Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VanBest Oczywiście seria z Ezio Auditore nie do przebicia aczkolwiek najwięcej zabawy dał mi Black Flag :)
5
@badej60 Nie licz na to, co najwyżej herbika Ci da ^^
0
@Cochise Gawith Apricot napewno kojarzysz, smak dzieciństwa ^^ Z beztytoniowych to biała Ozona
1
@Cochise Myster @kerouac
1
@Cochise Trza było dać nazwę Ramblorerzy
0
@Cochise Luisito @LuisSalvano
1
Zdjęcie idealnie dobraliście do tytułu. "Brawo Abi, jestem z Ciebie dumny" :D
3
@MarioVeB! Jest nas niewielu, dzisiaj robiłem ankietę to 75% głosujących woli pączusie, świat zwariował :/
0
@Aaron10 Praktycznie u każdego buka :)
0
@Danny Gaucho Pora zmienić dietę ^^
1
@Danny Gaucho Dziwnie? Robiłem specjalnie dla Ciebie :( No może trochę słone fakt..
3
@Striker Yy aha? Dlatego ma multum asyst i kluczowych podań otwierających drogę do bramy.. Zauważ że kiwa się pod polem karnym tylko wtedy gdy nie ma innej opcji, dużo rzadziej wchodzi w drybling mając szanse na podanie. Może oglądamy inne mecze, ale mój Messi przeważnie rozpędza się dryblingiem z połowy boiska, a później posyła prostopadłe podanie
8
@Striker Przydałoby się żeby miał komu ją oddawać :)
0
@barteq Jeszcze będzie tylko nie ufa aż tak bardzo swojej przewadze punktowej :)
0
@barteq Przy obecnej przewadze w lidze, myślę że Klopp jest zafiksowany na triplette :)
0
@Transu96 cieszę się że się rozumiemy ^^
1
@IronSanHybrid Proste :P
1
@DarekFCBnaZawsze Messi w razie czego byłby w stanie być w cieniu, za to CR już chyba nie bardzo, ale może również się mylę
4
@IronSanHybrid Nie rozumiem jak można woleć pączki, Ci ludzie kubków smakowych nie mają :D
2
Z cyklu "pora wyjaśnić to raz na zawsze" :
https://www.strawpoll.me/19417379
1
@TheMugShot ok :)
4
@Mns21 a 18/19?
1
@VamosGirl Polecam Ci grupkę na fejsie pt "Porady Prawne", tam prawnicy udzielają w miarę szybko odpowiedzi :)
1
@Pilka_jest_okragla Lepiej będzie spytać, ilu takich nie jest ;)
0
@TheNekro94 Przecież masz żonę i cudowne dzieci Walt..
0
@MesQueUnClub_87 Gdybym tylko miał tysiaka :(
0
@BarcaKings965212 Co to za wyczyn, @BarcaInfo jakbyś wyprzedził to dałbym herba :P
1
Ciekawe czy City chociaż obroni honor Angielskich zespołów :P
0
Hah co się tam dzieje
0
@NaFazieHitman Whaaat? :O