0

@Encore Biorąc pod uwagę formę i terminarz to rzeczywiście wydaje się że Leicester wypadnie, ale nie sądzę żeby United przegoniło Chelsea. Ale tak czy inaczej będę żył w niepewności, bo mam szansę wygrać tysiaka, tylko Chelsea musi być w top 4 :D

0

@Barwindg Mrożona z kajmakiem to sztos ^^

0

@Borneo Akurat ten pan nigdy nie narzeka na grę ;)

1

@BarcaInfo Nawet bez swojej optymalnej formy jest kozakiem

0

@MichalZZZ Z nowych to Pawła Chałupke ogarnij jak nie widziałeś i Lotka :D

0

@Statistics Nie bez powodu nazywasz się Statistics widzę :D

0

@Chakalaka I tak w kółko, jedni drugim będą wytykiwać coś co sami robią..

0

@Barca_Big_Moment No akurat to prawda, bo nie od dziś wiadomo że TVN promuje Platformę, ale jak można być takim hipokrytą xD

1

@MichalZZZ Proste :P

0

@MichalZZZ Kujooon

7

@Kapitan hawk Najlepsze jest legendarne 9.3.3

2

@ViscaBarca123 Najlepszym przykładem jest Messi, który też swojego czasu był równie drobniutki

0

@Adamski69 O cholera aż tak? :D

1

@Adamski69 To chociaż tyle ^^

0

@Adamski69 I pewnie jeszcze głosowałeś na jego partię :P

3

@emeu Nie widziałem takich hejterów :D

0

@Aaron10 Nie ma tak dobrze niestety :P Dlatego jak coś jest w ofercie to trzeba spinać tyłek i szybko przejść, o ile to gra fabularna.

0

@arkasath xD Chłop wygrał

3

@tomek256 Zdecydowanie bardziej wolę hurraoptymizm niż zarażające negatywnym myśleniem malkontenctwo i płacz

0

2

@Luki 10 Wiem naiwne, ale w sumie jeśli się uda ograć Villareal, to reszta powinna pójść z górki

7

@bixmix Ja stawiam że 2 remisy zaliczą i wygrają ligę mając tyle samo pkt co my :P
Edit: Kurła ale to będzie boleć xD

26

@matirix20 Chłop się nazwał Casemiro to musi być Casemiro czego nie rozumiesz

0

Kurde gdyby nie ta wtopa z Celtą to reszta popandemicznych meczy nie była wcale taka zła. Remisy z silnymi Atletico i Sevillą, wygrane ze słabszymi zespołami. Co do samej gry, wygląda to naprawdę dobrze, szkoda że zazwyczaj tylko w pierwszych 30 minutach, gdzie nie wykorzystujemy okazji, a później to już powolne klepanie piłki w szerz. Wychodzę z założenia że gramy podobnie jak biali, z tym że oni są do bólu skuteczni i dlatego prawdopodobnie nam odjadą na te 4 pkt. Trochę szkoda, ale dopóki mamy matematyczne szanse będę wierzył w ligowy sukces, bo jakby nie patrzeć nasi biali koledzy mierzą się jeszcze z 3 zespołami, które mają realną szansę coś ugrać. Oczywiście fakt, że muszą się potknąć 2 razy z czego najmniej 1 porażka przy naszych wszystkich zwycięstwach do końca, nie napawa optymizmem, ale jak to zawsze powtarzam, nie takie rzeczy się zdarzały :P

2

@mrboom Hehe fajnie że się skusiłeś, ja rrochę gorszą pogodę miałem tydzień temu, ale też git :D
https://ibb.co/HGvfYw1

1

@Hakiru Jasne że mogą i nie takie cuda się zdarzały, jak ktoś nie wierzy jego sprawa, najwyżej miło się zaskoczy. Ja przynajmniej do meczu białych z Getafe mam jeszcze jakąś iskrę

0

@Barca1992 Drukarniaaa!!! Hurr Durr liga ustawiona jest, nie wierz opozycji że sędziowie nie są podstawieni!!!

0

@vangoor W sensie że razem? W łóżku? Eee

0

@LuisSalvano To było porównanie do Iniesty w jego wieku :P

4

Valverde: Wam się oczy otworzyły, jak mnie się zamknęły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?