0

No i wygrana Sevilli w LE przy 4.0 po ćwierćfinałach jak w masło ^^ Co prawda z United ogromny fart, ale bez szczęścia wygrywać się nie da :P

0

@Timishiru1337 Ciepła woda z mydłem, jak skóra się zmarszczy to maszynka do golenia i jazda ^^

1

@filip73 Sevilla wciąż mistrzami średniaków ^^

0

@Mat_Cat Czerwony komuchu xD Jesteś upośledzony gościu xD

0

@BarcaInfo Może się powtórzę i wyłapię bana ale.. No co za ułom

1

@inViNcibl3 W punkt jak mówi klasyk ^^

1

@masq Nie możesz mówić serio xD

1

@Serek 14/15, pokonanie 4 mistrzów swoich krajów w fazie pucharowej LM i tryplecik, do tego Magiczne trio w pełnej okazałości ^^

3

@pele1282 Jaki żart, Stegen ma operację kolana więc to chyba jasne że potrzebujemy zapasowych bramkarzy ^^

0

@inViNcibl3 W naszym kraju to nie przejdzie, za duży syf, a politycy za bardzo chciwi :P

6

@Kyman Xavi legenda Barcelony :P Zapowiadają nam się fajni trenerzy hehe

0

@Mat_Cat 3 miesiące bez żadnego przychodu, spowodowanego zakazem prowadzenia działalności na czas pandemii, kiedy nie masz odłożonych pieniędzy bo zainwestowałeś, sprawia że jesteś delikatnie mówiąc w dupie, a za coś trzeba żyć prawda :) Sam widzisz, że w takiej sytuacji można obronić socjal.

0

@Mat_Cat Nie do końca chyba zrozumiałeś :) Nie musisz mi tłumaczyć takich oczywistości, że pieniądze które się dostaje z socjalu skądś się biorą i trzeba będzie je zwracać za jakiś czas w większych podatkach, rozmawiajmy jak dorośli kolego :D Sęk w tym, że jeśli nie masz odłożonych oszczędności ( z różnych powodów) i nagle pandemia odcina Ci dochód na parę miesięcy to sytuacja życiowa trochę się komplikuje nieprawdaż? :) W tym przypadku tarcza w postaci socjalu jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla takich osób, których jak wcześniej zaznaczyłem w Polsce jest mnóstwo. Nawet sobie nie wyobrażasz jak wiele firm dzięki temu przetrwało, a że podniosą przez to podatki? Trzeba traktować to jako pożyczkę z oprocentowaniem ;) Tak jak wcześniej pisałem, nie jestem zwolennikiem hipersocjalu, który jest nieodłącznym elementem rządów PiSu, ale w tym przypadku uważam że podjęli dobrą decyzję uruchamiając tarcze antykryzysową, zresztą jak większość krajów na świecie :)

0

@bixmix Sevilla i overy? Z tym bywa bardzo różnie :D

2

@Dari0G Nie mów że nie wkurza Cię jak grasz za pięciu, a twój team nie ogarnia i przegrywacie. Bycie toksycznym to już inna sprawa, wtedy piszesz coś takiego jak dałem przykład wyżej ^^

0

@SeeleyBooth Pies cioteczny mojej dziewczyny mówi że nie ma pojęcia

0

@masq Taa i Messi do Busiego na czacie " You retarded noob, go afk kid"

5

@IronSanHybrid Piękny kraj ^^

0

Ojojoj ktoś (Font) tu chyba panu dużo zapłacił za ten wywiad :P

14

@IronSanHybrid A ja się zastanawiam co za buc do mnie tyle razy dzwoni, daj mnie pan śniadanie zjeść popołudniowe !!!

1

@filip73 Wiem jak to wygląda i Inter jest raczej faworytem, ale Sevilla ma wciąż ma potężne kontrataki. Jeśli zagrają dobrze w defensywie to może być różnie ^^

0

@Striker Otóż to ^^

0

@Striker Ale wierzysz że byłby aż tak pazerny? Wątpię w to całym sercem :)

0

@Ghotti Słowo "taki" i kontekst kluczem ^^

0

@inViNcibl3 O właśnie pardą ^^

0

@masq Gdzieś w równoległym wszechświecie istnieje taki pazerny Messi, ale na pewno nie tutaj :D

0

@filip73 Ja też nie, ale jak cudem przeszli United unikając ich bombardowania, a sami tworzyli sobie sytuacje strzelając dwa gole, to Inter wcale nie musi wygrać ^^

0

@inViNcibl3 Gdzie Niemcy człowieku, a Polska nie rozśmieszaj mnie :D Kraje, które nie zapewniły przedsiębiorcom tarczy antykryzysowej muszą się liczyć z tym, że mniejsze firmy podupadają i tyle ;)

0

@Mathew86 Gdyby to było takie proste :P

1

@TheNekro94 Obyś miał rację Walter, bo od tego zależy mój kupon ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?