1

@PatrychoO #TeamKaszkaBobovita

15

@Barwindg Było ale dalej śmieszy :D

0

@tadzik447 Spełniły się modły fanów w komentarzach na YT

0

@darekgt01 Martwy i przysiad to świetnie ćwiczenia jeśli wiesz jak ich używać. Nie bój się że jesteś za słabo rozciągnięty bo nawet jeśli, to progresując z odpowiednim ciężarem nie zrobisz sobie krzywdy i stopniowo przyzwyczaisz mięśnie i do ciężaru i do rozciągniecia. Podstawą jest solidna rozgrzewka, czyli w przypadku martwego np. skłony albo mostek, a w przypadku przysiadu podciąganie kolan, skipping albo szybkie przysiady bez ciężaru. Podczas przysiadu pilnuj żeby kolana nie schodziły do środka, czyli najlepiej przekręć lekko stopy na zewnątrz ^^

0

@darekgt01 Ćwiczenia wielostawowe czyli dużo kalisteniki, rozciąganie przede wszystkim dynamiczne i aktywne jeśli chodzi o wysokie kopnięcia :)

2

@FafitFCB Niekoniecznie ciężko, nie wiemy jak nasi sobie radzą bez kibiców, wiadomo tylko że przed własną publicznością idzie nam lepiej, zaś na wyjazdach znacznie gorzej. Być może nasze gwiazdy wejdą na wyżyny swoich możliwości w "ciszy" I skupieniu :P

6

@Kasza123 A Vinicius nazywałby się Vinicjusz

1

@Kamiloza91 Przecie jeszcze na San Mames mają wielkie szanse stracić punkty :P

4

@IronSanHybrid Praca w tak wielkim klubie mu siadła na psyche, teraz się musi wyżyć na żonie :P

1

@BarcaInfo Pewnie dostał piłkę dlatego taki zaciesz :)

1

@NeroTFP Dumny jesteś z siebie? Mecz przy pustych trybunach tera trzeba oglądać :/

1

@MNSbEstEver A dziękuję dziękuję, pewnie nie jestem jedyny i o kogoś innego Ci chodziło ale dziękuję :P

0

@Marcel99 Dla mnie również, ale nie było to na tyle śmieszne żeby wpierdzielić aż 6 "D". Im więcej "D" w stosunku do mniej śmiesznego żartu tym bardziej słaby się on staje.
~Twierdzenie XDgolasa

9

@RudY W sumie to ma rację bo Espanyol jest na samiutkim dole ^^

2

@Marcel99 Gdybyś dał jedno "xD" to nawet bym sie uśmiechnął, a tak to muszę panu podziękować.

0

@Piotr89Sand @4drian0 Real też formą nie grzeszy, a terminarz mamy na papierze łatwiejszy, wiadomo że wszystko może się wydarzyć, ale jestem dobrej myśli ^^

4

@Piotr89Sand Nie no będziemy płakać że odzyskaliśmy lidera, a najbliższy terminarz nie wskazuje żebyśmy szybko go stracili

0

@Dani13 No to jeszcze tylko LM ^^

1

No to teraz będziemy oglądać masowe desperackie wrzutki w pole karne Betisu ^^

0

@BARCA_FOR_EVER No właśnie o tym mowa, grali u siebie i dostali w tyłek ze spadkowiczem, będzie walka o awans do samego końca :D

0

@contowsky Na wyjeździe owszem, zaś u siebie 4 lata temu :)

1

@Chwytliwy w 2016

0

@BARCA_FOR_EVER Polecam śledzić wyniki na żywo, każdy może wygrać z każdym, większe emocje niż oglądając mecze piewszej drużyny :P

0

@Szicek10 Boli mnie wcale nie wielki Real

1

@IronSanHybrid Drugą połowę nie waż się nawet mrugnąć :P

0

Ależ tam z ławki drą jape :D

0

@liberoFCB A już się bałem że nawet remisu nie wywiozą jak zobaczyłem drugą bramę dla Llagostery, cieszy bardzo zwłaszcza że Castellon dał dupki u siebie i mamy 2 miejsce. Ależ będzie walka do końca o awanse :D

0

@FDJ Pewnie tak :(

0

Ciekaw jestem czy jeśli zakończą ten sezon we Włoszech to czy bukmacher rozliczy normalnie klasyfikacje końcowe czy po kursie 1

1

@AdrianStoku Zaraz Ci powiedzą że jako szanowany kibic Barcy powinieneś nienawidzić Espanyolu bardziej niż Realu, a gra z nimi nie przynosi żadnych emocji prócz brzydkich fauli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?