2

@kamilos1214 Serio oglądasz po to żeby mieć o czym gadać w pracy.. Człowieku to jeden z najważniejszych meczów w sezonie, z naszym odwiecznym rywalem, ten pojedynek ma kluczowe znaczenie w walce o tegoroczny tron. Wynocha mnie się odpowiednio zmotywować i nie chcę tu pana widzieć bez chęci oglądania meczu. Koniec.

0

@Orlik00 Jedynka wygrała xD

0

@Tom0VeB Kurła więcej tego "D" się nie dało, panie to zaburza całą finezję tej emotikony :D

5

@kamilos1214 To współczuję ^^

0

@FafitFCB U mnie wiatr nieźle daje, uwielbiam taki klimat :D

0

@Explode Może i PSG dostało większą remontadę, ale jednak nie 2 lata z rzędu z czego w 1 roku byliśmy zdecydowanym faworytem :)

0

@SuperVegeta Zaraz za nami na podium plasuje się PSG ^^

13

@Martwy Fakt, zawsze mi się śmiać chce z hipokryzji gdy widzę "Varcelona" albo "Uefalona" :D

0

@MoSSu Wolałbym Liverpool trafić niż Atleti

0

@AdiKingu96 A wtedy wystarczy tylko że City będzie wszystko wygrywać, a Live wtopi 8 meczów i Guardiola wróci znowu na szczyt ^^

2

@Jaca27 I o to właśnie chodziło :P

2

@lukas992 Protest piłkarzy przeciwko chamskim kibicom Bayernu przez których trzeba było przerwać na chwilę mecz.

0

I cyk sędzia doliczy 5 minut xD

1

@PatrychoO Zaczęły sie bawić obie drużyny wymieniając między sobą piłkę :)

0

@PatrychoO To co należało, zgasili kibiców

0

Współczuję jak ktoś obstawił jeszcze jedną bramkę xD

0

@mikael Nie chyba że jeszcze raz coś kibice odwalą

0

Zaraz będą w jedno podanie grać na bramę Bayernu wszyscy

1

Co tu się odwala xDD

0

Czyli będą wznawiac

1

@Nano22 Jak już koniecznie chcesz coś innego to może być "It's misunderstanding" . Ale rong namber bardziej pasuje :)

0

Najlepszy według was obecnie drybler? Po za Messim i Neymarem rzecz jasna ^^

1

@Hushovt No raczej :D

1

@Prezes_sycylijczyk Wszyscy dostaną profilaktycznie bana do odwołania, żeby się nie zarazić przez megabajty czasem

0

@Fhaku Serio? Ale łyknąłem aż mi wstyd, a nawet gdzieś po cichu myślałem że to może być fejk, ale w to nie wierzyłem :(

7

@Hushovt Wyszukiwarka nie boli :P

2

@Uukasz_93 Mogliby nam oddać chociaż jednego nie obraziłbym się

0

Żegnaj Salzburg, miło było :/

2

@Szymix654 @HansLanda A może kobita była bardziej pewna siebie przed wywiadem, a stres ją po prostu zaskoczył? Najłatwiej to się kurła siedzi i ocenia :) Po za tym takie wywiady to najlepszy sposob żeby stać sie tym "dobrym"@juliacicha Brawa za podjęcie wyzwania, jak widać hejt i krytyka to nieodłączny element posiadania jakiejś tam sławy, iść po swoje i nie słuchać malkotentów ;)

1

@KamQiX No to lipa :/ W fifie możesz ustalić czy zawodnik ma wybiegać za plecy obrońców czy ma zostać bliżej środka albo chociażby wolny elektron. Bardzo przydatna funkcja, bez tego praktycznie formacja nie ma większego znaczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?