0

@Fartlow @ksobi Wciąż nie rozumiesz, nie chodzi o bankructwo tylko inny punkt widzenia. Równie dobrze Barca jako klub z wielkim pokładem milionów może sobie odpuścić obniżanie pensji no bo przecież nic się nie stanie jak stracą kilka setek milionów :) Milionerzy widzą to trochę inaczej, staram się być bardziej wyrozumiały, po co odrazu wylatywać z tekstem że gwiazdeczkom się w głowach poprzewracało, mają kontrakt i chcą dostawać tyle na ile się umawiali, a w praktyce i tak zgodzą się na obniżenie jakiejś części zarobków

0

@pt9 Szacun zatem dla Ciebie :)

0

@ksobi @MesQueUnClub_87 @Fartlow @pt9 Może mają akurat w planach poważne wielomilionowe inwestycje mające zapewnić byt rodowi na dziesiątki pokoleń w przód? Nie oceniajmy pochopnie, to że stać ich na wszystko nie znaczy że łatwo im przyjdzie oddać ponad połowę swojego dochodu, przy takich pieniądzach myślenie się trochę zmienia. Może nam się wydawać, że postąpili byśmy inaczej na ich miejscu, ale tego nie wiemy :)

4

@xVENUMx Wkładali Ci termometr? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Fartlow No ciekawe czy Ty byś się zgodził na obniżenie pensji o 70% xD I nie tłumacz się tym że Oni mają miliony, a Ty nie. Zarabiają więcej to i priorytety mają inne. Znasz pewnie takie przysłowie "apetyt rośnie w miarę jedzenia". Tak łatwo nam oceniać gdy nie chodzimy w czyichś butach ;)

0

@DLFCB A jak Pan Jezus powiedział?

5

@sidzej Masz narzeczonego!? Po co sobie robiłem nadzieję :(

8

Messiego chce udawać, Messi ebany

0

@Rewolucja123 Chłop jesteś, wytrzymasz ^^

0

@Rewolucja123 Ja tylko w weekendy wyjeżdżam na postój, a i tak mały ruch jest. W piątek idę w góry bo mnie szlak trafia w tym domu

0

@ToshyFCB Oby to nie trwało wieczność :(

3

@Rewolucja123 Przerwa numer 12, jak 12 dzień siedzenia w chałpie i szukania zalet długoterminowej domowej egzystencji

4

@IronSanHybrid I ta reakcja gdy zczaiła się co właśnie odyebała, bidulka już się nie pokaże na żywo xD

0

@eydem No to oglądamy ^^

0

@IronSanHybrid Też obczaję, jest na Netflixie?

2

@Cochise Że tak się wyrażę, iks plus duże de

0

Polecacie nawiedzony dom na wzgórzu? I czy jest to typowy horror z elementami paranormalnymi czy bardziej thriller?

0

@TheNekro94 Ale żeś palnął teraz :D Neosine od dawien reklamuje się jako lek przeciwwirusowy, masz tu nawet reklamę sprzed 2 lat


0

@barcafan9512 Mam to samo, chętnie bym sobie popracował, ileż można tego Netflixa oglądać :D

2

@MichalZZZ No okej, w takim razie można zrobić wyjątek ^^

3

@MichalZZZ Ja naleśniki właśnie smażę, a panu się cebulki nie chce, no litości cebulka aż się prosi do pierożków ^^

3

@MichalZZZ Miałem podobnie, z tym że szwagier wpadł do pokoju jak byłem u nich w domu haha

3

@sawyer00 Kiedyś paliłem dużo trawki i mój mózg często się zawieszał. Raz się tak zamyśliłem, że odpaliłem papierosa, wszedłem do sklepu, siadłem na ławie i zdążyłem pociągnąć kilka buchów zanim dotarło do mnie co właśnie od**bałem xD Mina kasjerek bezcenna, nigdy nie zapomnę tego uczucia chęci zapadnięcia się pod ziemię xD

0

@cchesterr43 Young hearts be free tonight!!!!!

0

@Szicek10 Mówiłem że się nie zawiedziesz :P

0

Hmm, zaufam znowu Rambli przy wyborze serialu, głosujcie :P
https://www.strawpoll.me/19603035

0

@TheBigShow Zrób jakieś wielkie szoł

0

@Colon Wątpię że przy dziecku taką ustawkę by zrobili, chociaż skoro bez ustawki miałaby się tak przy dziecku zachowywać to już wszystko jedno i tu i tu patola :D

3

Patrzcie co odkopałem, z masłeeeem

2

@DaPi To facet się zdziwi że ktoś to wogóle wyłapał, magia Rambli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?