Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Remis brać w ciemno i czekać aż Real coś odwali i zostanie ukarany stratą punktów pod koniec ligi
0
@cat_r37 A oglądałeś mecz z Villarealem? Chyba nie dziwne że po nim tak mówił
6
Dobra panowie w drugiej połowie niszczymy ich 1 1
0
@cat_r37 Taa z pewnością siedzi tam i się cieszy jak zajebiście gramy.
3
Arthur podsumował xD
1
Ja pieprze stoją w 4 w jednym miejscu i dziwić się że Rakieta potem do tyłu podaje, nawet Messi. Widać dzisiaj już vbrak zaangażowania
0
Ale żeby Osasuna grała lepszą tiki take :D
1
@Elosek I tak będzie do końca życia, jesteśmy skazani :P
0
@Krystian_mix https://kup.pl.canalplus.com/oferta/wybierz-pakiet
1
@MarioVeB! Spokojnie to tylko sto złoty :P
1
Polecam zagrać dzisiaj zwycięstwo United(1.37) i obie drużyny strzelą w Real - Villareal(1.76), łączny kursik to 2.41 ^^
1
@dlugi20 Oczywiście Zakopane(góry), ale na jesień bo teraz za dużo ludzi tutaj ^^ Jeśli chodzi o zwiedzanie miasta to polecam Wrocław
0
@MarioVeB! Value jak marzenie haha
0
Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą..
1
@SonBarcaGoku Bo nie jadłeś dobrych słodyczy :P
0
@Salchent Już jednego młodego zamieniliśmy na "dziadka", a teraz mamy jeszcze dopłacać? Nie mówiąc już o kosmicznej pensji.. Dupa a nie interes, ile ten Neymar u nas pogra..
2
@Odesseiron Leczo bez cukini to nie leczo ^^
15
@FCMichalo Mogliby, ale jak się wygrywa ligę już w 20 kolejce to potem się człek rozleniwia :D
0
@Hushovt Wiadomka
0
Może i głupie, ale pomijając aspekt moralny, jakbyście mogli spowodować kontuzję u jednego gracza do końca sezonu to kto by to był :P
11
Ronaldo miał dzisiaj tyle okazji na strzelenie gola, że byłem pewien że chociaż bramkę wturla, ale na szczęście Lewy wygrywa te kolejkę, jeszcze tylko 5 ^^
0
Ile CR ma żółtych?
1
Ależ piękna ta Seria A w tym sezonie :D
0
@cat_r37 Setien to jednak umie wykorzystać potencjał graczy
2
@barcelonaLM Nie waż się tak mówić, żeby się sprawdził to musimy wszyscy narzekać na ten transfer
0
@kamilop No ale tak jakby go nie było przez te 3 lata więc każdy jego powrót po kontuzji można traktować jak nowy transfer ^^
0
@Encore Byleby dzielił się wózkiem z kolegami
0
@Encore Jak to emeryt jest już
0
Tak masz pudłować Cristiano dzisiaj
0
@herbblaugrana No to już nie ode mnie zależy niestety, ale trzeba będzie docenić to co się ma ^^