0

@BarcaInfo Przynajmniej możemy być pewni, że za X lat będziemy mieli równie świetnego bramkarza :P

0

@Ratamahatta I to jest jedyny rozsądny powód dla którego zagłosuję na tego hipokrytę

4

@Theodore_Bagwell Co do PO to się zgodzę, smutne że wielu tutaj tak ich wychwala pod niebiosa, ale obecny rząd wcale lepszy nie jest. Oba te obozy powinny już dawno ustąpić komuś nowemu

0

@kuz Spokojnie jeszcze jeden meczyk :P

0

@Encore Jak dziś wtopią z Arsenalem to raczej już się nie wygrzebią

0

@IAmBackCulesBardzo pewny jesteś swoich twierdzeń, a możesz to jakoś udowodnić? Bo o ile bekę z płaskoziemców można zrozumieć, to pozostałe tematy są kwestią sporną. Zanim mnie odeślesz żebym sobie "poczytał", zachęcam Cię również do tego samego w drugą stronę, a nie stawiał radykalne "Nie i ch**"

0

@Encore Mi to na rękę, bo jak Chelsea będzie w top 4 to kuponik siądzie, a wątpię żeby United z taką formą nie weszło do czwórki

0

@Encore No to chyba najprawdopodobniejsza opcja, Lisy mają cięższy terminarz i brak jako takiej formy w porównaniu do Niebieskich i Czerwonych

0

@DaPi Większego brutala nie znałem, a obrońcą ogółem był solidnym

5

@El dominatore Mówisz że nie zauważyłeś i git, tylko koniecznie na pasach inaczej nie działa

0

@Lares Zależy od egzaminatora pewnie, ale lepiej spojrzeć na wszelki wypadek w drugie lusterko przy skręcie, a później do tyłu pod kopertą

2

@Luki 10 Griezmann też daje dużo więcej niż bramki :) Zupełnie inne style porównujemy, co nie zmienia faktu oczywiście, że wolałbym Neymara ^^

1

@Chaoss Jej dupa niech se robi co chce :P @Toretto Aż tyle chyba nie zarobi :D

1

@xVENUMx Tyle że ta modelka zarabia realne siano :P

4

@donleo12 Wykorzystaliśmy limit drogich nieudanych transferów, pora zmienić taktykę

0

@ArdoFCB Zakopiańska kranówka do butelki ^^

0

@kaamil1910 Polecam obejrzeć skrót chociaż, a najlepiej całą powtórkę meczu, warto :) Gol Griezmanna to czysta poezja, a sama jego gra wczoraj napawa optymizmem na przyszłe sezony

2

@clyde Ja bym jakieś cuksy jeszcze zamówił :P

0

@clyde To znajdź sobie coś na Amazonie w tej cenie choć trochę przydatnego i zamów :P Polecam jakieś słodycze których nie znajdziesz w PL

0

Komentarz usunięty

19

@Pawlak1992 Boli Cię wielki Kowalski i jego syn?

0

@Wittgenstein Rambla bawi, uczy i resocjalizuje, oby tak dalej kolego

0

@Encore Pamiętam jak na Trumpa był 2.6 kiedyś

9

@robsesh A tu nie ma ciemnogrodu? :D Uwierz mi że tam też potrafi być mnóstwo normalnych osób, jak wszędzie, ale jak już zacznie bić szambo to obie strony są siebie warte

0

@Cobra303 Nie, myślę że zostanie na następny sezon, tak jak powinno być

5

@DaPi Oni już głową w LM :P Nie no trzeba przyznać, że trochę pecha mają w tych przegranych męczacv bo sytuacji kreują mnóstwo, ale nie zawsze wykończenie jest w formie

0

@BarcaInfo Nie wiesz ile nam zajęło zdobycie ostatniego tysiaka?

0

@KamilZ Żałuj żałuj :P

1

@SinMistico Ja tam nie widziałem chyba żadnego, ale to nie jest drybler, bardziej odbiory bym chciał widzieć na liście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?