2

@Piotr89Sand Zombie, jestem fanem survivalu więc co tu dużo mówić. Mimo że jest to dość chore i dla wielu abstrakcyjne to chcialbym się sprawdzić w takim ekstremalnym świecie gdzie na każdym kroku musisz uważać i planować swoje ruchy. Może za dużo filmów o Zombie, ale takim mam już kurła fetysz ^^

0

@konrad1661 Można można, a nawet jak będziesz miał jakieś dziwne rewolucje żołądkowe to pamiętaj że organizm się przyzwyczaja i po regularnym spożywaniu wszystko będzie okej ;)

0

@mr_robot Czekam do nastepnego piątku bo wolę 2 odcinki naraz przelecieć, jeden robi tylko smaka :D

0

@BartqRKO Już myślałem że tylko mi to nie sprawia problemu, no ale tysiące godzin w SAMPa i Singla robi swoje hehe. Zdecydowanie ciężj lata mi sie w GTA 5 chociażby :D

2

@CatalanVeBFCB Jak latanie w SA to jedna z najprostszych i najpiękniejszych rzeczy jaka może być, przyzwyczaisz się z czasem zobaczysz :D Helikopterem to samo. Spróbuj sobie przejść szkołę jazdy na złoto to dopiero dowiesz się co to jest próba cierpliwości haha :D

2

@DaPi A słyszałeś o reinkarnacji? xD

2

Uwaga spoiler
Księciem półkrwi jest zgredek

0

@Bykunn Może się nawrócą :P @koziar Rzucę okiem dzięki :)

1

Fanom magii i średniowiecza polecam stary serial pt. "Przygody Merlina", obecnie na Netflixie można oglądać jako "Merlin". Prosty i często przewidywalny, ale ma swój urok i potrafi bardzo wciągnąć :)

3

@Misugi14 Uwielbiam ten trumnotaniec xD

0

@kamilop Może proste i prostackie, ale troszku prawdziwe :D

https://imgur.com/a/3K2PRqy

0

@Hiacynk A jak to wygląda z golami?

3

@AmigoBlancos Nie tylko w UK, chyba każdy Polak tak mówi :D

0

Jakie znacie określenia na cudzoziemców? Ja znam tylko kilka :
Gringo - używane przez latynosów, głównie w Ameryce Południowej i Meksyku.
Gaijin - używane przez Japończyków
Ceper - Używane przez Podhalańczyków :D

0

@Pablopicasso27 Interesowałem się dużo zależnością między snem, a budową masy mięśniowej i jak się okazuje sen ma bardzo, bardzo wielkie znaczenie jeśli o to chodzi. Jakieś tam badania wykazały, że u osób które śpią średnio po 5 godzin regeneracja będzie mniejsza nawet o 50% w stosunku do tych, którzy tych godzin prześpią 8. Tak więc staraj się spać jak najwięcej, pamiętaj że to podczas snu organizm najbardziej się regeneruje ;)

0

@Bykunn W lipcu ludzie już będą się śmiać z tego wirusa zobaczysz ;)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

@barcafan9512 Dodajesz miodu do herbaty? Na wojnie słodziliśmy herbatę pszczołami

1

@barcafan9512 Otoczenie Neymara mówi że tak, zaś Profesor dementuje wszystkie plotki.

3

@AnnaMarianna Sama prawda, faceci wbrew pozorą też mają uczcucia ;)

0

@RomanHoffer Krótka piłka, tak.

4

@AnnaMarianna Nie żyjmy stereotypami, oczywiście że sex dla faceta jest jedną z najważniejszych rzeczy jakie mogą być, ale to nie jest tak że facet myśli tylko kutongiem :) Sama potrzeba bliskości i bycie z kimś komu można zaufać, porozmawiać o wszystkim, przytulić się, jest wiele powodów dlaczego faceci wdają się w związki. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora bo są i tacy którzy liczą tylko na dymanko, ale tak samo jet z kobitkami ;)

0

@LuisSalvano Też bym wolał sobie odpuścić taką "sławę", ale jak wspomniałeś takie czasy ^^

0

@LuisSalvano Brzmi jakbyś zazdrościł :P

3

@MichalZZZ Uwierz mi że jak zobaczysz co ta dwójka odwala to Pacześ i inni pójdą w odstawke :D Socha robi Paczesia nawet lepiej niż sam Pacześ xD

0

@normasubiektywna Ja również ^^

2

@MichalZZZ Błażej Krajewski i Mateusz Socha konieczne :D

0

@normasubiektywna Wiem do czego pijesz, ale pomyśl czy nie łatwiej by się funkcjonowało na forum w ten sposób nawet gdyby to nie było zabronione? Króciutkie ostrzeżenie przed spoilerem, gdzie wiadomo że ludzie tego nienawidzą. Prawo do pisania o wszystkim ma każdy, ale trzeba uszanować fakt że ludzie mają zaległości w tworczościsch takich jak filmy, czy seriale :)

0

@normasubiektywna Nie rozumiesz prostej rzeczy która jest kompromisem dla wszystkich, wystarczy napisać (SPOILER) I 2 akapity w dół, to chyba nie takie trudne :) Po za tym odsyłam do regulaminu w którym dowiesz się jednak, że dla obywatela la Rambli zdradzanie fabuły jest zabronione, nawet zrobię Ci te przyjemność i wkleję cytat ;)
Niedozwolone jest:
- zdradzanie elementów fabuły książki, filmu, serialu, komiksu etc. bez wyraźnego oznaczenia komentarza tytułem „[SPOILER z XYZ*]” oraz bez wystarczającego** odseparowania tytułu od pierwszego akapitu komentarza uwzględniając przy tym jego przejrzystość,
* XYZ oznacza tytuł dowolnego utworu pisany wielkimi literami (Caps Lock),
** 2 linijki odstępu,
- natarczywa, nieustępliwa bądź agresywna agitacja ideologiczna.

Jak widać na tyle to przeszkadza większości użytkowników że postanowiono coś z tym zrobić, ciekaw jestem jak teraz będziesz bronił spoilerujących ;)

0

@normasubiektywna Kolega Faun wcześniej pisał o banach nie ładnie tak kogoś mylić, ja nie usuwam komentarzy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?