0

@VanBest Oczywiście seria z Ezio Auditore nie do przebicia aczkolwiek najwięcej zabawy dał mi Black Flag :)

5

@badej60 Nie licz na to, co najwyżej herbika Ci da ^^

0

@Cochise Gawith Apricot napewno kojarzysz, smak dzieciństwa ^^ Z beztytoniowych to biała Ozona

1

1

@Cochise Trza było dać nazwę Ramblorerzy

0

1

Zdjęcie idealnie dobraliście do tytułu. "Brawo Abi, jestem z Ciebie dumny" :D

3

@MarioVeB! Jest nas niewielu, dzisiaj robiłem ankietę to 75% głosujących woli pączusie, świat zwariował :/

0

@Aaron10 Praktycznie u każdego buka :)

0

@Danny Gaucho Pora zmienić dietę ^^

1

@Danny Gaucho Dziwnie? Robiłem specjalnie dla Ciebie :( No może trochę słone fakt..

3

@Striker Yy aha? Dlatego ma multum asyst i kluczowych podań otwierających drogę do bramy.. Zauważ że kiwa się pod polem karnym tylko wtedy gdy nie ma innej opcji, dużo rzadziej wchodzi w drybling mając szanse na podanie. Może oglądamy inne mecze, ale mój Messi przeważnie rozpędza się dryblingiem z połowy boiska, a później posyła prostopadłe podanie

8

@Striker Przydałoby się żeby miał komu ją oddawać :)

0

@barteq Jeszcze będzie tylko nie ufa aż tak bardzo swojej przewadze punktowej :)

0

@barteq Przy obecnej przewadze w lidze, myślę że Klopp jest zafiksowany na triplette :)

0

@Transu96 cieszę się że się rozumiemy ^^

1

@IronSanHybrid Proste :P

1

@DarekFCBnaZawsze Messi w razie czego byłby w stanie być w cieniu, za to CR już chyba nie bardzo, ale może również się mylę

4

@IronSanHybrid Nie rozumiem jak można woleć pączki, Ci ludzie kubków smakowych nie mają :D

2

Z cyklu "pora wyjaśnić to raz na zawsze" :
https://www.strawpoll.me/19417379

1

@TheMugShot ok :)

4

@Mns21 a 18/19?

1

@VamosGirl Polecam Ci grupkę na fejsie pt "Porady Prawne", tam prawnicy udzielają w miarę szybko odpowiedzi :)

1

@Pilka_jest_okragla Lepiej będzie spytać, ilu takich nie jest ;)

0

@TheNekro94 Przecież masz żonę i cudowne dzieci Walt..

0

@MesQueUnClub_87 Gdybym tylko miał tysiaka :(

0

@BarcaKings965212 Co to za wyczyn, @BarcaInfo jakbyś wyprzedził to dałbym herba :P

1

Ciekawe czy City chociaż obroni honor Angielskich zespołów :P

0

Hah co się tam dzieje

0

@NaFazieHitman Whaaat? :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?