Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sebasek99 To międzymosze mnie przekonało, masz mój głos i miecz i łuk
0
O widzę że Piast pokazał jak się walczy z wirusem hehe taki żarcik
0
@doc Wyżej Rucińskiego dałbym Krajewskiego tylko i na równi z Gizą Soche i deal
5
@Hiacynk Co dowalił z tym notatnikiem hah
1
@Jaca27 Kuurła pamiętam swój pierwszy skok, też byłem kozakiem na dole, a później.. Człowiek ma wrażenie że ta lina pierdzielnie i nie uratuje, to jakby skoczyć i pożegnać się już z życiem, ale później jedno z najlepszych wrażeń jakie mogą być :D
0
@Cobra303 Pacześ > Lotek i koło się zamyka i nie ma najlepszego
0
@July_6_BcN Czy ja wiem czy akt desperacji.. Prosta sprawa, poznajesz kogoś i zaczynasz z nim kręcić, dobre dla ludzi którzy są mało towarzyscy i nie lubią standardowego znajdywania sobie pary
0
@fortunate_son Ja to wiem, ale te kółka mogą nie wiedzieć :P
7
@fortunate_son Uważaj bo tu dużo Pełowców jest, radziłbym nie prowokować :P
0
@Chwytliwy No taka jest powszechna opinia, niewiadomo w ilu przypadkach rzeczywiście jest to prawdziwe, ale wiem że ta akcja ogólnoświatowa ma swoje plusy i minusy. Bo z jednej strony według mnie jest to propaganda, bo nie wydaje mi się żeby ten policjant zabił tylko z powodu koloru skóry, a z drugiej zwróci to uwagę na ogólny problem rasizmu w Stanach. Można by rzecz że każdy medal ma 2 strony.
0
@FCB24 Ta aplikacja wbrew popularnej opini nie ogranicza się tylko do sex spotkań ł, jest dostępna dla każdego :D Więc albo trafisz na kogoś kto szuka stałego partnera, albo kogoś kto chce się zabawić.
0
@Chwytliwy To że policjant przesadził to wiadomo, ale nie można nazywać rasistą każdego białego który wejdzie w zatarg z czarnym, równie dobrze skur**syn mógł udusić białego. Mam nadzieję że gliniarz tak czy inaczej dostanie za swoje
1
@Chwytliwy Ale skąd ta pewność że go zabił akurat za kolor skóry? Bo każdy biały policjant to rasista? Bo tak większość czarnych sobie dopowiada pasująca im wersję? Cholera mamy 21 wiek, jeszcze nie tak dawno przez 8 lat Amerykę reprezentował czarny człowiek, jeden z najpopularniejszych sportów w USA głównie kojarzy się z czarnymi postaciami, afroamerykańskich aktorów również nie brakuje.. Myślę że przez te wszystkie lata tworzenia Amerykańskiej kultury większość ludzi już dawno zdążyła zauważyć że czarny człowiek różni się tylko kolorem skóry, a rasiści stanowią zdecydowaną mniejszość. To że ludziom czarni w Ameryce kojarzą się z gangsterami ma swoje powody i nie nazywałbym tego rasizmem.. Zawsze się znajdzie jakaś kutfa w policji, ale nie można przez to wrzucać wszystkich do jednego wora.
4
@Hiacynk Jeszcze Mafia: The City of Lost Heaven, klimat nie do podrobienia, ale i tak Gothic 2 NK najlepszy ^^
2
@ToWinaSedziego Mateusz Socha > Rafał Pacześ
1
@dominik127pl I z pokolenia na pokolenie będą sobie przekazywać dziewiątki na plecach, z Messim też można tak zrobić
0
@pax Tolerancyjni? No nie powiedziałbym :P Ale co do tego wilka to się zgodzę
0
@DaPi Nie no akurat to nie problem żeby oficjalne dane leciały na bieżąco do systemu, przykładowo urodzi się dziecko i cyk do bazy
1
Ksiądz Łukasz
https://imgur.com/a/FRBFBxc
0
@Janiama No na ten moment nic lepszego się nie wymyśli, ale jeśli miałby grać Suarez to za Francuza a nie Duńczyka.
1
@Filip_10 Bo pokora musi być ^^
0
@NaFazieHitman Nie trzeba, żeby było tak jak powiedziałeś czyli dom twojego brata to musiałbyś dodać " 's " do osoby, czyli brother's home
1
@PanPatrykk Ogólnie najbardziej mnie odstrasza ten jego jak to określiłeś fanatyzm katolicki
15
@PanPatrykk Ogólnie się zgodzę oprócz tych studiów, to że porwał się na kilka kierunków nie znaczy że jest nieodpowiedzialny, powiedziałbym bardziej że niezdecydowany i spontaniczny.
0
@MESSIah16 Każdy hacker może zadeklarować przynależność do Anynymous od tak, na tym polega ta organizacja. Ktoś może sobie robić niezłą propagandę, więc trzymałbym dystans do takich info, ale jeśli rzeczywiście te osoby są w to zamieszane to zero litości.
1
Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą,
czarci ten pomiot z naturą nieczystą.
3
@svensonFCB Ja to dopiero śniadanko szamam, klasyczna buła z szynką, serem i majonezem ^^ A no i masło rzecz jasna
1
@Hushovt Babcia z białego sadu zawsze spoko ^^
0
Jakim typem postaci ze świata Wiedźmina chcielibyście być? Samym wiedźminem, czarodziejem, dopplerem, a może bardziej ambitnie i trupojadem? Mi się widzi zdecydowanie życie wampira wyższego ^^
0
@YoNoEntiendoNada No nie wiem, jak popełniam w niej przestępstwa to pokazuje że odejmuje mi się honor