Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@badej60 Napewno mniej niż uśmiech bombelka
0
@kuz Jak ktoś się przyzwyczai do więcej to niestety będzie to odczuwał
1
@Veb1233 A teraz powiedz Rewolwerowiec z Gibraltaru rozrewolwerował rewolwer rewolwerowca Gibraltarczyka
3
@Jaca27 Z drugiej strony fajnie że nas wtedy pocisnęli, rewanż w 2015 z trypletem na koncie smakował jeszcze lepiej ^^
1
W następnym etapie rząd podobno odmrozi Walta Disneya
0
Nie wiecie kiedy Drug Dealer Simulator będzie można dostać na X One?
1
@HansLanda Wstyd to kupować Fife co roku tą samą, Asasyny przynajmniej z każdą częścią mają inną historię ;) Po za tym większość i tak piraci więc kieszeń tego nie odczuwa :P
0
@FanBarcy22 Muszę ponadrabiać zaległości w Asasynach, kiedyś co roku czekałem na premierę, ale jakoś odeszło w zapomnienie. Przeszedłem wszystkie od jedynki do Rogue i największe wrażenie zrobił na mnie Black Flag, a największy sentyment mam do serii z Ezio ^^
1
@bartoszekkk Maratończyk ^^
0
@Pablopicasso27 500 kalorii deficytu daje Ci chudnięcie na poziomie około 0.5kg tygodniowo czyli 2 kg miesięcznie. Można spokojnie więcej, ale jest to według mnie jak i wielu osób trenujących pod sylwetkę optymalna ilość. Ogólnie zasada jest taka przy odchudzaniu żeby jeść przynajmniej tyle kalorii dziennie ile wynosi twoja PPM, aby organizm nie zwariował. Czyli jeśli chcesz mieć deficyt załóżmy 600 kcal i przykładowo twoja PPM wynosi 2000 kcal, a CPM bez treningu 2500 to nie jesz 1900 tylko 2000-2100, a resztę deficytu dobijasz treningiem. Pamiętaj żeby przy redukcji zwiększyć podaż białka, osobiście polecam ok 2.5g na kilogram masy ciała. Dobrze jakbyś rozłożył makro procentowo mniej więcej w ten sposób 30/50/20 dla B/W/T. Nie słuchaj pierdzielenia że deficyt większy niż 300 to przesada ;) Jeśli będziesz komponował odpowiednio sycące i pełnowartościowe posiłki to będziesz czuć się jak młody Bóg ;)
0
@msmsms Jedyny pedofil i gwałciciel, którego lubię
0
@Visca el Barca !! Zakaz swobodnego poruszania się bez konieczności został zniesiony, obowiązkiem jest zakrywanie ust i nosa w sferze publicznej :)
0
@LuisSalvano O ile Rakieta, Rafinha i Neto odejdą na 99% jak wspomniałeś, to z Coutinho bym polemizował. Myślę że Setien nie odpuści okazji i będzie chciał go sprawdzić u siebie, z drugiej strony jakby miało to pomóc w ściągnięciu Neymara to takiej okazji nie odpuści tymbardziej :D Jedno jest pewne, żeby operacja z Brazylijczykiem się udała to ktoś z trójki Griezz, Dembele, Coutinho musi zostać sprzedany
6
@FCBMati10 Zauważyłem że Pique często przez większość meczu gra na najwyższym poziomie, a na jego ocenę i tak mocno wpływa kilka błędów po których pada/mogłaby paść jakaś bramka. Jest to oczywiście zrozumiałe, ale moim zdaniem często nie docenia się tego co robi przez większość czasu na boisku. Pique w formie to absolutny top
0
@Popitek12 W formie oboje są kozakami na swoich pozycjach, ciężko powiedzieć który lepszy, ale jeśli miałbym któregoś brać do Nas to oczywiście Mane :)
3
@codemat @dominik127pl @Jarema2000 @alegre84 @pauletaa @contowsky Panowie żyję i odziwo poradziła sobie bardzo dobrze, a nie było na łyso :D Zmarnowany talent fryzjerski haha
4
Po tygodniu próśb i błagań ze strony mojej dziewczyny, braku perspektywy wczesnego otwarcia fryzjera oraz konieczności zrobienia porządku z fryzurą dałem się namówić.. Panowie i Panie żegnam się z wami, nic już nie będzie takie same..
2
@xVENUMx Ale kto pije tą wódkę?
0
@Szreko Mnie też nie jarają te nowe Filipki i inne, jak wracam słuchać walk to tylko tych przed 2010. Chociaż Edziowi kibicowałem jak zaczynał swoją przygodę i do dziś daje radę
2
@Szreko Chyba fakt, mój błąd :D Ale zgodzę się, bardziej kulturalnej i klimatycznej walki nie było
1
Ej Pe, przeszkadza Tobie mój trueschool? Ba ba ba ba ba przyjeżdżam jak Ursus
2
@Kapitan hawk Ja wychodzę ostatni dzisiaj
0
@TheNekro94
1. Harry Potter
2. Władca Pierścieni
3. Gwiezdne Wojny
4. Piraci z Karaibów
5. Matrix
0
@NeroTFP W nagrodę wypierdź jej pieśń miłosną ^^
0
@Varg W kierunku słońca
0
@obora69 HBO GO, tydzień masz za darmo, a później 25 zł miesięcznie.
2
@DaPi Nie ma nic lepszego niż nuggetsy z maka, nie ważne co tam w środku się znajduje, ale są dobre ^^
1
@NeroTFP Jeszcze nigdy nie jechałem Uberem i sam jestem złotówą, ale jak kiedyś będzie okazja to się przejadę, z tego co słyszę to ogólnie na duży plus w porównaniu do taksówek.
4
@YoNoEntiendoNada Abraham znalazł w sieci muchę, a myślał że to pająk i tak powstało to przysłowie
0
@tobiasson92 @ranger3120 Jednak zdecydowałem się na Prawo Ulicy, ponoć konkretny :)