Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Biorąc pod uwagę formę i terminarz to rzeczywiście wydaje się że Leicester wypadnie, ale nie sądzę żeby United przegoniło Chelsea. Ale tak czy inaczej będę żył w niepewności, bo mam szansę wygrać tysiaka, tylko Chelsea musi być w top 4 :D
0
@Barwindg Mrożona z kajmakiem to sztos ^^
0
@Borneo Akurat ten pan nigdy nie narzeka na grę ;)
1
@BarcaInfo Nawet bez swojej optymalnej formy jest kozakiem
0
@MichalZZZ Z nowych to Pawła Chałupke ogarnij jak nie widziałeś i Lotka :D
0
@Statistics Nie bez powodu nazywasz się Statistics widzę :D
0
@Chakalaka I tak w kółko, jedni drugim będą wytykiwać coś co sami robią..
0
@Barca_Big_Moment No akurat to prawda, bo nie od dziś wiadomo że TVN promuje Platformę, ale jak można być takim hipokrytą xD
1
@MichalZZZ Proste :P
0
@MichalZZZ Kujooon
7
@Kapitan hawk Najlepsze jest legendarne 9.3.3
2
@ViscaBarca123 Najlepszym przykładem jest Messi, który też swojego czasu był równie drobniutki
0
@Adamski69 O cholera aż tak? :D
1
@Adamski69 To chociaż tyle ^^
0
@Adamski69 I pewnie jeszcze głosowałeś na jego partię :P
3
@emeu Nie widziałem takich hejterów :D
0
@Aaron10 Nie ma tak dobrze niestety :P Dlatego jak coś jest w ofercie to trzeba spinać tyłek i szybko przejść, o ile to gra fabularna.
0
@arkasath xD Chłop wygrał
3
@tomek256 Zdecydowanie bardziej wolę hurraoptymizm niż zarażające negatywnym myśleniem malkontenctwo i płacz
0
@Avatarr Mam coś głębszego
https://imgur.com/a/pgAs8a1
2
@Luki 10 Wiem naiwne, ale w sumie jeśli się uda ograć Villareal, to reszta powinna pójść z górki
7
@bixmix Ja stawiam że 2 remisy zaliczą i wygrają ligę mając tyle samo pkt co my :P
Edit: Kurła ale to będzie boleć xD
26
@matirix20 Chłop się nazwał Casemiro to musi być Casemiro czego nie rozumiesz
0
Kurde gdyby nie ta wtopa z Celtą to reszta popandemicznych meczy nie była wcale taka zła. Remisy z silnymi Atletico i Sevillą, wygrane ze słabszymi zespołami. Co do samej gry, wygląda to naprawdę dobrze, szkoda że zazwyczaj tylko w pierwszych 30 minutach, gdzie nie wykorzystujemy okazji, a później to już powolne klepanie piłki w szerz. Wychodzę z założenia że gramy podobnie jak biali, z tym że oni są do bólu skuteczni i dlatego prawdopodobnie nam odjadą na te 4 pkt. Trochę szkoda, ale dopóki mamy matematyczne szanse będę wierzył w ligowy sukces, bo jakby nie patrzeć nasi biali koledzy mierzą się jeszcze z 3 zespołami, które mają realną szansę coś ugrać. Oczywiście fakt, że muszą się potknąć 2 razy z czego najmniej 1 porażka przy naszych wszystkich zwycięstwach do końca, nie napawa optymizmem, ale jak to zawsze powtarzam, nie takie rzeczy się zdarzały :P
2
@mrboom Hehe fajnie że się skusiłeś, ja rrochę gorszą pogodę miałem tydzień temu, ale też git :D
https://ibb.co/HGvfYw1
1
@Hakiru Jasne że mogą i nie takie cuda się zdarzały, jak ktoś nie wierzy jego sprawa, najwyżej miło się zaskoczy. Ja przynajmniej do meczu białych z Getafe mam jeszcze jakąś iskrę
0
@Barca1992 Drukarniaaa!!! Hurr Durr liga ustawiona jest, nie wierz opozycji że sędziowie nie są podstawieni!!!
0
@vangoor W sensie że razem? W łóżku? Eee
0
@LuisSalvano To było porównanie do Iniesty w jego wieku :P
4
Valverde: Wam się oczy otworzyły, jak mnie się zamknęły