Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SeeleyBooth Otóż to, myślę że to jest optymalna cena za Messiasza na ten moment ^^
1
@DonMatteo901 Nie zapominajmy że Legia grała w LM z potężną Omonią.. Okonią.. Amonią czy jak jej tam więc należy się rispekt
1
Piaaaaastuuuuuś!!!!!!!!!
0
@adasko1998 Każdy na swój sposób dba o projekt, ale myślę że możnaby się uczyć od takiego Bayernu ^^
3
@Bykunn I dlatego skład się robi dzień przed rozpoczęciem sezonu :P
2
@Pawlak1992 No i trza Ci było? :/
1
@staszek171 Gumowatość da się znieść, ale smak już nie ten
0
@adasko1998 Czy ja wiem czy można powiedzieć o drużynach, które co roku grają w fazie pucharowej LM że nie mają projektu? Projekty są, tylko trzeba je jeszcze fajnie doszlifować :)
3
@Geble Zjem kapcie xD Nie no tego jeszcze nie było
9
@Pawlak1992 A kierowca autobusu wstał i umarł z suchości w ustach przez ten żart
5
@BarcaInfo Pytanie kiedy ten odpowiedni czas nadejdzie, ja już 3 raz popcorn odgrzewam ^^
0
@Pawlak1992 I to jest fakt, na kapitanie oczywiście :P
1
@GadulkiGembulki Przyjmuję
4
@BarcaInfo Wniosek? Kto ma media ten ma władzę :)
4
@BarcaInfo Lew bo Lionel w cyrku a to dobre czaicie? I jeszcze klaun że niby prezes hehe
1
@Fawrf Ja postawiłem 2 stówy że zostanie, Messi od Ciebie zależy moje chlańsko!!
2
@Fawrf Ale 2 dychy to jeszcze nie majątek panie
0
@justfootball A ja myślę że pójdzie na kompromis i najpierw zostanie, a później odejdzie
1
@kodi77 Dobry jest również że zostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ranger3120 Jak chcesz postawić włosy do góry to załatw sobie o ile nie masz końcówkę płaską do suszarki i susz pod włos, później pasta i powinno trzymać ^^
0
@ranger3120 Pasta do włosów matowa jest spoko, sam czasem używam ^^
4
@IronSanHybrid Rambla nie zapomina i nie wybacza. @Luki 10 oddawaj hajsy koledze bo Cię dojedziemy pod blokiem :P
0
@SHIBA Ja już nakupiłem chomików w 3 dupy, jestem gotów
1
Komentarz usunięty
0
@VENOMStyle Ojoj :(
4
@koksik2700 Łyknęli jak Sasha :P
0
Stare, ale jakże prawdziwe :P
https://zapodaj.net/bb4ff4d75f341.jpg.html
2
@GadulkiGembulki No człek już się niby przyzwyczaił do ewentualnego odejścia, ale i tak każdemu łza poleci :(
1
@IronSanHybrid Prędzej "es una broma hermano" :P
2
@didzejos Ta Wera to prawilna ziomeczka jest czy nie?