Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@szela1899 Myślę że zwykły Avast na trialu sobie poradzi
0
@ShinobiQWE Nie mam pojęcia ale obstawiam że to kwestia czasu aż wszystkie spotkania będą bez publiczności w LM, przynajmniej przez jakiś okres
3
@ZielonySzparag Valencia - Atalanta również
0
@KamQiX Łatwo się mówi komuś kto nie ma do czynienia z takim hajsem, nigdy nie wiesz czy z Ciebie nie zrobiłby takiego "idioty" :)
0
@LuisSalvano Nie każdy milioner mnoży swoje dolary bez końca, ten zapewne przerąbał większość w kasynie, no i używki też pewnie kosztowały.
0
@tristan87 Nie ma szans
0
@Kote Dodaję w takim razie do swojej listy must play ^^
0
@Kote Nie trzeba bo grałem z tej listy tylko w Fable i Mafię i doskonale wiem o co chodzi ^^
1
@DaPi Jeden Osiem - Jak zapomnieć
0
@NeroTFP No to fakt, ale i tak zawsze zabieram tego zdrajce Mario tylko po to żeby mu wyebać na samiutkie zakończenie gry ^^
0
@Jaca27 Też muszę nadrobić
0
@lioney10 Muszę nadrobić :)
0
@NeroTFP Gothic wzruszający? Przeszedłem jakieś niecały milion razy i ani razu się nie wzruszyłem, no chyba że z zajebistości samej gry :P Mafia jak najbardziej, jedyneczka zawsze wyciska łzy na końcu. Fable wzrusza tylko na początku, aczkolwiek super gra. Max Payne muszę się przyznać że nie grałem :/
2
@Szicek10 Strażnik dzienny/nocny La Rambli, a w wolnym czasie taksówkarz ^^
1
Były książki, filmy, seriale to teraz czas na wzruszające gry. Ode mnie propozycja, Life is Strange
0
@socha Powiem w skrócie, Baba na pasach, Hajto w zawiasach
1
@Piotr89Sand Ale ona nie traktowała go źle, tylko zamknęła w Friendzonie, to on latał za nią jak głupi :D W sumie to nigdy nie beczałem przy tym, ale tak mi się skojarzyło z jakąś smutną sceną. Btw też dawno nie oglądałem, muszę przerobić jeszcze raz :)
0
@AnnaMarianna @PrinceDamon Z Anime to polecam króciutki serial Angel Beats, płacz gwarantowany :/
1
@Piotr89Sand No wiesz co, a śmierć Jenny to co :(
0
@PopekMonster Fajnie że oceniasz mój poziom humoru i etap wiekowy na podstawie zdystansowania się i tolerancji do zróżnicowanych grup społecznych na forum publicznym. Po prostu nie lubię narzekających ludzi i czepiam się do nich. Jak sam stwierdziłeś, mogę robić co chcę :) Też mnie czasem drażni spam i milion tych samych żarcików w celu bycia zauważonym, ale ludzie są różni i mają różne potrzeby, trochę wyrozumiałości :)
0
@PopekMonster I tak samo oni mają do tego prawo, jak Ty masz prawo do narzekania, temat uważam za zamknięty :)
0
@kuz Człowiek talizman
1
@Hushovt Kulinaria to piękna sprawa, tylko wyobraźnia nas ogranicza, ważne żeby smakowało ^^
0
@PopekMonster Wyluzuj pan po co te humorki, jakby to od dzisiaj ludzie spamowali przeciętnymi żarcikami i gadali o tym o czym jest głośno, nie podoba się nie wchodzić na Ramble tylko czytać artykuły
0
@PopekMonster A pan co, wstał dopiero?
1
@NaFazieHitman Każda używka ma swoje dobre i gorsze strony medalu, sęk tkwi w tym że trzeba umieć się z nimi obchodzić. Dla jednego alko to agresja i skłonność do przemocy, gdzie ziółko to pełen chill i śmiech z kumplami. U drugiego alko jest świetnym sposobem na zabawę, poznawaniem nowych ludzi, a ziółko to przymulenie i wpędzanie się w depresję. Każdy inaczej na to reaguje i z doświadczenia wiem, że ja żeby korzystać w pełni z uroków trawki muszę mieć dobry humor, natomiast alkohol po prostu ten humor polepsza. I tak samo jest z innymi narkotykami, wszystko jest dla ludzi, ale z głową i umiarem :)
2
@NaFazieHitman Tylko Whiskey i jointy, same jaranoko nie jest tak fajne jak w połączeniu z alko według mnie ^^
0
@SuperVegeta Aż dziwne że jeszcze u mnie w Zako nie ma żadnych oficjalek, przez okres ferii przewija się tu multum turystów z całej Europy i nie mało z Azji. Kwestia czasu..
0
@Misanthrope Noo i wprowadzają opcję sterowania po szczególną jednostką, jakieś premium maseczki itd itp
4
@KSSniper Grało się zanim to było modne ^^