La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1536 Culés

17

@Mario96w tak jak polecałeś
@JimMorrisonFCB nie Zawrat, a Kościelec

2155 m.n.p.m

Barcą na szczycie!
Nie przejmujcie się wynikami, jeszcze będzie pięknie, tak jak na zdjęciu
https://zapodaj.net/03f8d38231861.jpg.html

7

@mrboom Jest Łysy z UEFA, jest Łysy z Brazzers, to musi być i Łysy z La Rambli.
Ładne zdjęcia! ;)

2

@mrboom zacny widok. Zazdroscic.

konto usunięte

2

@mrboom

Zarąbiście

To jeszcze powiedz czym golisz głowę, bo moja golarka już dogorywa i muszę kupić nową.

konto usunięte

3

@Odesseiron Brzytwa a później woskowanie :D

2

@mrboom Hehe fajnie że się skusiłeś, ja rrochę gorszą pogodę miałem tydzień temu, ale też git :D
https://ibb.co/HGvfYw1

2

@mrboom Aj przypomniałeś mi poprzedni rok gdzie byłem w tym samym miejscu dokładnie (albo pare metrów wyżej). Teraz mi się wydaje jakby to było sto lat temu.

1

@mrboom Jeden z moich ulubionych szczytów w Tatrach, podobny do Matterhornu :) Wchodziliście przez Karb, czy od Doliny Gąsienicowej?

2

@Odesseiron Philips series 1000
Ale to z tymi maszynkami dziwna sprawa, po mam ja już z 6 lat chyba i jakieś dwa lata temu zauważyłem że ciulowo już goli, to kupiłem Philips series 5000. Przez pierwsze pół roku goliła spoko, a potem już słabo, to wróciłem do tamtej i goli bez zarzutu.

@JimMorrisonFCB z doliny gąsienicowej na Karb i na Kościelec

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?