La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

konto usunięte

5

Pizza z pizzerii najlepiej smakuje drugiego dnia jak się ja odgrzeje i poleje sosami. Fakt nie opinia.

3

@DaPi Najlepiej smakuje taka domowa jak sobie ulepisz i dasz to co na nia chcesz. Fakt nie opinia

7

@DaPi
Pizza smakuje jak pizza gdy jest świeża a gdy jest nieświeża to nie smakuje jak pizza.
Nie zapraszam do dyskusji.

3

@DaPi Najlepsza to jest pizza domowa świeżutka ^^

3

@Chakalaka Takiej nieświeżej lepiej nie jeść bo później jakieś boboki się śnią po nocach człowiekowi.

4

@Mario96w Dokładnie, ale trzeba chwilę poświęcić na taką.

konto usunięte

5

@Coutinho007 no to wiadomo, ale wiesz jak się nie chce robić to się zamawia, albo kupuje mrożona :D
Z mrożonych polecam taka w biedrze prostokątna o wadze 1kg

3

@DaPi Ja z Biedronki polecam Donatello 4 sery jeżwli chodzi o kupne.

konto usunięte

4

@Coutinho007 te od donatello tez spoko. Ogólnie takie mrożone żarcie ma coś w sobie, ze od czasu do czasu warto kupić i zjeść :D

3

@DaPi Kiedyś bardzo lubiłem jeszcze Guseppe ale się zepsuły te Pizze i zbrzydły mi :/
Jeszcze Lassagne'a z Biedry spoko jest.

konto usunięte

3

@Coutinho007 obecnie to całej samemu się nie opłaca robić,koszta podobne do zamówionej,jak już to ja kupuje ciasto do Pizzy i wtedy swoją,od początku samemu za dużo roboty i już mi się nie opłaca :D

3

@Jaca27 Zależy od chęci też, z ekonomicznego punktu widzenia z tej mąki, drożdży, oleju i składników jakie tam chcesz ulepisz kilka na spokojnie, ale z drugiej strony też codziennie przez np nikomu by się nie chciało przez tydzień raczej jeść tego i lepić.

0

@Coutinho007 dam ci protipa. Na pizze z pizzerii też możesz dać to co chcesz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?