Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zainspirowany naszym kochanym panem komentatorem z Polsatu, postanowiłem wstawić dziś coś z cyklu "wyjaśnijmy to raz na zawsze"
https://www.strawpoll.me/19446950
0
@Lord_Vader Wcześniej pisał podczas meczu i prawie nikt nie zauważył, teraz jest szansa na więcej zielonych. Co ty wiesz o zarabianiu :/
0
@4drian0 Oj tam podziel się grami nie bądź samolub xD
0
@TheMefju Właśnie miałem pisać, że fajnie jakby Setien zaskoczył wszystkich i postanowił oddać piłkę rywalom. Neapolczycy wiedzą, że mimo że to oni muszą gonić wynik, to przejmiemy piłkę i będą czychać na kontry tak jak dzisiaj, sam Milik w wywiadzie pomeczowym to przyznał :D
5
@macio_944 to ile tej mąki mam dać
0
@Kengo Barca,Bayern, City. Jeśli któraś z tych drużyn wygra w tym sezonie LM, będę zadowolony :)
1
A tak pięknie Vidal grał
1
Stawiam tysiaka, że Feddek siedzi tam w koszulce Napoli
7
Nie przystoi xD Messi stwierdził fakty i tyle
0
@budel17 No pogubił się chłopak
0
@LuisNazario tak
0
Oby dostali gazu tera
0
Nie potrafimy grać na takie autobusy, zdecydowanie lepiej radzimy sobie w kontrach
0
Powinniśmy też zejść niżej i grać z kontrataku, bo ten pozycyjny atak w naszym wykonaniu jest za wolny :/
0
No to teraz dopiero będzie murowanko :D
4
Dobra już się zaczyna narzekanie, pora wrócić na Ramble dopiero po pięknym wygranym meczu, ewentualnie jutro jeśli coś pójdzie nie tak, pakuję walizki panowie i miłego oglądania :P
0
@Kamilos84 To samo, ale zamiast x2 to btts w Madrycie
0
@Krzywy95 No i z Liverpoolem sobie poradzili przede wszystkim ;)
0
@Chwytliwy Nie musi być przeszkadzanie sobie nawzajem, graliśmy tak nie raz z Griezmannem czy Coutinho, czasem to wyszło czasem nie, problem leży w rozumieniu koncepcji.. Dycha to wciąż skrajny napastnik, który przechodzi od rozegrania bliżej środka, do wystawiania się na pozycję przy prawej czy lewej krawędzi pola karnego, dwie dziesiątki wcale nie muszą się "dublować" jak wielu myśli. A co ze skrzydłami? Od tego mamy ofensywnie grających bocznych obrońców, przecież sam wiesz ile Alba jest w stanie dać na skrzydle będąc w formie, Semedo też pokazał niejednokrotnie potencjał. Wtedy rzecz jasna pomocnicy muszą się cofnąć. Nie mówię żeby tak grać zawsze, ale jak dla mnie ma to rację bytu :)
2
@Kengo Setien jak się wkurzy to sam kiedyś wejdzie na boisko za jakiegoś Griezmanna i pokaże nam jak się strzela
0
@Salchent Akurat Neymar z powodzeniem wciąż może grać na skrzydle jak i na 10. Messi to samo, tye że jemu pasuje bardziej dycha. Po za tym nie widzę problemu grania samymi dziesiątkami z bocznymi obrońcami na skrzydłach, grunt żeby te dyszki umiały się zgrać :)
0
@beznicku1000 Ja się boję kim my będziemy za 3 lata jak kosmita odejdzie :/
1
@DaPi Fajnie bo jeszcze dużo odcinków przed nami :)
1
@DaPi Bingoo, wiedziałem że ktoś się zczai :P
14
Ilu prawników potrzeba by wymienić żarówkę?
-
-
-
Trzech, jeden wchodzi po drabinie, drugi nią trzęsie, a trzeci pozywa producenta drabiny.
Hahah tylko nie śmiejcie się za długo
0
@quarto Graczykowie i daleko od noszy też kozaki :)
1
@emeu Taa i znowu będę musiał podesłać kilka typów :D
0
@mateuszdabski Pan złota pamięć :D
4
@COU_11 Dlatego nie kupuję zwierzątek które żyją tak krótko, człowiek się przywiąże, a za rok czasu trzeba się żegnać :/
0
@FafitFCB idę po popcorn