Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i wygrana Sevilli w LE przy 4.0 po ćwierćfinałach jak w masło ^^ Co prawda z United ogromny fart, ale bez szczęścia wygrywać się nie da :P
0
@Timishiru1337 Ciepła woda z mydłem, jak skóra się zmarszczy to maszynka do golenia i jazda ^^
1
@filip73 Sevilla wciąż mistrzami średniaków ^^
0
@Mat_Cat Czerwony komuchu xD Jesteś upośledzony gościu xD
0
@BarcaInfo Może się powtórzę i wyłapię bana ale.. No co za ułom
1
@inViNcibl3 W punkt jak mówi klasyk ^^
1
@masq Nie możesz mówić serio xD
1
@Serek 14/15, pokonanie 4 mistrzów swoich krajów w fazie pucharowej LM i tryplecik, do tego Magiczne trio w pełnej okazałości ^^
3
@pele1282 Jaki żart, Stegen ma operację kolana więc to chyba jasne że potrzebujemy zapasowych bramkarzy ^^
0
@inViNcibl3 W naszym kraju to nie przejdzie, za duży syf, a politycy za bardzo chciwi :P
6
@Kyman Xavi legenda Barcelony :P Zapowiadają nam się fajni trenerzy hehe
0
@Mat_Cat 3 miesiące bez żadnego przychodu, spowodowanego zakazem prowadzenia działalności na czas pandemii, kiedy nie masz odłożonych pieniędzy bo zainwestowałeś, sprawia że jesteś delikatnie mówiąc w dupie, a za coś trzeba żyć prawda :) Sam widzisz, że w takiej sytuacji można obronić socjal.
0
@Mat_Cat Nie do końca chyba zrozumiałeś :) Nie musisz mi tłumaczyć takich oczywistości, że pieniądze które się dostaje z socjalu skądś się biorą i trzeba będzie je zwracać za jakiś czas w większych podatkach, rozmawiajmy jak dorośli kolego :D Sęk w tym, że jeśli nie masz odłożonych oszczędności ( z różnych powodów) i nagle pandemia odcina Ci dochód na parę miesięcy to sytuacja życiowa trochę się komplikuje nieprawdaż? :) W tym przypadku tarcza w postaci socjalu jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla takich osób, których jak wcześniej zaznaczyłem w Polsce jest mnóstwo. Nawet sobie nie wyobrażasz jak wiele firm dzięki temu przetrwało, a że podniosą przez to podatki? Trzeba traktować to jako pożyczkę z oprocentowaniem ;) Tak jak wcześniej pisałem, nie jestem zwolennikiem hipersocjalu, który jest nieodłącznym elementem rządów PiSu, ale w tym przypadku uważam że podjęli dobrą decyzję uruchamiając tarcze antykryzysową, zresztą jak większość krajów na świecie :)
0
@bixmix Sevilla i overy? Z tym bywa bardzo różnie :D
2
@Dari0G Nie mów że nie wkurza Cię jak grasz za pięciu, a twój team nie ogarnia i przegrywacie. Bycie toksycznym to już inna sprawa, wtedy piszesz coś takiego jak dałem przykład wyżej ^^
0
@SeeleyBooth Pies cioteczny mojej dziewczyny mówi że nie ma pojęcia
0
@masq Taa i Messi do Busiego na czacie " You retarded noob, go afk kid"
5
@IronSanHybrid Piękny kraj ^^
0
Ojojoj ktoś (Font) tu chyba panu dużo zapłacił za ten wywiad :P
14
@IronSanHybrid A ja się zastanawiam co za buc do mnie tyle razy dzwoni, daj mnie pan śniadanie zjeść popołudniowe !!!
1
@filip73 Wiem jak to wygląda i Inter jest raczej faworytem, ale Sevilla ma wciąż ma potężne kontrataki. Jeśli zagrają dobrze w defensywie to może być różnie ^^
0
@Striker Otóż to ^^
0
@Striker Ale wierzysz że byłby aż tak pazerny? Wątpię w to całym sercem :)
0
@Ghotti Słowo "taki" i kontekst kluczem ^^
0
@inViNcibl3 O właśnie pardą ^^
0
@masq Gdzieś w równoległym wszechświecie istnieje taki pazerny Messi, ale na pewno nie tutaj :D
0
@filip73 Ja też nie, ale jak cudem przeszli United unikając ich bombardowania, a sami tworzyli sobie sytuacje strzelając dwa gole, to Inter wcale nie musi wygrać ^^
0
@inViNcibl3 Gdzie Niemcy człowieku, a Polska nie rozśmieszaj mnie :D Kraje, które nie zapewniły przedsiębiorcom tarczy antykryzysowej muszą się liczyć z tym, że mniejsze firmy podupadają i tyle ;)
0
@Mathew86 Gdyby to było takie proste :P
1
@TheNekro94 Obyś miał rację Walter, bo od tego zależy mój kupon ^^