La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

0

Co myślicie o takim tatuażu? Mi się miejsce na ciele, jak i te Chińskie symbole(czy jakie tam) mega podobają, ale jestem ciekaw opinii innych
https://cdntattoofilter.com/tattoo/26442/l.jpg
P.s.
Kto zgadnie czyj to tatuaż bez uciekania się do Google ma dużego zielonego :)

4

@Nolife1899 Tylko żeby to czasem nie znaczyło "Hala Madrid" :D PS fajny :D

1

@Bykunn Właśnie dlatego szukam też kogoś kto by to przy okazji przetłumaczył :D

konto usunięte

2

@Nolife1899 byle byś wiedział co tam jest napisane:)
żeby nie było potem że to zupa z jeża:D

ale odpowiadając na Twoje pytanie, podobają mi się tatuaże u kogoś( sam nie mam) ale mi to się średnio podoba.

konto usunięte

1

@Nolife1899 Każdy tatuaż jest spoko, jeśli tylko podoba się osobie, która go sobie zrobiła :)

1

@Nolife1899 To pewnie jakiś randomowy kierowca Mercedesa sobie wydziarał :P

1

@Mario96w Pewnie jakiś żółtodziób któremu raz udało się powąchać kierownice bolidu i teraz kozaczy

1

@Nolife1899 panie, mówi to panu coś?
https://i.imgur.com/oot8YeW.jpg

0

@Transu96 tatuaż spoko ale perspektywa mogła by być nieco niżej, to bym bardziej ocenił czy się podoba :D

1

@Nolife1899 Takie mamy czasy dzisiaj że nawet tatuaż musi być Chiński...:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?