4

@klaudiusz_blau @prawnik Ten pan powinien pomóc

1

@Chwytliwy Ja zdecydowanie częściej, ba, codziennie piję świeżo wyciskane soki/kompoty, nie ma nic lepszego ^^

1

@Bykunn No wszystko szkodzi jeśli się nie zna umiaru, ale cukier i kofeinę specjalnie pominąłem, bo w porównaniu do innych substancji, które czasem się dodaje do żarcia/napojów te są pikusiem ^^

3

@Robertbarca34 Są zajebiste i nie bardziej naszpikowane chemią niż Cola czy inne napoje gazowane. Co więcej wbrew powszechnym opiniom dużo energetyków nie zawiera w sobie żadnych szkodliwych substancji jak chociażby benzoesan sodu. Grunt żeby nie przesadzać z dzienną dawką kofeiny ^^

1

@okiemtypera_lucaxx95 To tak jak ja, Flashscore wystarczy :D No niestety, grunt żeby wyciągać wnioski i nie dać się ponieść emocjom ^^

1

@okiemtypera_lucaxx95 Miałem też podobną serię ostatnio tyle że przy łącznych kursach ok 2.2, a potem wszystko poszło się ebać bo zawsze jakiś mecz nie wszedł :D Ale z twoich typów często korzystam i zazwyczaj wchodzą, podpowiesz z jakiej strony głównie korzystasz jeśli chodzi o statystyki? :P

3

@Janiama Dokladnie, po fakcie łatwiej się nam ocenia. Można mieć wyrzuty że zabulili duże pieniądze, ale potrzebowaliśmy zawodnika na już i inne kluby dobrze wiedziały ile dostaliśmy za Neymara. Bartek wciąż liczy na to że Coutinho gdzieś na wypożyczeniu się odbuduje i uda się go sprzedać za trochę lepszy pieniądz niż obecnie. Trzeba też się postawić czasem na miejscu zarządu

0

@MaTi61415 Najlepiej to w żołądku, ale w drugiej kolejności suche miejsce w temperaturze pokojowej ^^

6

@Encore Sezon genialny nie ma co się oszukiwać, ale na pewno niesmak pozostaje. Chociaż na dobrą sprawę w LM pewnie szybko by zniknęli, a LE mają szansę nawet wygrać :)

1

@SonBarcaGoku No tak, ale to nie zmienia faktu że patrzy się przede wszystkim na zdobyte trofea.. Jest nam kibicom Barcy przykro, że Real mimo słabej gry przez ostatnie sezony potrafił tak zdominować LM, abstrahując już od tych wszystkich wałków. Stąd właśnie wzięła się ta głupia opinia że jesteśmy pośmiewiskiem, a wcale tak nie jest. Co najwyżej jeśli chodzi o transfery

1

@AdiKingu96 Nie przesadzajmy, nie jesteśmy jakimś Arsenalem czy Milanem, które biją się co roku o grę w LE żeby mówić o pośmiewisku. Własne podwórko w ostatnich latach zdominowaliśmy, a Liga Mistrzów? Cóż, mamy kompleks Realu i tyle ;)

3

Czemu nasze kawały usunęli? Nie znajom się na żartach :(@Hushovt @Coutinho007

3

@Hushovt Biedaku konserwy to się je na wojnie, tylko kiszone

2

@MichalZZZ Taa to była fajna nocka haha :D

5

@FafitFCB Cześć Dawid, fajnie ale możesz wyjść z mojej łazienki?

1

@Filek25 Dembele jest niepewny póki co, a młody Ansu nie będzie grał wszystkiego od deski do deski.

13

@DaPi Gleba!! Gleba mówię!! Porozmawiamy sobie na komendzie

72

@Chakalaka Mam wrażenie że jakby Tusk przyjechał to pierwszy wylecisz z kwiatami i całowaniem stóp xD

1

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub_87 O prze mistrz xD

1

@Hushovt Klaaasyk, dwie następne części również spoko, ale dwójka tylko na starsze konsole

3

@Criss18Barca W Zakopanem* :P Coraz więcej orlików się u nas stawia, chętnych do grania w piłe nie brakuje, tylko tak jak mówisz trzeba by zainwestować w ciekawy projekt.

2

@MarioVeB! Kinder szokobonsy :P

2

@MichalZZZ Chociaż jedna normalna ^^

1

@Coutinho007 A ja bym chciał Puig, de Jong, Griezmann

2

@MichalZZZ Starczy i dla Niej podzielimy się :P

3

@DaPi Najlepsza to jest pizza domowa świeżutka ^^

1

@Trepyveb W Portugalii bodajże w Lizbonie

3

@MichalZZZ Otwórz drzwi.. albo nie, rzuć przez okno, no chociaż ze dwa

1

@Hushovt Przecież mówię jeść, a nie pić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?