Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tu wchodzę i mam na to patent, w moim burdelu dajesz pokojowy freestyle z Bośniakiem
1
@Borneo "PO się zmieniło, rządzą nowi ludzie" xD To tak jakby powiedzieć że od czasu Morawieckiego PiS się zmienił bo rządzą nowi ludzie, kolego bądź konsekwentny, w PO zmieniły się tylko marionetki
2
@Lord_Vader Neymar wróci do Barcelony
2
@msmsms Zarobiłbym kupę siana przez ten jeden dzień i noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@sebasek99 A co myślałeś, podpisaliśmy cyrograf na 2 tryplety i za karę będą nam robić remontady w LM do końca 21 wieku.
0
@Rudi35 Bo autor jest za stary na 21 wiek
4
@jeyx77x A ją wręcz przeciwnie, ciągle wychwalali Messiego pod niebiosa. Stwierdzili po prostu fakt że Barca mogła zagrać lepiej jak na siebie
0
@jakub1906 Ten Griezmann w defensywie to tak na alibi wepchnąłeś mam wrażenie :D
1
@NaFazieHitman Ale na styk siadło haha
0
@bartoszekkk Bez przesady, dobra gra jak po takiej przerwie
2
@matirix20 Po prostu chciał się poczuć kozakiem i nie pokazywał emocji
3
@MesQueUnClub_87 To co zawsze, drybluje, rozdaje piłeczki, pewnie jeszcze coś ustrzeli w drugiej
0
@mrboom Może ktoś odkupi :P
18
@Hushovt Postawiłem teściową, najwyżej stracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Hushovt A Ty nie? :O
3
@FafitFCB Starzy Ci dali zakaz na mecze? Znam ten ból :(
2
@D_Myrdal Facebook jest bardzo przydatny jeśli wiesz jak z niego korzystać, przynależność do różnych ciekawych grup z których czerpiesz informacje, wymieniasz się z ludźmi doświadczeniem, no i również służy jako podstawowy komunikator :)
0
@Jaca27 W które Saints Row bo też bym zaczął tylko zastanawiam się czy ominąć pierwsze części xD
0
Stolica kultury..
0
@msmsms Haha właśnie wszedłem żeby to napisać na Rambli a tu jednak się spóźniłem :D
1
@michaleu Jak nie mam co robić i walczą akurat jakieś mocniejsze drużyny to oglądnę
1
@Cariones Mistrz painta
0
@czosnekfcb Co to za tabsy podziel się pan
1
@prokofiew Żałuję tylko że wcześniej nie założyłem, bardzo ułatwia życie. Wcześniej jak składałem wniosek papierowo o świadczenie postojowe to na wypłatę czekałem miesiąc, a przy drugim podejściu tymrazem internetowo zaledwie parę dni. Nie zastanawiaj się tylko zakładaj :P
1
@Pitbullx98 Powiedz owcy żeby w końcu się przyznał że kłuje dupsko
0
@Messibestplayerintheworld W sumie opuściłem serię po Unity, chyba się skuszę na powrót :D
0
Pany polećcie jakąś grę dostępną na xOne z dużym otwartym światem. W co już grałem tego typu:
- Wiedźmin
- Read Dead Redemption
- Far Cry
- GTA
- Skyrim
2
Szkoda że nie włączyli sztucznego dopingu, zupełnie inny klimat
0
@Encore Statystyki meczów na Camp Nou mówią same za siebie, kibice potrafią zmotywować naszych równie dobrze jak Ci na Anfield, po prostu Liverpool ma bardziej klimatyczny hymn :P
0
@AdiKingu96 No chyba kurła jednak nie