Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Nie no szczerze to fajny czelendż i chyba sam spróbuję, ale póki co dalej jestem w szoku, nie sądziłem że zobaczę dzisiaj Janiamę żonglującego srajtaśmą :D
6
@Janiama Nagrałbym ale nie stać mnie na takie rarytasy jak papier :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@badej60 Dredlok
0
Łapcie hit na czasie :)
0
@justfootball Popraw na handlował* bo inaczej nie śmieszy, a tak to jest szansa że komuś się tam kącik ust do góry podniesie
1
@amek555 nie widziałem, ale nie zastanawiaj się tylko odpalaj Breaking Bad, nie bez powodu jest w top 5 seriali na świecie ^^ Jak Narcos Ci się spodobał to BB również :)
0
@amek555 Nie zrażaj się tak do końca tymi negatywnymi opiniami bo tyle samo jest pozytywnych, mi się podobał serial i polecam zobaczyć, chociaż 1 sezon. Breaking Bad jeśli nie oglądałeś to koniecznie nadrób, a teraz jestem w trakcie obczajania Stranger Things i po 1 sezonie mogę powiedzieć że spoko :)
22
@kuz No fakt debil, mógł przyjechać
4
Messi geniusz ^^
1
Casemiroooooo, ty farciarzu
0
@krzychu1526 Aa to ten sport który odwołali na zawsze w 2020 z powodu pandemii, coś kojarzę. Btw o której ta liga mistrzów w łyżwiarstwie?
0
@Bykunn Chyba musi mieć powód :)
0
@Chaoss Marzyło mi się zawsze C6 w 3.0 TDI, ale stwierdziłem że jak będę kupował teraz auto to w benzynie. Jakie Audi byś mi polecił, ale około 2015 rocznik, minimum 200 koni, silnik benzynowy z dobrą kompatybilnością z LPG ( nie oceniaj, ale praca na taxi wymaga ^^ ) no i cenowo nie więcej niż 60
0
@cchesterr43 Oj tak, nawet mimo spędzonych lat za kółkiem i nabierania pokory ten diabełek zawsze gdzieś tam siedzi ^^
0
@Mati90fcb Chwalić w cudzysłowie oczywiście ^^ Więc życzę bezpiecznego pobicia 300 w celach naukowych rzecz jasna :)
1
@cchesterr43 @MikusBarca Też zależy gdzie się jedzie i czym, na autostradzie na Słowacji jechałem ponad 200 Nissanem Armadą i nie było tego nawet czuć, po Polskich drogach zaś nie odważyłbym się na wyluzowanie przy takiej prędkości, a tymbardziej z pasażerami. Raz wykręciłem 200 u Nas i to w terenie zabudowanym (głupota 18 latka świeżo po prawku :/ ) i serce chciało mi do gardła wskoczyć.
0
Pomijając wszelkie aspekty moralne, tak z czystej ciekawości, pochwalcie się jaką osiągnęliście największą prędkość jadąc po drodze publicznej samochodem bądź motorem. I jaka to była marka, model :)
0
@SuperVegeta Nie ty jeden :/
1
@SuperVegeta Ze z nami jest tak paradoksalnie, że czasem lepiej jak Ci się śni koszmar niż kolorowy sen. Po realistycznym koszmarze budzisz się i cieszysz że to tylko sen, zaś po wymarzonym gdzie jesteś mega bogaty albo właśnie zabierasz się za jakąś śliczna pannę i nagle się budzisz, no cóż, trochę niedosyt ^^
1
@kolo123 Nagle wszyscy staliby się samurajami ^^
1
@MichalZZZ Rzadko kiedy coś gubię, ale całkiem niedawno wypadły mi gdzieś po drodze tablice rejestracyjne, niestety nie znalazłem i trzeba było się pierniczyć z wyrobieniem duplikatu :)
3
@MichalZZZ Raz zgubiłem dziewczynę, ale na szczęście znalazłem u kumpla.
1
@deyna2018 Głupie pytanie, proste że tak.
0
@Danny Gaucho Bo musisz wpisać "Zlatan stand up" :)
1
-Halo Messi, tu Zlatan
-Tak wiem
-Skąd wiesz?
-Miałem wyłączony telefon
0
@MichalZZZ Zlatan jak na moje bardziej się nadaje do tego typu żartów :D
65
Zlatan raz odwiedził wyspy dziewicze, teraz to po prostu wyspy.
3
https://imgur.com/a/F119KBw
4
@MichalZZZ Napewno będziesz bardziej odporny, ale nie wiadomo jak bardzo i na jak długo