1

@fart Remis brać w ciemno i czekać aż Real coś odwali i zostanie ukarany stratą punktów pod koniec ligi

0

@cat_r37 A oglądałeś mecz z Villarealem? Chyba nie dziwne że po nim tak mówił

6

Dobra panowie w drugiej połowie niszczymy ich 1 1

0

@cat_r37 Taa z pewnością siedzi tam i się cieszy jak zajebiście gramy.

3

Arthur podsumował xD

1

Ja pieprze stoją w 4 w jednym miejscu i dziwić się że Rakieta potem do tyłu podaje, nawet Messi. Widać dzisiaj już vbrak zaangażowania

0

Ale żeby Osasuna grała lepszą tiki take :D

1

@Elosek I tak będzie do końca życia, jesteśmy skazani :P

1

@MarioVeB! Spokojnie to tylko sto złoty :P

1

Polecam zagrać dzisiaj zwycięstwo United(1.37) i obie drużyny strzelą w Real - Villareal(1.76), łączny kursik to 2.41 ^^

1

@dlugi20 Oczywiście Zakopane(góry), ale na jesień bo teraz za dużo ludzi tutaj ^^ Jeśli chodzi o zwiedzanie miasta to polecam Wrocław

0

@MarioVeB! Value jak marzenie haha

0

Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą..

1

@SonBarcaGoku Bo nie jadłeś dobrych słodyczy :P

0

@Salchent Już jednego młodego zamieniliśmy na "dziadka", a teraz mamy jeszcze dopłacać? Nie mówiąc już o kosmicznej pensji.. Dupa a nie interes, ile ten Neymar u nas pogra..

2

@Odesseiron Leczo bez cukini to nie leczo ^^

15

@FCMichalo Mogliby, ale jak się wygrywa ligę już w 20 kolejce to potem się człek rozleniwia :D

0

@Hushovt Wiadomka

0

Może i głupie, ale pomijając aspekt moralny, jakbyście mogli spowodować kontuzję u jednego gracza do końca sezonu to kto by to był :P

11

Ronaldo miał dzisiaj tyle okazji na strzelenie gola, że byłem pewien że chociaż bramkę wturla, ale na szczęście Lewy wygrywa te kolejkę, jeszcze tylko 5 ^^

0

Ile CR ma żółtych?

1

Ależ piękna ta Seria A w tym sezonie :D

0

@cat_r37 Setien to jednak umie wykorzystać potencjał graczy

2

@barcelonaLM Nie waż się tak mówić, żeby się sprawdził to musimy wszyscy narzekać na ten transfer

0

@kamilop No ale tak jakby go nie było przez te 3 lata więc każdy jego powrót po kontuzji można traktować jak nowy transfer ^^

0

@Encore Byleby dzielił się wózkiem z kolegami

0

@Encore Jak to emeryt jest już

0

Tak masz pudłować Cristiano dzisiaj

0

@herbblaugrana No to już nie ode mnie zależy niestety, ale trzeba będzie docenić to co się ma ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?