3

@Szicek10 A kim Ty jesteś? Hehe taki żarcik wiesz, miło że nie opuściłeś nas na dobre :)

14

@Avada Kedavra To w obawie chyba przed wirusem

0

@Jaca27 Ja dopiero jadę do pracy, samochodem

2

@Encore ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore Przepraszam za spóźnienie

4

@Barthez_94 A gdybyśmy w drugiej połowie tworzyli sobie jakieś okazje to może nasza skuteczność by wystarczyła :) City potrafiło tworzyć mnóstwo sytuacji mimo straconego gola i zaowocowało to dwoma bramkami. Problem leży w naszej mentalności, daliśmy się stłamsić Realowi w drugiej połowie. Skuteczność swoją drogą, ale żeby się o niej przekonać musimy zacząć tworzyć więcej okazji, a bez pewności siebie na boisku nie jesteśmy w stanie tego zrobić.

0

@mateuszdabski Prawda, zazwyczaj oglądam z napisami, ale BCS akurat zacząłem z lektorem i tak już zostało. Sam lektor jest fajnie dopasowany i klimat nie cierpi, ale jednak na niekorzyść nauki języka

0

@mateuszdabski Aż takiego skilla jeszcze nie mam żeby większość rozumieć, za szybko mówią Ci amerykańce, chociaż i tak z lektorem czy napisami dużo zwrotów potocznych się człowiek uczy :D

4

@BarcaInfo Pamiętam jak na notatniku wtedy pisali że Boateng specjalnie się podłożył bo UEFAlona musiała wygrać LM

0

@mateuszdabski No właśnie, po Angielsku, a my czekamy na spolszczoną wersję

1

@Wichurek Może treneiro na to wpadnie, biorąc pod uwagę fakt że Semedo i tak póki co goni na prawym skrzydle najwięcej i coraz częściej z ofensywnym powodzeniem, a Messi i tak robi za pomocnika to ma to rację bytu :)

1

@Wichurek Sugerowałem to ostatnio i Rambla się nie zgadza. Messi mógłby wtedy oficjalnie grać w pomocy, jak dla mnie warto spróbować

5

@Adamski69 Mamo nie jestem pijany. Tak? To powiedz Gibraltar. Okej idę do pokoju.

0

@Adamski69 Ale przecież brud z pod paznokci też pachnie, zwłaszcza u nóg :/

0

@damiano996 Luuzik bracie, po prostu śmieszna sprawa bo dużo osób też tak pomyśli i wychodzi dejavu ^^

2

@damiano996 Mam wrażenie jakbym czytał tego samego posta dzisiaj jakiś trzydziesty raz, serio :D

1

@Pawelsky Pojawił mi się na chwilę dzisiaj, ale tylko w angielskiej wersji i znowu zniknął. Miałem właśnie sprawdzać czy już dali, ale widzę że sobie poczekamy jeszcze :/

1

@stysiek Nie złapie, bo zanim go dogoni to mu mięsień zerwie na dwudziestym metrze :/

9

@DC7 Tak

0

@macio_944 A budowlana chociaż? Jak tak to bierę

0

@SuperVegeta No, a potem Cię taka sprowokuje, nagra i o gwałt oskarży :P

0

O której godzinie powinien być spolszczony odcinek BCS?

5

@klemens100 PO do dziś nie radzi sobie z kaczą grypą

0

Miłego dnia życzę wszystkim i nie zapomnijcie o oddychaniu :)

3

@Tomek_TF Klątwa zdecydowanie japońska

0

Łapcie klasyka nocna zmiana, co by umilić czas w pracy :)


1

@Lord_Vader Dobranoc Bambrowiczu :)

0

@NorbiTBOB Bu do wa!!! Bu do wa!!! Auuuu!!!

2

@Danny Gaucho Przynajmniej tam ciepło i nie trzeba czapeczki ^^

0

@Danny Gaucho Trzymaniem Ci włosów, bang!! Bo to fryzjer jest. A masz wgl jakieś włosy? :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?