0

Ja tu wchodzę i mam na to patent, w moim burdelu dajesz pokojowy freestyle z Bośniakiem

1

@Borneo "PO się zmieniło, rządzą nowi ludzie" xD To tak jakby powiedzieć że od czasu Morawieckiego PiS się zmienił bo rządzą nowi ludzie, kolego bądź konsekwentny, w PO zmieniły się tylko marionetki

2

@Lord_Vader Neymar wróci do Barcelony

2

@msmsms Zarobiłbym kupę siana przez ten jeden dzień i noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@sebasek99 A co myślałeś, podpisaliśmy cyrograf na 2 tryplety i za karę będą nam robić remontady w LM do końca 21 wieku.

0

@Rudi35 Bo autor jest za stary na 21 wiek

4

@jeyx77x A ją wręcz przeciwnie, ciągle wychwalali Messiego pod niebiosa. Stwierdzili po prostu fakt że Barca mogła zagrać lepiej jak na siebie

0

@jakub1906 Ten Griezmann w defensywie to tak na alibi wepchnąłeś mam wrażenie :D

1

@NaFazieHitman Ale na styk siadło haha

0

@bartoszekkk Bez przesady, dobra gra jak po takiej przerwie

2

@matirix20 Po prostu chciał się poczuć kozakiem i nie pokazywał emocji

3

@MesQueUnClub_87 To co zawsze, drybluje, rozdaje piłeczki, pewnie jeszcze coś ustrzeli w drugiej

0

@mrboom Może ktoś odkupi :P

18

@Hushovt Postawiłem teściową, najwyżej stracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Hushovt A Ty nie? :O

3

@FafitFCB Starzy Ci dali zakaz na mecze? Znam ten ból :(

2

@D_Myrdal Facebook jest bardzo przydatny jeśli wiesz jak z niego korzystać, przynależność do różnych ciekawych grup z których czerpiesz informacje, wymieniasz się z ludźmi doświadczeniem, no i również służy jako podstawowy komunikator :)

0

@Jaca27 W które Saints Row bo też bym zaczął tylko zastanawiam się czy ominąć pierwsze części xD

0

Stolica kultury..

0

@msmsms Haha właśnie wszedłem żeby to napisać na Rambli a tu jednak się spóźniłem :D

1

@michaleu Jak nie mam co robić i walczą akurat jakieś mocniejsze drużyny to oglądnę

1

@Cariones Mistrz painta

0

@czosnekfcb Co to za tabsy podziel się pan

1

@prokofiew Żałuję tylko że wcześniej nie założyłem, bardzo ułatwia życie. Wcześniej jak składałem wniosek papierowo o świadczenie postojowe to na wypłatę czekałem miesiąc, a przy drugim podejściu tymrazem internetowo zaledwie parę dni. Nie zastanawiaj się tylko zakładaj :P

1

@Pitbullx98 Powiedz owcy żeby w końcu się przyznał że kłuje dupsko

0

@Messibestplayerintheworld W sumie opuściłem serię po Unity, chyba się skuszę na powrót :D

0

Pany polećcie jakąś grę dostępną na xOne z dużym otwartym światem. W co już grałem tego typu:
- Wiedźmin
- Read Dead Redemption
- Far Cry
- GTA
- Skyrim

2

Szkoda że nie włączyli sztucznego dopingu, zupełnie inny klimat

0

@Encore Statystyki meczów na Camp Nou mówią same za siebie, kibice potrafią zmotywować naszych równie dobrze jak Ci na Anfield, po prostu Liverpool ma bardziej klimatyczny hymn :P

0

@AdiKingu96 No chyba kurła jednak nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?