2

@Abuk Bo na podstawie tejże historii powstał :)

0

@mekston A kto więcej kradł PiS czy PO?

3

@Avada Kedavra Ło panie widzę że planujesz coś grubego

1

@Chwytliwy Tylko pamiętaj co obiecałeś, 500+ herbów dla każdego

0

@sidzej Nie wierzyłbym tak w te sondaże ;) Jak dla mnie wygra człowiek taśma

27

@MESSIah16 Co za typ, jak ktoś nie płacze na sędziów to jest zdrajcą xD Widzę że niektórych dalej piecze

1

@MESSIah16 Ale to musi być ręka jeszcze, a nie bark :)

1

@LuisSalvano Żeby Ci zobrazować jak durny jest Twój :P To że większość coś mówi nie musi być to prawdą. Ta Twoja masa ludzi to kibice Barcy i Sociedad, cała reszta nie robi afery :P

0

@Djzordon xD Panu już podziękujemy, niech zostanie alkoholu dla innych

1

@arraco Fakt jest taki że jesteś przesiąknięty frustracją i nie chcesz spojrzeć na to z drugiej strony, bo gdyby tak było to już dawno byś dostrzegł, że sędzia nie popełnił błędu w tych jakże kontrowersyjnych sytuacjach. Pofatyguj się i przeanalizuj te sytuacje na chłodno nie mając w głowie myśli że cały świat jest przeciwko Barcelonie ;) Szkoda że nie chcecie dostrzegać tego że sędziowie raz gwiżdżą pod Nas, a raz pod białych i nie ma to nic wspólnego z przekupstwem, takie wymówki tylko pokazują jak bardzo zrozpaczeni są kibice.

2

@Hiacynk Już to pisałem niżej, że tekst "mogliśmy grać z Sevillą lepiej to byśmy nie narzekali" nie jest żadnym argumentem, tylko osobnym faktem. Argumentem może być prawidłowe podjęcie decyzji przez sędziego według przepisów. Każdy kto chce obiektywnie myśleć ten nie będzie się dzisiaj użalał nad tymi decyzjami, a kto chce szukać wymówek ten zawsze znajdzie ;) Jestem pewien że jeśli to my bylibyśmy dzisiaj w butach Realu to sędzia potraktowałby nas tak samo, a wówczas większość krzykaczy tutaj trochę inaczej by na te decyzje patrzyła :)

3

@Cou7_ley Liczą się mecze bezpośrednie

1

@Chwytliwy Nie wysilaj się i tak nie przegadasz, daj się wypłakać frustratom ;) @itmustbejoke To nie jest argument kolego tylko osobny fakt, argumentem jest to że sędzia podyktował decyzje zgodnie z przepisami

2

@LuisSalvano Czyli jak masa ludzi Ci powie żebyś skoczył pod samochód i nic Ci się nie stanie to rozumiem że skoczysz

1

@Mankind Byk to się chyba z Tobą zderzył

3

Życzę wszystkim dobrej nocy i mimo że straciliśmy lidera polecam chociaż postarać się wziąć to na klatę, nie szukać wymówek i wierzyć że biali jeszcze się potkną, a my to wykorzystamy. Dobranoc Cules ^^

0

@Wossi61FCB Jakie skandaliczne, wytłumacz mi co było w nich niezgodnego z przepisami. Jestem święcie przekonany że gdybyśmy my mieli podobną sytuację z tym samym sędzia to nie było by różnicy w decyzjach. Szukanie wymówek i rozpacz to najgorsze w co można popadać ;)

0

Kurła jest szansa jeszcze a już chciałem wyłączać xD

0

@cchesterr43 In Rakitić we trust

4

Przestańcie już płakać i szukać wymówek, mogliśmy nie dawać dupy z Sevillą to teraz nie byłoby płaczu. Tak czy inaczej liga jeszcze trwa i nie z takich sytuacji się wychodziło ;)

0

@LuisSalvano Myślę że pochopne i sfrustrowane a nie szczere ;) Jeszcze rozumiem jakby sędzia gwizdnął coś karygodnego ale póki co wszystko według przepisów. Ból dupy większości kibiców nie pozwala myśleć racjonalnie i stąd ta frustracja. Mogliśmy wygrać Z Sevillą to nie musielibyśmy teraz szukać wymówek

0

Ale szambo tu wybije jak uznają gola xD

2

Potem się dziwicie że piłkarze nurkują.. Gdyby Vini się nie przewrócił to nawet by Varu nie sprawdzali, ale lekkie ciągnięcie było, młody to wykorzystał i dał nura :D

0

A miało być tak pięknie

2

@barcelonaLM Wstawaaaaj :D

0

@gontex Meteo ICM

1

@LuisSalvano E no bez przesady, mały palec to już przekroczenie wszelkich uprawnień cywilnych

9

@koksik2700 Paralizatorem w stopę trza było xD

8

@MarioVeB! Co innego schizofrenia, a co innego gdy komuś przyjemność sprawia gwałcenie, mordowanie czy znęcanie się i myślę że takie osoby na myśli miał @koksik2700 . Tacy goście nie pójdą grzecznie za rączkę do psychologa, a są poważnym zagrożeniem i moim zdaniem utylizacja to najniższy wymiar kary.

25

@Bykunn A Ty jak zwykle swoje :D Mogli to mogli tamto, no najwidoczniej kurła nie mogli i sytuacja była na tyle poważna i wszystko działo się na tyle szybko, że trzeba było odpowiednio zareagować. A paralizator który tak bardzo zachwalasz nie zawsze jest skuteczny, zwłaszcza jeśli ktoś jest pod wpływem narkotyków, a być może zachowanie tej pani na to właśnie wskazywało. Po za tym kogo ty chcesz obronić.. Kobietę która zadała ciężkie obrażenia nożem i była w stanie popełnić morderstwo z zimną krwią? Kto jej kurła kazał to zrobić. Wyobraź sobie że ta kobieta rzuca się z nożem na kogoś z twojej rodziny, pytasz ją czy jej zrobić herbatkę czy działasz instynktownie? Pięknie się ocenia z góry i na chłodno, ale takie sytuacje są stresowe i nawet najlepiej wyszkoleni policjanci działają pod wpływem impulsu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?