0

@Kubox Sam se wstawaj nigdzie się nie ruszam xD

1

@zadafcb Goodluck, just do your best ^^

8

@koksik2700 A niektórzy dalej myślą że napluł na klub, a nie na zarząd :P

2

@Chwytliwy Złapałem wirusa, przeżyłem gorączkę i piłem herbatkę z miodem. Spokojnie mam maseczkę, nie zarażę was ^^

1

@okiemtypera_lucaxx95 O tak byczku mam na kuponie ^^

1

@Nolife1899 To pewnie jakiś randomowy kierowca Mercedesa sobie wydziarał :P

9

AŻ O POŁOWĘ!!! Sprawdź na rankomat.pl

3

@kosmos91 Niestety bracie, na Rambli trzeba być szybki jak Usajn Bolt żeby zapunktować :P

2

@Colon Ale to zżera RAM xD

2

@kosmos91 Dobre dobre, ale było już sto razy więc nie dam herba

3

@LuisSalvano Nie były, ale tak samo jak nasz tryplet w 2009 i słynna remontada z PSG w 2017. Nikt w przyszłości nie będzie zwracał na to uwagi patrząc pod względem zdobytych trofeum czy rekordów ^^

0

@Messi20Messi No dobra, ale wciąż Real wygrał 4 ligi mistrzów w ciągu 5 lat z czego 3 razy z rzędu, nie mów że to nie robi wrażenia dla przeciętnego Kowalskiego piłki nożnej. Można płakać że sędziowanie nie było do końca fer, ale nikt na to nie będzie patrzył w przyszłości

4

@cules100pro Nasze ligi nie mają podjazdu do ich LM, jak mamy się czymś przechwalać to dwoma trypletami w ciągu 6 lat :P

1

@sebasek99 Dobra przyznaję sam nie jestem święty i opycham się na zmianę, być może zostaniemy rozgrzeszeni

1

@MesQueUnClub_87 O panie karbowane to jest to, inny ziemniak mnie nie interesuje

0

@sebasek99 Tak, jest. Nie da się być po obu stronach, to tak jakbyś kibicował jednocześnie Barcy i Madrytowi.

0

Z cyklu "wyjaśnijmy to raz na zawsze" :D
https://strawpoll.com/wgp5swovf

0

@monsterrize Ja wierzę jeszcze w Dembusia, przemawia za nim chociażby właśnie wiek. Neymar na pewno by mnie ucieszył, ale tak jak mówię, nie za wszelką cenę

1

@monsterrize Nie kolego, już nam się odbiły te transfery za wszelką cenę. 100 melonów jeszcze okej, ale nie więcej

1

@Kubox To będzie kilka meczy o awans a nie jeden, prawdopodobnie Setien chce ich zatrzymać na przygotowania do LM

0

@AllBundy Mam wrażenie że czytam tego samego posta już tysięczny raz, chyba wolałem już politykę xD

0

@Pawelsky No nie mów :O

5

@Pawelsky Słuchaj Nostradamus, to co dostał Setien nie było nawet w połowie szansą na wykazanie się. Po co mamy co chwilę zmieniać trenera, za rok będą wybory, ja bym go tu jeszcze potrzymał

1

@studnia Aha to zwracam honor :P

0

@Kwiatek67 Wątpię żeby ten dziadzia był lepszy od Naszego

0

@studnia Jasne że interwały spalają więcej kalorii, ale nie wiem skąd wziąłeś te 24 godziny spalania tłuszczu w porównaniu do godziny biegania :D To czy spalisz tłuszcz w dłuższej perspektywie kolego zależy od Twojego bilansu kalorycznego

0

@studnia Nie wiem ale się wypowiem :P

1

@PatrychoO No to masz w takim razie odpowiedź co wybrać ^^ Po za tym rower bezpieczniejszy dla stawów. Tak jak mówię byleby się bilans kaloryczny zgadzał, czyli z diety przyjmujesz załóżmy 1800 a spalasz 2300, więc twój ujemny bilans kaloryczny wynosi 500

1

@PatrychoO Te proporcje które napisałeś nie są do końca dokładne bo zależy jakiego tempa się używa, a uśredniając tempo bieganie wygrywa pod względem spalania :)

0

@PatrychoO Źle zrozumiałeś ;) W ciągu godziny biegania spalisz więcej kalorii niż przez tę godzinę jadąc na rowerze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?