Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kamilos1214 Serio oglądasz po to żeby mieć o czym gadać w pracy.. Człowieku to jeden z najważniejszych meczów w sezonie, z naszym odwiecznym rywalem, ten pojedynek ma kluczowe znaczenie w walce o tegoroczny tron. Wynocha mnie się odpowiednio zmotywować i nie chcę tu pana widzieć bez chęci oglądania meczu. Koniec.
0
@Orlik00 Jedynka wygrała xD
0
@Tom0VeB Kurła więcej tego "D" się nie dało, panie to zaburza całą finezję tej emotikony :D
5
@kamilos1214 To współczuję ^^
0
@FafitFCB U mnie wiatr nieźle daje, uwielbiam taki klimat :D
0
@Explode Może i PSG dostało większą remontadę, ale jednak nie 2 lata z rzędu z czego w 1 roku byliśmy zdecydowanym faworytem :)
0
@SuperVegeta Zaraz za nami na podium plasuje się PSG ^^
13
@Martwy Fakt, zawsze mi się śmiać chce z hipokryzji gdy widzę "Varcelona" albo "Uefalona" :D
0
@MoSSu Wolałbym Liverpool trafić niż Atleti
0
@AdiKingu96 A wtedy wystarczy tylko że City będzie wszystko wygrywać, a Live wtopi 8 meczów i Guardiola wróci znowu na szczyt ^^
2
@Jaca27 I o to właśnie chodziło :P
2
@lukas992 Protest piłkarzy przeciwko chamskim kibicom Bayernu przez których trzeba było przerwać na chwilę mecz.
0
I cyk sędzia doliczy 5 minut xD
1
@PatrychoO Zaczęły sie bawić obie drużyny wymieniając między sobą piłkę :)
0
@PatrychoO To co należało, zgasili kibiców
0
Współczuję jak ktoś obstawił jeszcze jedną bramkę xD
0
@mikael Nie chyba że jeszcze raz coś kibice odwalą
0
Zaraz będą w jedno podanie grać na bramę Bayernu wszyscy
1
Co tu się odwala xDD
0
Czyli będą wznawiac
1
@Nano22 Jak już koniecznie chcesz coś innego to może być "It's misunderstanding" . Ale rong namber bardziej pasuje :)
0
Najlepszy według was obecnie drybler? Po za Messim i Neymarem rzecz jasna ^^
1
@Hushovt No raczej :D
1
@Prezes_sycylijczyk Wszyscy dostaną profilaktycznie bana do odwołania, żeby się nie zarazić przez megabajty czasem
0
@Fhaku Serio? Ale łyknąłem aż mi wstyd, a nawet gdzieś po cichu myślałem że to może być fejk, ale w to nie wierzyłem :(
7
@Hushovt Wyszukiwarka nie boli :P
2
@Uukasz_93 Mogliby nam oddać chociaż jednego nie obraziłbym się
0
Żegnaj Salzburg, miło było :/
2
@Szymix654 @HansLanda A może kobita była bardziej pewna siebie przed wywiadem, a stres ją po prostu zaskoczył? Najłatwiej to się kurła siedzi i ocenia :) Po za tym takie wywiady to najlepszy sposob żeby stać sie tym "dobrym"@juliacicha Brawa za podjęcie wyzwania, jak widać hejt i krytyka to nieodłączny element posiadania jakiejś tam sławy, iść po swoje i nie słuchać malkotentów ;)
1
@KamQiX No to lipa :/ W fifie możesz ustalić czy zawodnik ma wybiegać za plecy obrońców czy ma zostać bliżej środka albo chociażby wolny elektron. Bardzo przydatna funkcja, bez tego praktycznie formacja nie ma większego znaczenia