Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichalZZZ No nie powiedziałbym, jest gra do przodu, ale to za mało żeby nazwać mecz bdb :D Bardziej bym pochwalił indywidualności
20
Puig jeszcze będzie drugim Iniestą, albo po prostu pierwszym Puigem :D
0
Rakitić jest kozakiem w tych odbiorach
1
Marc nie rób takich pranków
7
Taa na pewno grubas tam pobiegnie, w co Ty wierzysz młody :D
0
Ale tam wpadł na skrzydło, to będzie kozak
0
O Avengersi w tle lecą, oby nasi dzisiaj tak zagrali :D
0
@Hushovt Niech słowo ciałem się stanie
0
@TheMugShot Za rok :P
1
@jedrek7000 [*]
2
@SonBarcaGoku Wystarczy przestać chlać tyle :P
1
@damianex10 Immo musiałby chyba kontuzje złapać żeby tego nie przebić
1
Ale brama szacun
14
@BarcaInfo Aż se zapalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Coman co klocka metr przed kiblem postawił :D
1
@DanielOOL Wypad mnie z tym pesymizmem, smucić się będziemy ewentualnie po meczu :P
1
@FranzMaurer Po co tak zajeżdżać tego Stegena, dałby mu odpocząć
1
@TheGoldenEleven Bo zwiastuje że przyjeżdża pogrom ;)
0
@SuperPatsonFCB Takiego komentarza szukałem, większość interpretuje to w zbyt dosłowny sposób i stąd te pociski po nim
1
@Gall Rafa jak zwykle targa do przodu, drybluje, nie boi się gry. Z Alaves strzelił 2 bramki w przeciągu 2 minut, co prawda jak już przeciwnicy grali w 10. Z Sociedad też fajnie, ale nic specjalnego
0
@Kajtek77 Nie masz wyjścia, każdy Ramblowicz musi, chyba że masz premium.
0
@Encore :(
2
@Kapitan hawk Będę miał oczy szeroko otwarte, dzięki za przestrogę :P
2
@Kapitan hawk @Avada Kedavra Pawełka to 5 lat temu jadłem ostatnio
2
@Avada Kedavra Ja stwierdziłem, że jem tylko drugie danie i mimo że nie wypada tak na obiad, to pewnie wsunę właśnie Rafaello
2
@Kamil92 No ja mam trochę tych sandboxów do nadrobienia, głównie z Ubistoftu. Zostały mi Asasyny od Unity w górę, chociaż zdecydowałem się pominąć póki co 2 części i gram w Origins teraz, no a później wszystkie Far Craje :D
1
@Kamil92 Najwięcej ile dałem za grę to parę miesięcy temu 200 złociszy za W3 w edycji gry roku czyli oprócz wszystkich rozszerzeń jakieś dodatki mieczy itd, ale to na Microsoft Store czyli mogę w każdej chwili pobrać sobie i na PC i na xBoxa :D Cybera kupię pewnie za rok na płytę, a póki co muszę nadrobić Asasyny. Ten Ghost of Tsushima nie widziałem muszę obczaić :D
1
@Kamil92 Jak Redzi tyle czasu spędzili nad swoją nową perełką to grzechem będzie nie wypróbować. Myślę że znów będą mieli szansę na tytuł gry roku. Poczekam aż stanieje i pewnie kupię ^^
0
@kaziks Przecież Messi sam siebie chce zajeżdżać, Setien nie ma nic do gadania :D
1
@Chwytliwy Czy ja wiem czy w takiej formie, pykneli słabe Alaves 6 0 i tyle, z Sociedadem mieli trochę szczęścia, mimo to trzeba uważać.