Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cool1899 Dzięki Sherlocku :P
4
Kurde ten link na Verahora nie chce się odtworzyć, a ostatnio normalnie śmigało :(
2
@pacior95 Tak, jest
1
@KmN Wyciągaj Cashouta bo przegramy wariacie :P
2
@svensonFCB W dobie Messengera raz na parę miesięcy :P
1
@BarcaInfo A też poproszę jak można :P
2
@Jaca27 Zazdro Ja narazie tylko na bungee skakałem, ale niedługo chyba się wybiorę na spadochron :D
2
@niepoprawniepoprawny Pamiętaj że nie tylko rodzice wychowują, robi to również szkoła i rówieśnicy. Ja mimo że rodzice zawsze powtarzali żebym nie palił bo to bo tamto, to dałem się namówić kolegom po jakimś czasie bo zakazane fajnie smakuje ^^ I robiłem to dalej nawet gdy starsi grozili wpierdzielem :P
3
@DanielOOL #TeamMuchySąGorsze
3
@Shapiro Mamy taką wieś niedaleko Zakopanego nazywa się Suche i ma ulicę Cipki hehe :P Ciekawie to musi wyglądać u kuriera dostarczającego tam paczki xD
1
@Hiacynk Arsenal i United mogą wtopić, Chelsea też remis wystarczy, ale jak za 2 dyszki to nie szkoda, powodzonka ^^
0
@barcelonaLM Crunchips @Chakalaka to jest moc
15
@kerouac Pomyliło Ci się z Hogwartem chyba
2
@kerouac no powiem Ci żeś znalazł perełkę aż miło
2
@Barwindg Łącze się w bólu
0
@cules100pro Stawiałem BTTS, okazji tworzyli sporo jak przewidywałem i skuteczność też całkiem, ale te nieszczęsne spalone :(
3
RIP Sassuolo i mój kupon :(
1
@Hiacynk Żebyś wiedział haha
5
Kiedy na kuponie zostaje Ci bramka dla Sassuolo i cieszysz się i wkur*** na zmianę już 4 raz w tym meczu xD
1
A wy narzekacie że pod Real gwiżdżą, co takie Sassuolo ma powiedzieć xD
3
@IronSanHybrid Oglądaj oglądaj, też dopiero niedawno pierwszy raz obczaiłem, człowiek teraz więcej memów rozumie :P
0
@karszun Na militaria.pl masz za 8 dych ESP 21 black, polecam, łamie kości aż miło ^^
0
Jedno jest pewne, to będzie ciężki i wyrównany pojedynek. Zwyciężą detale i łud szczęścia, obyśmy mieli ten awans już z głowy
29
Czyli pójdzie za 10
2
@bari_94 Tylko nie Stegen :(
0
@jeyx77x Erling Haaland
1
@kulka Z jednej strony tak, ale z drugiej Napoli nie ma takiej skuteczności jak Bayern. Na pewno trzeba będzie uważać na te konkrataki, które w pierwszym meczu przyprawiały nas o zawał
6
@tommyVERceti Jeśli nie będzie tego robił nagminnie to nic mu nie będzie, a efekt estetyczny zostanie na zawsze przy dobrej profilaktyce
0
@abram3k To nie jest mecz ćwierćfinałowy :P
6
@Trepyveb Ok, ale jak sięgnie spodziewanie to zabieram herba