Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pele1282 Pewnie "mama"
1
Oj tak Bartku +1
1
@macio_944 W punkt ^^
0
@macio_944 Taa kibice są z panem, do pierwszego meczu, w którym wyjdzie magiczne trio w środku pola :D
0
@bixmix Przyznaję, byłem jedną z tych osób co nie wierzyło że Atletico tak może dać dupy. :P W dzisiejszym meczu ciężko typować faworyta, na pewno PSG ma przewagę indywidualności
4
@MesQueUnClub96 Myślę że jakbyś miał tyle hajsu też by Ci się znudziło chodzenie w byle ciuchach z lumpa ^^
0
Kurde wszystko fajnie, dominują środek pola,potrafią zagrać szybko na parę kontaktów, tylko po co tyle tych wrzutek
0
@itmustbejoke Bo to szybkościowiec i strzelec jest, a nie drybler
0
Czy Legię trenuje Zidane?
2
Półfinałowy "Pewniaczek" ^^
Lyon - Bayern : Wygrana Bayernu i powyżej 2.5 goli - kurs 1.48
Lipsk - PSG : Obie drużyny strzelą - kurs 1.54
Łączny kurs 2.28
0
@Mixtape Czy to jakiś szyfr? :D
2
@Janas11224 Prawie się zgodzę, tylko zamiast Vidala pozbyłbym się odrazu Busquetsa, Czilijczyk jest świetnym jokerem i z ławki by się przydawał przez jakiś czas ^^
1
@DaPi We przypomnij na parę dni przed rozpoczęciem sezonu, teraz mi się nie chce układać xD
0
@vangoor O jaa rzeczywiście powód żeby wypier w podskokach :D Sprawa się wyjaśniła i już takiej akcji nie odwali, dajcie mu się wykazać na płaszczyźnie sportowej
0
@vangoor Przykłady?
0
@vangoor Co Ci w tym Abidalu nie pasuje :)
0
@DanielOOL Messi i Neymar deklarowali pomoc?
0
@DonMatteo901 Gdzie ten rasizm ^^
1
@okiemtypera_lucaxx95 BTSki zawsze na kuponie, zwłaszcza takie ^^
2
@VamosRakieta To nie patrz xD
0
@Kwiatek67 Czyli całkiem nieźle, szkoda że za tyle go nie puszczą pewnie :P
1
Dopiero włączyłem, jak zagrał dzisiaj Lautaro?
3
@jeyx77x Ale za to rudy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@cules100pro Lautaro ma jeszcze mecz, dwa żeby się wykazać xD
4
@Coutinho007 de Jong też jest na dobrej drodze w sumie, ale to by było na tyle póki co :D
7
@arkasath Ten żart był modny jak jeszcze ludzie kamieniami rzucali w dinozaury
29
Jaki kraj, taki Hajto
1
@macio_944 Trza się cenić
3
@Azi Aż dziw że chłop nie dostał jeszcze roboty, a może nie chce :P
4
@BarcaInfo Czy to Gustavo Fring rozmawia z Mikiem?