Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 To nie jest takie proste, jak teściowa się raz uczepi to nie ma zmiłuj :P
1
@Comentateiro Taa, już jadę z teściową, jak mi dopłacisz chyba do tych wakacji xD
1
@matirix20 Mnie drażni to że każdy dobry film/serial musi się skończyć :(
0
@itmustbejoke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@BarcaInfo Niby nie wypada, ale jednak serduszko się cieszy ^^
2
@MichalZZZ 5-6 da się jeszcze przeżyć fakt ^^
1
@MichalZZZ Bywało lepiej, bywało gorzej, pan to się nie wyspał chyba za bardzo co :P
1
@DaPi To obstaw że wygramy ligę :P Jak siądzie to będziesz milionerem
2
@Coutinho007 Ja jestem trochę zacofany w filmach, Star Warsów też nie skończyłem, a niedawno dopiero Władcę Pierscieni oglądnęłem wszystkie części :D Będzie co nadrabiać, ale póki mam Netflixa to filmy schodzą na bok :D
1
@Coutinho007 Muszę się przyznać że nie oglądałem Matrixa nigdy do końca, więcej grzechów nie pamiętam i obiecuję poprawę
2
@MichalZZZ Rambla jest jak dopalacze, nie wyśpisz się za ch** :D
3
@Coutinho007 Jeszcze wrócą piękne czasy, fajne w takim kryzysie jest to, że człowiek nabiera pokory i zaczyna doceniać najmniejsze sukcesy. Pamiętam jak zaczynałem kibicować, to był 2011 czyli powolny koniec ery Guardioli, Barca miażdżyła stylem wszystkich i człowiek myślał że tak już będzie zawsze i tyle. Ile bym dał żeby móc się cofnąć i docenić tę drużynę :D
4
@`Sin To się nazywa właśnie ta legendarna Rambla premium :P
4
@MichalZZZ No w takim przypadku można podarować, dobrej nocki zatem ;)
3
@MichalZZZ Nie ma spania, jeszcze po rozchodniaczku chociaż bracie :P
4
@MichalZZZ Ten cytat oprawie sobię w ramę i będę się odnosił za każdym razem jak nie będzie mi się chciało robić omleta
1
@bartoszekkk Jeśli tak jest to będziesz chudł conajmniej 2 kilo miesięcznie, jeśli nie, znaczy że deficyt jest mniejszy niż myślałeś i musisz nad nim popracować obcięciem dostarczanych kalorii lub większym spalaniem ich poprzez trening, w praktyce łączy się obie te rzeczy
0
@bartoszekkk Panie, deficyt kaloryczny, odpowiednia podaż makroskładników i waga nie ma prawa stać w miejscu. Żadne efekty plateau tylko spożywać mniej kalorii niż się spala, optymalny deficyt imo to 500 kcal, ale jak masz dużą nadwagę to może być i więcej
1
@Lord_Vader Wyszło na jaw, już się pakuję
2
@DaPi Mózgi wyprane boją się własnego cienia, Ty nie pytaj ich o zdanie, bo żaden własnego nie ma
1
@Lord_Vader @DaPi Ja 30 luty jak coś
16
Powiem wam pany że taka Rambla mogłaby być 24 na dobę, zero polityki, zero narzekania, wieczna impreza i darmowy alkohol, cudeńko
3
@DaPi Ty spryciarzu, chcesz żebyśmy pamiętali że masz święto 6 lutego :P Ok postaram się zapamiętać i stawiam flache
3
@Lord_Vader Ta lepszy, kopiuj wklej z notatnika (bo cukier jest biały), wymyślił by coś oryginalnego
1
@FeloRPS A idź pan haha Pierdziele pozniej mieć zrytą psyche do końca życia
5
@Lord_Vader Nie można tak na skróty, oj będą kłopoty
10
@Lord_Vader No i nie podobasz mi się kolego
1
@FeloRPS Kumpel jest takim kotem że bał się horrorów, ale żeby przełamać lęk raz postanowił oglądać na cmentarzu w nocy xD Od tamtej pory jest jakoś odporny xD
3
@DaPi Ja lubię horrory, ale później jak człek siedzi w nocy sam to są schizy, czasem nawet światło nie pomoże bo jest obawa że nagle zgaśnie, raz mi elektrownia taki psikus odwaliła jak byłem pod prysznicem xD
0
@DaPi Herbatka to napój bogów, żadna Yerba i inne podróby hehe