0

@tadzik447 To nie jest takie proste, jak teściowa się raz uczepi to nie ma zmiłuj :P

1

@Comentateiro Taa, już jadę z teściową, jak mi dopłacisz chyba do tych wakacji xD

1

@matirix20 Mnie drażni to że każdy dobry film/serial musi się skończyć :(

0

@itmustbejoke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@BarcaInfo Niby nie wypada, ale jednak serduszko się cieszy ^^

2

@MichalZZZ 5-6 da się jeszcze przeżyć fakt ^^

1

@MichalZZZ Bywało lepiej, bywało gorzej, pan to się nie wyspał chyba za bardzo co :P

1

@DaPi To obstaw że wygramy ligę :P Jak siądzie to będziesz milionerem

2

@Coutinho007 Ja jestem trochę zacofany w filmach, Star Warsów też nie skończyłem, a niedawno dopiero Władcę Pierscieni oglądnęłem wszystkie części :D Będzie co nadrabiać, ale póki mam Netflixa to filmy schodzą na bok :D

1

@Coutinho007 Muszę się przyznać że nie oglądałem Matrixa nigdy do końca, więcej grzechów nie pamiętam i obiecuję poprawę

2

@MichalZZZ Rambla jest jak dopalacze, nie wyśpisz się za ch** :D

3

@Coutinho007 Jeszcze wrócą piękne czasy, fajne w takim kryzysie jest to, że człowiek nabiera pokory i zaczyna doceniać najmniejsze sukcesy. Pamiętam jak zaczynałem kibicować, to był 2011 czyli powolny koniec ery Guardioli, Barca miażdżyła stylem wszystkich i człowiek myślał że tak już będzie zawsze i tyle. Ile bym dał żeby móc się cofnąć i docenić tę drużynę :D

4

@`Sin To się nazywa właśnie ta legendarna Rambla premium :P

4

@MichalZZZ No w takim przypadku można podarować, dobrej nocki zatem ;)

3

@MichalZZZ Nie ma spania, jeszcze po rozchodniaczku chociaż bracie :P

4

@MichalZZZ Ten cytat oprawie sobię w ramę i będę się odnosił za każdym razem jak nie będzie mi się chciało robić omleta

1

@bartoszekkk Jeśli tak jest to będziesz chudł conajmniej 2 kilo miesięcznie, jeśli nie, znaczy że deficyt jest mniejszy niż myślałeś i musisz nad nim popracować obcięciem dostarczanych kalorii lub większym spalaniem ich poprzez trening, w praktyce łączy się obie te rzeczy

0

@bartoszekkk Panie, deficyt kaloryczny, odpowiednia podaż makroskładników i waga nie ma prawa stać w miejscu. Żadne efekty plateau tylko spożywać mniej kalorii niż się spala, optymalny deficyt imo to 500 kcal, ale jak masz dużą nadwagę to może być i więcej

1

@Lord_Vader Wyszło na jaw, już się pakuję

2

@DaPi Mózgi wyprane boją się własnego cienia, Ty nie pytaj ich o zdanie, bo żaden własnego nie ma

1

@Lord_Vader @DaPi Ja 30 luty jak coś

16

Powiem wam pany że taka Rambla mogłaby być 24 na dobę, zero polityki, zero narzekania, wieczna impreza i darmowy alkohol, cudeńko

3

@DaPi Ty spryciarzu, chcesz żebyśmy pamiętali że masz święto 6 lutego :P Ok postaram się zapamiętać i stawiam flache

3

@Lord_Vader Ta lepszy, kopiuj wklej z notatnika (bo cukier jest biały), wymyślił by coś oryginalnego

1

@FeloRPS A idź pan haha Pierdziele pozniej mieć zrytą psyche do końca życia

5

@Lord_Vader Nie można tak na skróty, oj będą kłopoty

10

@Lord_Vader No i nie podobasz mi się kolego

1

@FeloRPS Kumpel jest takim kotem że bał się horrorów, ale żeby przełamać lęk raz postanowił oglądać na cmentarzu w nocy xD Od tamtej pory jest jakoś odporny xD

3

@DaPi Ja lubię horrory, ale później jak człek siedzi w nocy sam to są schizy, czasem nawet światło nie pomoże bo jest obawa że nagle zgaśnie, raz mi elektrownia taki psikus odwaliła jak byłem pod prysznicem xD

0

@DaPi Herbatka to napój bogów, żadna Yerba i inne podróby hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?