Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubox Sam se wstawaj nigdzie się nie ruszam xD
1
@zadafcb Goodluck, just do your best ^^
8
@koksik2700 A niektórzy dalej myślą że napluł na klub, a nie na zarząd :P
2
@Chwytliwy Złapałem wirusa, przeżyłem gorączkę i piłem herbatkę z miodem. Spokojnie mam maseczkę, nie zarażę was ^^
1
@okiemtypera_lucaxx95 O tak byczku mam na kuponie ^^
1
@Nolife1899 To pewnie jakiś randomowy kierowca Mercedesa sobie wydziarał :P
9
AŻ O POŁOWĘ!!! Sprawdź na rankomat.pl
3
@kosmos91 Niestety bracie, na Rambli trzeba być szybki jak Usajn Bolt żeby zapunktować :P
2
@Colon Ale to zżera RAM xD
2
@kosmos91 Dobre dobre, ale było już sto razy więc nie dam herba
3
@LuisSalvano Nie były, ale tak samo jak nasz tryplet w 2009 i słynna remontada z PSG w 2017. Nikt w przyszłości nie będzie zwracał na to uwagi patrząc pod względem zdobytych trofeum czy rekordów ^^
0
@Messi20Messi No dobra, ale wciąż Real wygrał 4 ligi mistrzów w ciągu 5 lat z czego 3 razy z rzędu, nie mów że to nie robi wrażenia dla przeciętnego Kowalskiego piłki nożnej. Można płakać że sędziowanie nie było do końca fer, ale nikt na to nie będzie patrzył w przyszłości
4
@cules100pro Nasze ligi nie mają podjazdu do ich LM, jak mamy się czymś przechwalać to dwoma trypletami w ciągu 6 lat :P
1
@sebasek99 Dobra przyznaję sam nie jestem święty i opycham się na zmianę, być może zostaniemy rozgrzeszeni
1
@MesQueUnClub_87 O panie karbowane to jest to, inny ziemniak mnie nie interesuje
0
@sebasek99 Tak, jest. Nie da się być po obu stronach, to tak jakbyś kibicował jednocześnie Barcy i Madrytowi.
0
Z cyklu "wyjaśnijmy to raz na zawsze" :D
https://strawpoll.com/wgp5swovf
0
@monsterrize Ja wierzę jeszcze w Dembusia, przemawia za nim chociażby właśnie wiek. Neymar na pewno by mnie ucieszył, ale tak jak mówię, nie za wszelką cenę
1
@monsterrize Nie kolego, już nam się odbiły te transfery za wszelką cenę. 100 melonów jeszcze okej, ale nie więcej
1
@Kubox To będzie kilka meczy o awans a nie jeden, prawdopodobnie Setien chce ich zatrzymać na przygotowania do LM
0
@AllBundy Mam wrażenie że czytam tego samego posta już tysięczny raz, chyba wolałem już politykę xD
0
@Pawelsky No nie mów :O
5
@Pawelsky Słuchaj Nostradamus, to co dostał Setien nie było nawet w połowie szansą na wykazanie się. Po co mamy co chwilę zmieniać trenera, za rok będą wybory, ja bym go tu jeszcze potrzymał
1
@studnia Aha to zwracam honor :P
0
@Kwiatek67 Wątpię żeby ten dziadzia był lepszy od Naszego
0
@studnia Jasne że interwały spalają więcej kalorii, ale nie wiem skąd wziąłeś te 24 godziny spalania tłuszczu w porównaniu do godziny biegania :D To czy spalisz tłuszcz w dłuższej perspektywie kolego zależy od Twojego bilansu kalorycznego
0
@studnia Nie wiem ale się wypowiem :P
1
@PatrychoO No to masz w takim razie odpowiedź co wybrać ^^ Po za tym rower bezpieczniejszy dla stawów. Tak jak mówię byleby się bilans kaloryczny zgadzał, czyli z diety przyjmujesz załóżmy 1800 a spalasz 2300, więc twój ujemny bilans kaloryczny wynosi 500
1
@PatrychoO Te proporcje które napisałeś nie są do końca dokładne bo zależy jakiego tempa się używa, a uśredniając tempo bieganie wygrywa pod względem spalania :)
0
@PatrychoO Źle zrozumiałeś ;) W ciągu godziny biegania spalisz więcej kalorii niż przez tę godzinę jadąc na rowerze :)