Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe co zrobi teraz Bartomeu żeby się "ratować" po za zwolnieniem Setiena, bo znając go to dymisja jest ostatnim o czym myśli, ba, nawet wybory będzie chciał wygrać w przyszłym roku
5
Kiedyś nasze skróty oglądało się na FullMatchesAndShows, teraz człek musi wykupić Pornhub Premium, do czego to doszło
0
@Bobo25 Mysle że Messi mimo zniknięcia w drugiej połowie.
0
@Bobo25 Coutinho
1
Nie wyobrażam sobie że Barto się nie poda do dymisji, po prostu nie ma szans żeby tu został przez rok :D
0
Najgorsze jest to że ich dziadki są lepsze niż nasze :(
2
Ja pierdole jak z juniorami, myślę że dzisiaj powien być zniesiony zakaz przeklinania..
0
@Batys I to nie w dwumeczu :(
0
@eltores No chujnia, w tej sytuacji nie ma co nas dobijać jeszcze :(
0
@myscooter hahahahha
1
I Ty Brutusie? :(
2
@FafitFCB Też już się pogodziłem, trzeba czekać na lepsze czasy ^^
0
@hoeniker Chyba samobójcze xD
0
@Kwiatek1899 Tam gdzie Lewy
0
@Kwiatek1899 Ja
0
@Bobo25 Nie pierdziel bo Alba w formie wcale mu nie ustępuje, może dryblingiem, ale problem w tym że Alba dawno formy nie miał :(
0
Ale dostaną powera teraz, problem w tym że skonczy się to zapewne szybkimi kontrami
0
Szkoda bo Lewy mógłby se strzelić chociaż
0
Sołtys nie wiem czy Ty kurwa nie widzisz ale mamy 3 bramki w dupę i nic do stracenia, wpuszczaj młodych chłopie
0
@Uukasz_93 Presja Neuera się włączyła :(
2
Gdyby to jeszcze Lewy nam strzelił a nie ten pajac Muller
1
Przynajmniej BTTS szybko wpadł :D
0
Co za ułom hahahah
2
Szybko poszło xDD
1
@Janiama Też nigdy nie obstawiam porażki Barcy bo gdzieś tam po cichu bym liczył że kupon siądzie, a to się mija z kibicowaniem ^^
0
@BarcaInfo Już widzę jego komentarze "80 minuta jest, sołtys wpuszczaj w końcu Puiga!!!"
2
@Dejvo Śmiechom nie było końca
3
@Szicek10 Fajnie jakby dzisiaj balonik pękł ^^
1
@klopx Prawda, lepsze jest +1 byczku :P
0
@Coutinho007 W 2014 to chyba z Atleti odpadliśmy w ćwierćfinale ^^