Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SamuraJack Mów mi Ezoteriusz Mario Maksimus
0
@SamuraJack Już rozkładam tarota
11
@kamiVeB Ciężko się z nimi nie zgodzić
0
@gumaz 10 - 15%
0
@Geble Klątwa LS Neymara trwa w najlepsze
0
@BarcaInfo Niech się chłop nacieszy, bo już nie długo będzie się musiał zmierzyć z szarą, Barcelońską rzeczywistością :P
1
@Hiacynk Nasza liga taka defensywna :P
3
@Mns21 Taa gdyby chociaż 10% z tych postulatów byli w stanie zrealizować
4
@Avada Kedavra To że ich prezydent jest socio Realu nie znaczy że nie chcą zagrać w LM :D Chyba że Perez im tam ładnie posmaruje
1
@Avada Kedavra Tak.
1
@Avada Kedavra Myślę że będąc świadomym co im grozi, będą walczyć dopóki mają matematyczne szanse
1
@kulka Śpiewający wujek nie ma sobie równych :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DaPi Kurde oba mam, liczyłem na jakiegoś Asasyna :P
0
@DaPi To napisz tutaj o jakie chodzi, ułatwi Ci to sprzedaż :P
0
@Barca_Big_Moment Jak Bartomeu to twój tato, footrollu
0
@jakub1906 Sam będę krzyczał, aż se megafon zamówię
1
@Barca1992 Przecie Bartłomiej to po Polsku więc musi znać Polski
1
@vangoor Ale Bartek zatrudnił tego geniusza i sam "przybija pieczątkę" w ważnych decyzjach.
0
@osa91 Tylko nie zapomnij, że musisz umieć perfekcyjnie zagrywać piłkę do tyłu, bez tego ciężko
0
@Kriksos Ty się jeszcze dziwisz, my już wcale nie xD Niedługo o wyczynach Bartomeu Jaskier będzie horrory śpiewał
0
@osa91 Przebierz się za krzesło to Cię wpuszczą, byle nie za piłkę bo może trochę boleć
13
@kkbarca Ja na miejscu kibiców Juve bym się jednak cieszył
2
Ło pany, 19 kilometrów z przewyższeniem i obniżeniem po 1,3km zrobione, kto z was był na Kościelcu? Widoki świetne, ale nogi to mi będą przez miesiąc do dupy wchodzić haha
0
@Sysia11 E no bez przesady, ściągnęli Suareza, Tryplet wygrali, potem się zaczęło jebać od ucieczki Neymara
0
@mekston Różnie to może być, ale raczej mała szansa żeby i my i biali wygrali wszystko do końca :D
0
@mekston jedno jest pewne, do ostatniej kolejki trzeba będzie się pilnować
0
Wiadomo już kiedy się odbędą?
1
@Nano22 Za długie żeby czytać, ale ogólnie to się zgadzam
0
@haryveb944 Dawaj numer do dilera