0

@ronni37Kotlet nie kotlet, ale klimatem na pewno nadrobi. Asasyn to nie FIFA i przynajmniej zawsze jest coś nowego :D

3

@Jaca27 Lisy niech grają w LE, tam mogą coś zdziałać przynajmniej ciekawego

6

@msmsms I Mallorca spada :(

1

@mekston W sumie zapomniałem całkiem o Pichichi, a odpocząć i tak odpocznie przed LM

0

@Jaca27 Ja też, można by Roberto wcisnąć na miejsce Messiego

1

Wymarzony skład na dzisiaj
Marc, Semedo, Araujo, Lenglet, Alba, Puig, de Jong, Vidal, Fati, Braithwait, Messi
Zgodzicie się? :P

3

@MesQueUnClub96 3 z 4 ostatnich które wstawiłem weszły, ale nie namawiam :P

1

"Pewniaczek" na dzisiaj
Sevilla - Valencia : poniżej 3.5 goli - 1.45
Roma - Inter : obie drużyny strzelą - 1.46
Łączny kurs 2.12

0

@Hiacynk Jeszcze od biedy można się załapać na pierwszą połowę Atletico - Sociedad o 21 ^^

1

@kerouac Szanuję naturę i mam empatię do innych istot, dlatego zabijam komary xD

2

@Encore E tam ganianie komara nie trwa dłużej niż pół minuty, z muchami to potrafią zawody być

5

@sebasek99 Też nie mam żadnego Dembele koło mnie ^^

1

@tristan87 Mógłby się wstrzymać, takie rzeczy załatwia się w 4 oczy

1

@Jaca27 Czemu w śmiesznej :D Verona ma jedną z najlepszych defensyw w sezonie, sam żałuję że postawiłem na Atalante mimo niepewności

0

@mekston Mimo wszystko nie sądzę żeby było im tak łatwo nas przejść. Bayern gra wysoko podobnie jak my i jesteśmy w stanie to wykorzystać, jeśli oczywiście znajdziemy naszą formę ^^ Ale i tak będę w tym roku kibicował Lewemu, ZP dla Polaka to jednak coś historycznego

5

@BarcaInfo O tak tak Bartek +1

1

@Striker Otóż to, pierwotnych instynktów nie oszukasz :P

5

@msmsms Nie wiem czemu, ale dzieci jakoś ciągnie do przemocy.. Mimo że byłem dobrze wychowywany to w podstawówce kręciło nas z kolegami znęcanie się nad innymi, dopiero później jak ukształtowała się empatia, człowiek zrozumiał jakim był idiotą.

1

@Bykunn Ja też, za dużo zależy od tego jak daleko Bayern zajdzie w LM, a z tym może być różnie

1

@Kajtek77 Jeszcze nie dawno było 4, szybko leci :P

1

@MSN30 Moja droga do miasta będzie się ograniczała przez ten weekend do kuchni, ubikacji i do łóżka z powrotem :P Gdyby nie gorączka to bym może poszedł do pracy
PS. Szanuję za Gąsienicową w avku ^^

1

@Tomek_TF Też prawda, do końca święty nie jest.

0

@ksobi Dziękówa ziomeczki, lecę w miasto dzielić się darem ^^

0

@busquets5 hai hai osuushi +1

0

@BarcaInfo Messiego na grającego trenera i dogramy jakoś LM

1

@Tomek_TF Co znaczy bez wcześniejszego ostrzeżenia :D Bo mi się wydaje, że to była ciężka decyzja i podjął ją dopiero po długim namyśle, resztę dał znać że odchodzi, dograł co miał dograć dając z siebie 100% i sajonara. Zarząd powinien być gotowy na to że w każdej chwili ktoś może wpłacić klauzulę. Dostaliśmy za niego sporo pieniędzy, a to jak je wykorzystaliśmy to już nie jego wina.

2

@Mroziu A możliwe, tylko nie mówta nikomu bo mi każą na kwarantannie siedzieć :P

1

@Tomek_TF Nie chodzi tu o powód jego odejścia, tylko o konflikt z zarządem

0

@Szpenser Zieloni 200

1

@kerouac Zazwyczaj jestem odporny, ale ciotka przywiozła jakiegoś wirusa, który się w niej namnożył i dupa :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?