1

@SeeleyBooth Otóż to, myślę że to jest optymalna cena za Messiasza na ten moment ^^

1

@DonMatteo901 Nie zapominajmy że Legia grała w LM z potężną Omonią.. Okonią.. Amonią czy jak jej tam więc należy się rispekt

1

Piaaaaastuuuuuś!!!!!!!!!

0

@adasko1998 Każdy na swój sposób dba o projekt, ale myślę że możnaby się uczyć od takiego Bayernu ^^

3

@Bykunn I dlatego skład się robi dzień przed rozpoczęciem sezonu :P

2

@Pawlak1992 No i trza Ci było? :/

1

@staszek171 Gumowatość da się znieść, ale smak już nie ten

0

@adasko1998 Czy ja wiem czy można powiedzieć o drużynach, które co roku grają w fazie pucharowej LM że nie mają projektu? Projekty są, tylko trzeba je jeszcze fajnie doszlifować :)

3

@Geble Zjem kapcie xD Nie no tego jeszcze nie było

9

@Pawlak1992 A kierowca autobusu wstał i umarł z suchości w ustach przez ten żart

5

@BarcaInfo Pytanie kiedy ten odpowiedni czas nadejdzie, ja już 3 raz popcorn odgrzewam ^^

0

@Pawlak1992 I to jest fakt, na kapitanie oczywiście :P

1

@GadulkiGembulki Przyjmuję

4

@BarcaInfo Wniosek? Kto ma media ten ma władzę :)

4

@BarcaInfo Lew bo Lionel w cyrku a to dobre czaicie? I jeszcze klaun że niby prezes hehe

1

@Fawrf Ja postawiłem 2 stówy że zostanie, Messi od Ciebie zależy moje chlańsko!!

2

@Fawrf Ale 2 dychy to jeszcze nie majątek panie

0

@justfootball A ja myślę że pójdzie na kompromis i najpierw zostanie, a później odejdzie

1

@kodi77 Dobry jest również że zostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@ranger3120 Jak chcesz postawić włosy do góry to załatw sobie o ile nie masz końcówkę płaską do suszarki i susz pod włos, później pasta i powinno trzymać ^^

0

@ranger3120 Pasta do włosów matowa jest spoko, sam czasem używam ^^

4

@IronSanHybrid Rambla nie zapomina i nie wybacza. @Luki 10 oddawaj hajsy koledze bo Cię dojedziemy pod blokiem :P

0

@SHIBA Ja już nakupiłem chomików w 3 dupy, jestem gotów

1

Komentarz usunięty

0

@VENOMStyle Ojoj :(

4

@koksik2700 Łyknęli jak Sasha :P

0

Stare, ale jakże prawdziwe :P
https://zapodaj.net/bb4ff4d75f341.jpg.html

2

@GadulkiGembulki No człek już się niby przyzwyczaił do ewentualnego odejścia, ale i tak każdemu łza poleci :(

1

@IronSanHybrid Prędzej "es una broma hermano" :P

2

@didzejos Ta Wera to prawilna ziomeczka jest czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?