1

@Janiama Nie no szczerze to fajny czelendż i chyba sam spróbuję, ale póki co dalej jestem w szoku, nie sądziłem że zobaczę dzisiaj Janiamę żonglującego srajtaśmą :D

6

@Janiama Nagrałbym ale nie stać mnie na takie rarytasy jak papier :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@badej60 Dredlok

0

Łapcie hit na czasie :)

0

@justfootball Popraw na handlował* bo inaczej nie śmieszy, a tak to jest szansa że komuś się tam kącik ust do góry podniesie

1

@amek555 nie widziałem, ale nie zastanawiaj się tylko odpalaj Breaking Bad, nie bez powodu jest w top 5 seriali na świecie ^^ Jak Narcos Ci się spodobał to BB również :)

0

@amek555 Nie zrażaj się tak do końca tymi negatywnymi opiniami bo tyle samo jest pozytywnych, mi się podobał serial i polecam zobaczyć, chociaż 1 sezon. Breaking Bad jeśli nie oglądałeś to koniecznie nadrób, a teraz jestem w trakcie obczajania Stranger Things i po 1 sezonie mogę powiedzieć że spoko :)

22

@kuz No fakt debil, mógł przyjechać

4

Messi geniusz ^^

1

Casemiroooooo, ty farciarzu

0

@krzychu1526 Aa to ten sport który odwołali na zawsze w 2020 z powodu pandemii, coś kojarzę. Btw o której ta liga mistrzów w łyżwiarstwie?

0

@Bykunn Chyba musi mieć powód :)

0

@Chaoss Marzyło mi się zawsze C6 w 3.0 TDI, ale stwierdziłem że jak będę kupował teraz auto to w benzynie. Jakie Audi byś mi polecił, ale około 2015 rocznik, minimum 200 koni, silnik benzynowy z dobrą kompatybilnością z LPG ( nie oceniaj, ale praca na taxi wymaga ^^ ) no i cenowo nie więcej niż 60

0

@cchesterr43 Oj tak, nawet mimo spędzonych lat za kółkiem i nabierania pokory ten diabełek zawsze gdzieś tam siedzi ^^

0

@Mati90fcb Chwalić w cudzysłowie oczywiście ^^ Więc życzę bezpiecznego pobicia 300 w celach naukowych rzecz jasna :)

1

@cchesterr43 @MikusBarca Też zależy gdzie się jedzie i czym, na autostradzie na Słowacji jechałem ponad 200 Nissanem Armadą i nie było tego nawet czuć, po Polskich drogach zaś nie odważyłbym się na wyluzowanie przy takiej prędkości, a tymbardziej z pasażerami. Raz wykręciłem 200 u Nas i to w terenie zabudowanym (głupota 18 latka świeżo po prawku :/ ) i serce chciało mi do gardła wskoczyć.

0

Pomijając wszelkie aspekty moralne, tak z czystej ciekawości, pochwalcie się jaką osiągnęliście największą prędkość jadąc po drodze publicznej samochodem bądź motorem. I jaka to była marka, model :)

0

@SuperVegeta Nie ty jeden :/

1

@SuperVegeta Ze z nami jest tak paradoksalnie, że czasem lepiej jak Ci się śni koszmar niż kolorowy sen. Po realistycznym koszmarze budzisz się i cieszysz że to tylko sen, zaś po wymarzonym gdzie jesteś mega bogaty albo właśnie zabierasz się za jakąś śliczna pannę i nagle się budzisz, no cóż, trochę niedosyt ^^

1

@kolo123 Nagle wszyscy staliby się samurajami ^^

1

@MichalZZZ Rzadko kiedy coś gubię, ale całkiem niedawno wypadły mi gdzieś po drodze tablice rejestracyjne, niestety nie znalazłem i trzeba było się pierniczyć z wyrobieniem duplikatu :)

3

@MichalZZZ Raz zgubiłem dziewczynę, ale na szczęście znalazłem u kumpla.

1

@deyna2018 Głupie pytanie, proste że tak.

0

@Danny Gaucho Bo musisz wpisać "Zlatan stand up" :)

1

-Halo Messi, tu Zlatan
-Tak wiem
-Skąd wiesz?
-Miałem wyłączony telefon

0

@MichalZZZ Zlatan jak na moje bardziej się nadaje do tego typu żartów :D

65

Zlatan raz odwiedził wyspy dziewicze, teraz to po prostu wyspy.

3

4

@MichalZZZ Napewno będziesz bardziej odporny, ale nie wiadomo jak bardzo i na jak długo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?