0

@SamuraJack Mów mi Ezoteriusz Mario Maksimus

0

@SamuraJack Już rozkładam tarota

11

@kamiVeB Ciężko się z nimi nie zgodzić

0

@gumaz 10 - 15%

0

@Geble Klątwa LS Neymara trwa w najlepsze

0

@BarcaInfo Niech się chłop nacieszy, bo już nie długo będzie się musiał zmierzyć z szarą, Barcelońską rzeczywistością :P

1

@Hiacynk Nasza liga taka defensywna :P

3

@Mns21 Taa gdyby chociaż 10% z tych postulatów byli w stanie zrealizować

4

@Avada Kedavra To że ich prezydent jest socio Realu nie znaczy że nie chcą zagrać w LM :D Chyba że Perez im tam ładnie posmaruje

1

1

@Avada Kedavra Myślę że będąc świadomym co im grozi, będą walczyć dopóki mają matematyczne szanse

1

@kulka Śpiewający wujek nie ma sobie równych :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DaPi Kurde oba mam, liczyłem na jakiegoś Asasyna :P

0

@DaPi To napisz tutaj o jakie chodzi, ułatwi Ci to sprzedaż :P

0

@Barca_Big_Moment Jak Bartomeu to twój tato, footrollu

0

@jakub1906 Sam będę krzyczał, aż se megafon zamówię

1

@Barca1992 Przecie Bartłomiej to po Polsku więc musi znać Polski

1

@vangoor Ale Bartek zatrudnił tego geniusza i sam "przybija pieczątkę" w ważnych decyzjach.

0

@osa91 Tylko nie zapomnij, że musisz umieć perfekcyjnie zagrywać piłkę do tyłu, bez tego ciężko

0

@Kriksos Ty się jeszcze dziwisz, my już wcale nie xD Niedługo o wyczynach Bartomeu Jaskier będzie horrory śpiewał

0

@osa91 Przebierz się za krzesło to Cię wpuszczą, byle nie za piłkę bo może trochę boleć

13

@kkbarca Ja na miejscu kibiców Juve bym się jednak cieszył

2

Ło pany, 19 kilometrów z przewyższeniem i obniżeniem po 1,3km zrobione, kto z was był na Kościelcu? Widoki świetne, ale nogi to mi będą przez miesiąc do dupy wchodzić haha

0

@Sysia11 E no bez przesady, ściągnęli Suareza, Tryplet wygrali, potem się zaczęło jebać od ucieczki Neymara

0

@mekston Różnie to może być, ale raczej mała szansa żeby i my i biali wygrali wszystko do końca :D

0

@mekston jedno jest pewne, do ostatniej kolejki trzeba będzie się pilnować

0

Wiadomo już kiedy się odbędą?

1

@Nano22 Za długie żeby czytać, ale ogólnie to się zgadzam

0

@haryveb944 Dawaj numer do dilera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?