1

@pele1282 Pewnie "mama"

1

Oj tak Bartku +1

1

@macio_944 W punkt ^^

0

@macio_944 Taa kibice są z panem, do pierwszego meczu, w którym wyjdzie magiczne trio w środku pola :D

0

@bixmix Przyznaję, byłem jedną z tych osób co nie wierzyło że Atletico tak może dać dupy. :P W dzisiejszym meczu ciężko typować faworyta, na pewno PSG ma przewagę indywidualności

4

@MesQueUnClub96 Myślę że jakbyś miał tyle hajsu też by Ci się znudziło chodzenie w byle ciuchach z lumpa ^^

0

Kurde wszystko fajnie, dominują środek pola,potrafią zagrać szybko na parę kontaktów, tylko po co tyle tych wrzutek

0

@itmustbejoke Bo to szybkościowiec i strzelec jest, a nie drybler

0

Czy Legię trenuje Zidane?

2

Półfinałowy "Pewniaczek" ^^

Lyon - Bayern : Wygrana Bayernu i powyżej 2.5 goli - kurs 1.48
Lipsk - PSG : Obie drużyny strzelą - kurs 1.54

Łączny kurs 2.28

0

@Mixtape Czy to jakiś szyfr? :D

2

@Janas11224 Prawie się zgodzę, tylko zamiast Vidala pozbyłbym się odrazu Busquetsa, Czilijczyk jest świetnym jokerem i z ławki by się przydawał przez jakiś czas ^^

1

@DaPi We przypomnij na parę dni przed rozpoczęciem sezonu, teraz mi się nie chce układać xD

0

@vangoor O jaa rzeczywiście powód żeby wypier w podskokach :D Sprawa się wyjaśniła i już takiej akcji nie odwali, dajcie mu się wykazać na płaszczyźnie sportowej

0

@vangoor Przykłady?

0

@vangoor Co Ci w tym Abidalu nie pasuje :)

0

@DanielOOL Messi i Neymar deklarowali pomoc?

0

@DonMatteo901 Gdzie ten rasizm ^^

1

@okiemtypera_lucaxx95 BTSki zawsze na kuponie, zwłaszcza takie ^^

2

@VamosRakieta To nie patrz xD

0

@Kwiatek67 Czyli całkiem nieźle, szkoda że za tyle go nie puszczą pewnie :P

1

Dopiero włączyłem, jak zagrał dzisiaj Lautaro?

3

@jeyx77x Ale za to rudy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@cules100pro Lautaro ma jeszcze mecz, dwa żeby się wykazać xD

4

@Coutinho007 de Jong też jest na dobrej drodze w sumie, ale to by było na tyle póki co :D

7

@arkasath Ten żart był modny jak jeszcze ludzie kamieniami rzucali w dinozaury

29

Jaki kraj, taki Hajto

1

@macio_944 Trza się cenić

3

@Azi Aż dziw że chłop nie dostał jeszcze roboty, a może nie chce :P

4

@BarcaInfo Czy to Gustavo Fring rozmawia z Mikiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?