żeby Suarez został, a Messi dostał podwyżkę za rok

0

@blaugrana_36 Kolego jeszcze 16 stej nie ma a Ty już pijesz :D

0

@creativeopinion Bo tu się na Ramblę najpierw zagląda, tam wszystko odrazu jest, a napisanie artykułu jednak trochę zajmuje ;)

0

@Michal000 tak, zostaje w Barcelonie.

9

@juliacicha Co to za czasy, że trzeba artykuły na Rambli reklamować :P

6

@Hushovt Nie produkuj się, dzbaneria i tak swoje dalej będzie pisać :P

0

@justfootball Nie dyskutuj z mamą tylko sprzątaj

4

@BarcaInfo Albo ponieważ nie mają racji co do klauzuli i grają głupa :P

1

@PatrychoO I jeszcze z potężną kropką na końcu

6

@AdiKingu96 O kurde ale żeś mu pocisnął, ja to bym już odszedł za takie coś

0

@kkbarca Coraz więcej gatunków zwierząt wymiera, lasy płoną, dziura ozonowa się poszerza, woda się kończy, duszę się Helena mam zawał

1

@covidout Wyższa szkoła dedukcji widzę, pan od Sherlocka? :P

1

@Darkodonnie Nie polecałbym, tu masz wskazówki apropos diety przed pobraniem :)
https://www.alablaboratoria.pl/9398-jak-przygotowac-sie-do-pobrania-krwi%3F

1

@Japonk Nie zszedł poniżej oczekiwań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@IronSanHybrid Bo Polska myśl szkoleniowa uczy dyscypliny, potem takie Lewandowskie perełki mamy

0

@tristan87 Zaś świat zza krat?

0

@Dari0G O tak, on może pomóc haha

2

@BorzyKrzys Niech pierwszy rzuci kamieniem ten co w nocy nie trzepał gruchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@TR3YWAY Oj tam :P

1

Z cyklu "Janusze i cebularze"

Czasem z kumplem wychodzimy w nocy jak już wszyscy grzecznie śpią i udajemy się do pobliskiej miejscówki gdzie stoją automaty "bokser" sprawdzić swoje umiejętności i zrobić mały turniej. Nie jest tajemnicą, że na dłuższą metę to dość droga zabawa (2zł 1 strzał 5zł 3 strzały, jak pobijesz rekord który się czasem restartuje otrzymujesz dodatkowe uderzenie) . Pomyśleliśmy więc czy istnieje jakiś magiczny sposób na oszukanie maszyny i przedłużenie zabawy i tutaj zwracam się z prośbą o pomoc do Was koledzy Janusze.. Myślałem nad czymś w stylu moneta na sznurku.. Mogłoby to wypalić, o ile maszyna nie ma mechanizmu blokującego z jednej strony. Macie jakieś ciekawe pomysły? :P

PS. Strażników moralności proszę o wstrzymanie się z hejtem i wyzywania od zlodzieji, właściciele maszyn i tak już sporo na nas zarobili, a stracić raczej nie stracą przez dodatkową godzinę zabawy co parę tygodni :P

9

@Dembouz1899 Jaasne, po prostu Amigosi Cię usunęli :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?