1

@cool1899 Dzięki Sherlocku :P

4

Kurde ten link na Verahora nie chce się odtworzyć, a ostatnio normalnie śmigało :(

2

@pacior95 Tak, jest

1

@KmN Wyciągaj Cashouta bo przegramy wariacie :P

2

@svensonFCB W dobie Messengera raz na parę miesięcy :P

1

@BarcaInfo A też poproszę jak można :P

2

@Jaca27 Zazdro Ja narazie tylko na bungee skakałem, ale niedługo chyba się wybiorę na spadochron :D

2

@niepoprawniepoprawny Pamiętaj że nie tylko rodzice wychowują, robi to również szkoła i rówieśnicy. Ja mimo że rodzice zawsze powtarzali żebym nie palił bo to bo tamto, to dałem się namówić kolegom po jakimś czasie bo zakazane fajnie smakuje ^^ I robiłem to dalej nawet gdy starsi grozili wpierdzielem :P

3

@DanielOOL #TeamMuchySąGorsze

3

@Shapiro Mamy taką wieś niedaleko Zakopanego nazywa się Suche i ma ulicę Cipki hehe :P Ciekawie to musi wyglądać u kuriera dostarczającego tam paczki xD

1

@Hiacynk Arsenal i United mogą wtopić, Chelsea też remis wystarczy, ale jak za 2 dyszki to nie szkoda, powodzonka ^^

0

@barcelonaLM Crunchips @Chakalaka to jest moc

15

@kerouac Pomyliło Ci się z Hogwartem chyba

2

@kerouac no powiem Ci żeś znalazł perełkę aż miło

2

@Barwindg Łącze się w bólu

0

@cules100pro Stawiałem BTTS, okazji tworzyli sporo jak przewidywałem i skuteczność też całkiem, ale te nieszczęsne spalone :(

3

RIP Sassuolo i mój kupon :(

1

@Hiacynk Żebyś wiedział haha

5

Kiedy na kuponie zostaje Ci bramka dla Sassuolo i cieszysz się i wkur*** na zmianę już 4 raz w tym meczu xD

1

A wy narzekacie że pod Real gwiżdżą, co takie Sassuolo ma powiedzieć xD

3

@IronSanHybrid Oglądaj oglądaj, też dopiero niedawno pierwszy raz obczaiłem, człowiek teraz więcej memów rozumie :P

0

@karszun Na militaria.pl masz za 8 dych ESP 21 black, polecam, łamie kości aż miło ^^

0

Jedno jest pewne, to będzie ciężki i wyrównany pojedynek. Zwyciężą detale i łud szczęścia, obyśmy mieli ten awans już z głowy

29

Czyli pójdzie za 10

2

@bari_94 Tylko nie Stegen :(

0

@jeyx77x Erling Haaland

1

@kulka Z jednej strony tak, ale z drugiej Napoli nie ma takiej skuteczności jak Bayern. Na pewno trzeba będzie uważać na te konkrataki, które w pierwszym meczu przyprawiały nas o zawał

6

@tommyVERceti Jeśli nie będzie tego robił nagminnie to nic mu nie będzie, a efekt estetyczny zostanie na zawsze przy dobrej profilaktyce

0

@abram3k To nie jest mecz ćwierćfinałowy :P

6

@Trepyveb Ok, ale jak sięgnie spodziewanie to zabieram herba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?