Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ronni37Kotlet nie kotlet, ale klimatem na pewno nadrobi. Asasyn to nie FIFA i przynajmniej zawsze jest coś nowego :D
3
@Jaca27 Lisy niech grają w LE, tam mogą coś zdziałać przynajmniej ciekawego
6
@msmsms I Mallorca spada :(
1
@mekston W sumie zapomniałem całkiem o Pichichi, a odpocząć i tak odpocznie przed LM
0
@Jaca27 Ja też, można by Roberto wcisnąć na miejsce Messiego
1
Wymarzony skład na dzisiaj
Marc, Semedo, Araujo, Lenglet, Alba, Puig, de Jong, Vidal, Fati, Braithwait, Messi
Zgodzicie się? :P
3
@MesQueUnClub96 3 z 4 ostatnich które wstawiłem weszły, ale nie namawiam :P
1
"Pewniaczek" na dzisiaj
Sevilla - Valencia : poniżej 3.5 goli - 1.45
Roma - Inter : obie drużyny strzelą - 1.46
Łączny kurs 2.12
0
@Hiacynk Jeszcze od biedy można się załapać na pierwszą połowę Atletico - Sociedad o 21 ^^
1
@kerouac Szanuję naturę i mam empatię do innych istot, dlatego zabijam komary xD
2
@Encore E tam ganianie komara nie trwa dłużej niż pół minuty, z muchami to potrafią zawody być
5
@sebasek99 Też nie mam żadnego Dembele koło mnie ^^
1
@tristan87 Mógłby się wstrzymać, takie rzeczy załatwia się w 4 oczy
1
@Jaca27 Czemu w śmiesznej :D Verona ma jedną z najlepszych defensyw w sezonie, sam żałuję że postawiłem na Atalante mimo niepewności
0
@mekston Mimo wszystko nie sądzę żeby było im tak łatwo nas przejść. Bayern gra wysoko podobnie jak my i jesteśmy w stanie to wykorzystać, jeśli oczywiście znajdziemy naszą formę ^^ Ale i tak będę w tym roku kibicował Lewemu, ZP dla Polaka to jednak coś historycznego
5
@BarcaInfo O tak tak Bartek +1
1
@Striker Otóż to, pierwotnych instynktów nie oszukasz :P
5
@msmsms Nie wiem czemu, ale dzieci jakoś ciągnie do przemocy.. Mimo że byłem dobrze wychowywany to w podstawówce kręciło nas z kolegami znęcanie się nad innymi, dopiero później jak ukształtowała się empatia, człowiek zrozumiał jakim był idiotą.
1
@Bykunn Ja też, za dużo zależy od tego jak daleko Bayern zajdzie w LM, a z tym może być różnie
1
@Kajtek77 Jeszcze nie dawno było 4, szybko leci :P
1
@MSN30 Moja droga do miasta będzie się ograniczała przez ten weekend do kuchni, ubikacji i do łóżka z powrotem :P Gdyby nie gorączka to bym może poszedł do pracy
PS. Szanuję za Gąsienicową w avku ^^
1
@Tomek_TF Też prawda, do końca święty nie jest.
0
@ksobi Dziękówa ziomeczki, lecę w miasto dzielić się darem ^^
0
@busquets5 hai hai osuushi +1
0
@BarcaInfo Messiego na grającego trenera i dogramy jakoś LM
1
@Tomek_TF Co znaczy bez wcześniejszego ostrzeżenia :D Bo mi się wydaje, że to była ciężka decyzja i podjął ją dopiero po długim namyśle, resztę dał znać że odchodzi, dograł co miał dograć dając z siebie 100% i sajonara. Zarząd powinien być gotowy na to że w każdej chwili ktoś może wpłacić klauzulę. Dostaliśmy za niego sporo pieniędzy, a to jak je wykorzystaliśmy to już nie jego wina.
2
@Mroziu A możliwe, tylko nie mówta nikomu bo mi każą na kwarantannie siedzieć :P
1
@Tomek_TF Nie chodzi tu o powód jego odejścia, tylko o konflikt z zarządem
0
@Szpenser Zieloni 200
1
@kerouac Zazwyczaj jestem odporny, ale ciotka przywiozła jakiegoś wirusa, który się w niej namnożył i dupa :/